#347Een glazen vaas in de vorm van een pelikaan.
Glass vase in the shape of a pelican.No longer availableDim. H. 26 cmEstimate: € 60 / 80 -
#119Jules VerstrekenPeriod: 1882 - 1961“Stadssteeg.” Olieverf op doek. Gesigneerd.
"City alley." Oil on canvas. Signed.No longer availableDim. 53 x 33,5 cmEstimate: € 160 / 220 -
#549Jozef Adriaan Callaerts“Zicht op Lier”. Olieverf op paneel. Gesigneerd.
"View of Lier". Oil on panel. Signed.No longer availableDim. 26 x 34 cmEstimate: € 100 / 120 -
#509Een ronde lantaarn in Victoriaanse stijl.
#416Een handgeknoopt wollen Art Deco tapijt met geometrisch motief.
#287ChristofleEen lot bestek Christofle voor 12 personen, allen gemerkt op de vismessen na.
#481Een set van 2 blauw-witte Chinese borden met drakendecor. Het ene bord heeft een bakfoutje en het andere een haarlijnscheurtje, beide met kleine schilferschade.
A set of 2 blue and white Chinese plates with dragon decoration. One plate has a small defect in the glaze, and the other has a hairline crack, both with minor chipping.No longer availableDim. Ø 23 cmEstimate: € 400 / 600 -
#453Terracotta hoofd, toegeschreven aan de Nok. West-Afrika.
Terracotta head, attributed to the Nok. West Africa.No longer availableDim. H. 23 cmEstimate: € 80 / 100 -
#272E. Braat‘Nature Morte’, olieverf op doek met een fazant en een konijn, getekend E. Braat.
"Still Life," oil on canvas with a pheasant and a rabbit, signed by E. Braat.No longer availableDim. h 65 x b 45 cmEstimate: € 40 / 60 -
#307Een lot van 12 verzamel-albums, Suske & Wiske voor Lecturama in gele hardcover. Toegevoegd 3 ‘Magnifieke Meesterwerken’, eveneens Suske& Wiske met rode hardcover uitgegeven door Douwe Egberts.
A lot of 12 collector's albums, Suske & Wiske for Lecturama in yellow hardcover. Included are 3 'Magnificent Masterpieces', also Suske & Wiske with red hardcover published by Douwe Egberts.No longer availableEstimate: € 50 / 75