#438Een lot van zes oude gezelschapsspelen. Waaronder ‘The visible man’.
#562Corneille“Vrouw met kat en vogel”. Een lithografie. Gesigneerd, gedateerd ‘98 en genummerd 113/150 buiten de plaat.
“Femme, chat et oiseau”. Lithographie. Signée, datée 1998 et numérotée 113/150 hors planche.No longer availableDim. 76 x 56 cmEstimate: € 220 / 260 -
#248Engels brievenkastje van wortelnoot. Tijdperk Victoria.
#274Een spiegel in vergulde lijst, tijdperk Empire.
#213Een eikenhouten keukenkastje met twee paneeldeuren bovenaan en twee onderaan, gescheiden door twee legplanken. Portugal, XIXe eeuw.
#756MoriEen handgeknoopte loper.
#478Een vitrinekadertje met twaalf vlinders uit Maleisië.
#809Lot Canton porselein, XIXde eeuw. Schotels, kopje, bowl.
Un lot d’objets en porcelaine de Canton, XIXième siècle. Comprenant des plats, une tasse et un bol.No longer availableEstimate: € 100 / 160 -
#221“Interieur met wieg”. Olieverf op mahonie. Engelse School, XIXde eeuw.
”Intérieur au berceau”. Huile sur acajou. Ecole anglaise, XIXième siècle.No longer availableDim. 40 x 28,5 cmEstimate: € 200 / 240 -
#825Een paar vergulde houten stoeltjes in barokke stijl met gecanneerde zit.
#5Een lot varia waaronder een zilveren geldbeugel, een verzilverd metalen poederdoos, pennen en brievenopener.
Lot varié dont une bourse en argent, une boîte à poudre en métal argenté, des plumes et un coupe-papier.No longer availableDim. 58,85 gEstimate: € 40 / 80 -
#707Bowl van Chinees porselein met famille rose decor. Onderaan gemerkt.
Bol en porcelaine de Chine à décor famille rose. Marque sous la base.No longer availableDim. h: 17 cmEstimate: € 40 / 60