Jordaens N.V.

Jordaens N.V. Veilinghuis

Art, Antiques and Wine Auctions

  • News
  • Calendar
  • Live auction
  • Auctions
    • 27 Januari Dag 1 #1-300
    • 28 Januari Dag 2 #301-600
    • Online Only Varia 26 januari 2026
    • Online Only Speelgoedveiling 9 Februari 2026
    • Live auctions
    • Search
  • Downloads
  • Lots Archive
  • Sale Conditions
  • Location
  • My Account & Bids
© 2026 Jordaens N.V.
‹ Back to auction list
Mahoniehouten speeltafeltje met klapblad in Louis-Philippestijl. Een lade in de gordel.
Mahoniehouten speeltafeltje met klapblad in Louis-Philippestijl. Een lade in de gordel.

Mahoniehouten speeltafeltje met klapblad in Louis-Philippestijl. Een lade in de gordel.

Une petite table de jeu en acajou avec tablette abattante, style Louis Philippe. Un tiroir dans la ceinture.
Dim. 71 x 80 cm
SKU: 1505180736.
Auction day: 16 May 2018 19:00
Catalogue #736
Estimate: € 80 / 120
Unavailable for purchase.
This lot was part of a previous auction, it is no longer available.
  • Related items
  • Auction details
  • Place a bid

Other lots in this auction

  • #412

    Een lot van acht olielampen. Vijf koperen , twee glazen en één in porselein. Allen met bijbehorende glazen blakers.

    Un lot de huit lampes à huile dont cinq en cuivre, deux en verre et une en porcelaine. Avec les verres de lampes assortis.
    No longer available
    Estimate: € 60 / 100
  • #802

    “Antverpia Mercatorum Emprium”. Een met aquarel ingekleurde kopie van de bekende kaart met zicht op de rede van Antwerpen uit de XVIe eeuw.

    “Antverpia Mercatorum Emprium”. Copie colorée à la main d’une carte connue représentant la rade d’Anvers au XVIe siècle.
    No longer available
    Dim. 55 x 220 cm
    Estimate: € 200 / 300
  • #28

    Een lot postzegels bestaande uit: twee sigarendozen met enkele duizenden dubbele zegels (Boudewijn, Albert e.a.), een album met overwegend Belgische F.D.C.’s (jaren zestig), een album met maxikaarten omstr. 1970. Een album Engeland tussen 1865 en 2000. Drie agenda’s “Post”, 1975 en 1977. Een doos met voornamelijk Belgische F.D.C.’s en F.D.K.’s. Een album “History of the USA”, met daarin slechts enkele zegels.

    Un lot de timbres comprenant: deux boîtes à cigares avec des milliers de timbres doubles ( Baudoin, Albert, e.a.) , un album avec principalement des timbres des années ‘60 portant sur F.D.C. et F.D.K.Belge, un album “History of the USA”, avec seulement quelques timbres.
    No longer available
    Estimate: € 50 / 80
  • #527

    Paar blauwe en witte maanvaasjes van Chinees porselein. Klein letsel.

    Paire de gourdes en porcelaine de Chine bleue et blanche. Petit dégât.
    No longer available
    Dim. h: 20 cm
    Estimate: € 200 / 240
  • #415
    Goum

    Een Perzisch kleedje van zijde.

    Une carpette persane en soie.
    No longer available
    Dim. 115 x 73 cm
    Estimate: € 300 / 500
  • #269

    “Landbewerkers aan een rivier”. Olieverf op doek. Onduidelijk gesigneerd en gedateerd ‘94.

    “Agriculteurs au bord de la rivière”. Huile sur toile. Illisiblement signée et datée ‘94.
    No longer available
    Dim. 35 x 50 cm
    Estimate: € 100 / 120
  • #792

    “Zich aankledende dame met hondje aan haar voeten”. Olieverf op paneel. Onleesbaar gesigneerd.

    “Femme qui s’habille avec petit chien à ses pieds”. Huile sur panneau. Illisiblement signée.
    No longer available
    Dim. 15 x 20 cm
    Estimate: € 200 / 240
  • #367
    Sitzendorf

    “Napoleon”. Een beeldje van meerkleurig Duits porselein. Gemerkt.

    ”Napoléon”. Une statue en porcelaine allemande polychrome.
    No longer available
    Dim. h: 25 cm
    Estimate: € 40 / 50
  • #631

    Een vaas van geslepen kleurloos en purper kristal. Onderaan gemerkt.

    Un vase en cristal taillé incolore et mauve. Marque sous la base.
    No longer available
    Dim. h: 22 cm
    Estimate: € 60 / 80
  • #634

    Een Bretoense tweedeursgarderobe van gebeeldhouwd eikenhout. Omstreeks 1900.

    Garde-robe bretonne à deux portes en chêne sculpté. Vers 1900.
    No longer available
    Dim. 210 x 115 x 55 cm
    Estimate: € 200 / 240
  • #228

    Een aardewerken vaas met druipglazuur. Belgisch werk, tijdperk art nouveau.

    Un vase en faïence avec glaçure coulée. Travail belge, époque art déco.
    No longer available
    Dim. h: 50 cm
    Estimate: € 120 / 140
  • #759

    Twee verschillende hoornvazen van Brussels porselein met een verguld en meerkleurig decor. Omstreeks 1900. Eén beschadigd bovenaan.

    Deux cornets en porcelaine de Bruxelles différents avec décors polychromes et dorés, vers 1900. Un dégât au dessus d’un cornet.
    No longer available
    Dim. h: 26 & 28 cm
    Estimate: € 40 / 50
View all auction items ›

Veiling van 15 & 16 mei 2018

De veiling is volledig - 805 loten in de catalogus. Downloads in .pdf en .xls beschikbaar op de downloads pagina.

15 May 2018 19:00
16 May 2018 19:00

View auction ›

Place an online bid

Auction day: 16 May 2018 19:00

Dit lot maakt deel uit van een afgelopen veiling, er kunnen geen biedingen meer opgenomen worden.

This website uses cookies to improve your experience. Accept Read More