Other lots in this auction
-
#668
Een dekselvaas en een gemberpotje van meerkleurig Japans aardewerk en porselein.; Onderaan gemerkt.
Un vase à couvercle et un pot à gingembre en faïence et porcelaine japonaises multicolores. Marqués en bas.No longer availableDim. 12 - 36 cmEstimate: € 35/40 -
#200
Een 18 K witgouden hanger bezet met een één diamant van 0,05 ct. en één briljant van 0,50 ct.
Un pendentif en or blanc 18 kt serti d'un diamant de 0,05 ct et d'un diamant taille brillant de 0,50 ct.No longer availableDim. 2,17 gEstimate: € 950/1100 -
#444
Een reeks van vier Japanse prenten op rijstpapier. Naar de XIXe eeuw.
Une série de quatre estampes japonaises sur papier de riz. Vers le XIXe siècle.No longer availableDim. 25 x 18 cmEstimate: € 80/120 -
#67
Een etui met twee Sterlingzilveren pennen, een misbaha en een paar manchetknopen. Met het wapen van Abu Dhabi.
Un étui avec deux stylos en argent sterling, un misbaha et une paire de boutons de manchette. Avec les armoiries d’Abu Dhabi.No longer availableEstimate: € 50/80 -
#202
“De bewening van Christus aan het kruis”. Olieverf op paneel. Vlaamse school, omstreeks 1600.
La Déploration du Christ en croix. Huile sur panneau. Ecole flamande, vers 1600.No longer availableDim. 94 x 62 cmEstimate: € 2000/2500 -
#239Charles RousseauPeriod: 1862 - 1916
“De lezer”. Olieverf op doek. Gesigneerd en gedateerd 1891.
Le Lecteur. Huile sur toile. Signée et datée 1891.No longer availableDim. 49 x 34 cmEstimate: € 200/240 -
#383
Glazen schaal. Italiaans design met slingermotief.
Bol en verre. Design italien avec motif guirlande.No longer availableDim. Ø 36 cmEstimate: € 35/45 -
#34
“Paard”. Potlood en aquarel op papier. Draagt een handtekening ‘E. Verboeckhoven’.
“Cheval”. Crayon et aquarelle sur papier. Porte une signature 'E. Verboeckhoven'.No longer availableDim. 24,5 x 32 cmEstimate: € 40/50 -
#287
Een reeks van zes metalen miniatuur harnassen. Ed. Franklin Mint.
Un ensemble de six armures métalliques miniatures. Ed. Franklin Mint.No longer availableDim. h: 20 cmEstimate: € 120/160 -
#54Ignace KennisPeriod: 1888 - 1973
“Portret van een jonge vrouw met hoed”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
Portrait de jeune femme au chapeau. Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 35 x 25 cmEstimate: € 100/150 -
#328
Een lot verzilverd metaal, bestaande uit een driedelig koffie- en theestel, een dienblad en een schotel op voet met handvat.
Un lot en métal argenté, composé d'un service à café et thé trois pièces, d'un plateau et d'une soucoupe sur pied avec anse.No longer availableEstimate: € 100/120 -
#125
Een 18 K geelgouden ring bezet met briljanten met een gezamenlijk gewicht van +- 0,88 ct.
Une bague en or jaune 18 kt sertie de diamants d'un poids combiné de +- 0,88 ct.No longer availableDim. 11,13 gEstimate: € 1450/1550