Jordaens N.V.

Jordaens N.V. Veilinghuis

Art, Antiques and Wine Auctions

  • News
  • Calendar
  • Live auction
  • Auctions
    • 27 Januari Dag 1 #1-300
    • 28 Januari Dag 2 #301-600
    • Online Only Varia 26 januari 2026
    • Online Only Speelgoedveiling 9 Februari 2026
    • Live auctions
    • Search
  • Downloads
  • Lots Archive
  • Sale Conditions
  • Location
  • My Account & Bids
© 2026 Jordaens N.V.
‹ Back to auction list
“Make a wish”. Een beeldje van meerkleurig biscuit naar ontwerp van M. I. Hummel. Nr. 415. Gemerkt.
“Make a wish”. Een beeldje van meerkleurig biscuit naar ontwerp van M. I. Hummel. Nr. 415. Gemerkt.
Goebel, Germany

“Make a wish”. Een beeldje van meerkleurig biscuit naar ontwerp van M. I. Hummel. Nr. 415. Gemerkt.

Faites un vœu . Une figurine de biscuit multicolore dessinée par M. I. Hummel. N ° 415. Marquée.
Dim. h: 11 cm
SKU: 2710200707.
Category: Biscuit.
Auction day: 28 October 2020 19:00
Catalogue #707
Estimate: € 60 / 70
Unavailable for purchase.
This lot was part of a previous auction, it is no longer available.
  • Related items
  • Auction details
  • Place a bid

Other lots by Goebel, Germany

  • #760
    Goebel, Germany

    “Eendenmoedertje” & “Hello”. Twee beeldjes van meerkleurig biscuit naar ontwerp van M. I. Hummel.

    “Mère canard” et “Hello”. Deux statuettes en biscuit polychrome d’après un modèle de M.I. Hummel.
    No longer available
    Dim. h: 15 & 16 cm
    Estimate: € 50 / 70
  • #216
    Goebel, Germany

    Een grote vitrinekast met verlichting. Gemerkt.

    Une grande vitrine avec éclairage. Marquée.
    No longer available
    Dim. 234 x 100 x 48 cm
    Estimate: € 200 / 240
  • #717
    Goebel, Germany

    “Farewell”. Ee beeldje van meerkleurig biscuit naar ontwerp van M. I. Hummel. Nr. 65/1. Gemerkt.

    Farewell . Une figurine en biscuit multicolore dessinée par M. I. Hummel. N ° 65/1. Marquée.
    No longer available
    Dim. h: 12 cm
    Estimate: € 60 / 70
  • #727
    Goebel, Germany

    “Make a wish”. Ee beeldje van meerkleurig biscuit naar ontwerp van M. I. Hummel. Nr. 475. Gemerkt.

    Faites un vœu . Une figurine de biscuit multicolore dessinée par M. I. Hummel. N ° 475. Marquée.
    No longer available
    Dim. h: 12 cm
    Estimate: € 60 / 80
  • #277
    Goebel, Germany

    “Umbrella girl”. Een meerkleurig porseleinen beeldje naar ontwerp van M. I. Hummel. Nr. 152 B. Gemerkt.

    Umbrella girl . Une figurine en porcelaine multicolore dessinée par M. I. Hummel. N ° 152 B. Marqué.
    No longer available
    Dim. h: 19 cm
    Estimate: € 260 / 300
  • #437
    Goebel, Germany

    “What’s new?”. Een beeldje van meerkleurig biscuit naar ontwerp van M. I. Hummel. Nr.418. Gemerkt.

    Quoi de neuf? . Une figurine de biscuit multicolore dessinée par M. I. Hummel. N ° 418. Marquée.
    No longer available
    Dim. h: 13 cm
    Estimate: € 60 / 70

Similar lots by type

  • #780
    Capodimonte

    “Man met hond”. Een beeld van meerkleurig biscuit. Onderaan gemerkt en achteraan gesigneerd ‘Tosca’. Gaaf.

    “Homme et chien”. statuette en biscuit polychrome. Marque sous la base et signature Tosca. En bon état.
    No longer available
    Dim. h: 25 cm
    Estimate: € 50 / 80
  • #779
    Capodimonte

    “De schrijver”. Een beeld van meerkleurig biscuit. Onderaan gemerkt en achteraan gesigneerd ‘Tosca’. Gaaf.

    “L’écrivain”. Statuette en biscuit polychrome. Marque sous la base et signature Tosca. en bon état.
    No longer available
    Dim. h: 25 cm
    Estimate: € 60 / 80
  • #268
    Capodimonte

    “Moeder met kind”. Een beeld van meerkleurig Italiaans biscuit naar ontwerp van Vittorio Sabadin.

    Mère avec enfant . Une sculpture de biscuit italien multicolore dessinée par Vittorio Sabadin.
    No longer available
    Dim. h: 38 cm
    Estimate: € 80 / 100
  • #83

    “Moeder met kinderen”. Een biscuit groep. Oostenrijk. Schilfer aan de basis.

    Mère avec enfants . Groupe en biscuit. Autriche. Eclat à la base.
    No longer available
    Dim. h: 29 cm
    Estimate: € 60 / 80
  • #769

    Een collectie beeldjes van meerkleurig biscuit.

    Une collection de figurines de biscuits multicolores.
    No longer available
    Estimate: € 40 / 60
  • #93

    “Jongetje en meisje met speelgoedwagentje”. Twee beeldjes van monochroom wit biscuit. Onderaan gemerkt.

    Garçon et fille avec chariot . Deux figurines monochromes en biscuit blanc. Marquées en bas.
    No longer available
    Dim. h: 11 cm
    Estimate: € 20 / 30
  • #614

    Een Heilige Familie van meerkleurig biscuit onder glazen stolp.

    Une Sainte Famille de biscuit multicolore sous cloche en verre.
    No longer available
    Dim. h: 40 cm
    Estimate: € 40 / 50

Other lots in this auction

  • #712
    Herman Selleslags
    Period: °1938

    “Jane Birkin, 1970”. Een foto. gesigneerd en gedateerd en met droogstempel.

    Jane Birkin 1970. Photo signée et datée et avec tampon à sèche.
    No longer available
    Dim. 24 x 35 cm
    Estimate: € 75 / 100
  • #594

    Twee driedelige theestellen met gekleurde en vergulde versieringen. XIXe eeuw.

    Deux services à thé en trois parties à décorations colorées et dorées. XIXème siècle.
    No longer available
    Dim. h: 17- 25 cm
    Estimate: € 50 / 70
  • #442

    “Havenzicht”. Olieverf op paneel. Apocrief gesigneerd.

    “Vue de port”. Huile sur panneau. Signature apocryphe.
    No longer available
    Dim. 30 x 39 cm
    Estimate: € 60 / 80
  • #612

    Een lot van achttien souvenirkoppen van Vieux Paris/ Bruxelles, waarvan drie met tinnen deksel. Met vergulde en meerkleurige decors. XIXe eeuw.

    Un lot de dix-huit tasses souvenirs du Vieux Paris / Bruxelles, dont trois à couvercles en étain. Décors dorés et multicolores. XIXème siècle.
    No longer available
    Estimate: € 30 / 50
  • #150
    Chopard Genève Swiss Made

    Een 18 karaats wit gouden dameshorloge met 18 karaats wit gouden polsband bezet met briljanten met een gezamenlijk gewicht van +- 2 ct.

    Montre à bracelet de dame en or blanc 18 K sertie de brillants ayant un poids total de +- 2,00 ct.
    No longer available
    Dim. bruto: 38,04 g
    Estimate: € 1200 / 1400
  • #261
    Delvaux, Bruxelles

    Een zijde foulard.

    Foulard en soie.
    No longer available
    Estimate: € 140 / 200
  • #408

    Rond rokerstafeltje van getorst eikenhout met gegraveerd koperen blad.

    Table pour fumeur ronde en chêne torsadé avec plateau en cuivre gravé.
    No longer available
    Dim. Ø 50 cm
    Estimate: € 40 / 50
  • #117

    “Jonge vrouw met zonnehoed en vogels”. Een grijs-groengepatineerde aardewerken/plaasteren groep; Achteraan gemerkt. Belgisch werk. Periode art deco.

    Jeune femme au chapeau de soleil et oiseaux . Un groupe de faïence / plâtre patiné gris-vert; Marqué au dos. Travail belge. Epoque Art déco.
    No longer available
    Dim. l: 73 cm
    Estimate: € 70 / 120
  • #208

    “Danseres”. Een beeld van gepatineerd brons op sokkel van rood en zwart marmer. Naar een werk van Chiparus.

    Danseur . Une image de bronze patiné sur un piédestal de marbre rouge et noir. D'après une oeuvre de Chiparus.
    No longer available
    Dim. h: 48 cm
    Estimate: € 200 / 240
  • #641

    Een kleine fishtank van meerkleurig en verguld Cantonporselein.

    Petit aquarium en porcelaine de Canton polychrome et dorée.
    No longer available
    Dim. Ø: 31 cm
    Estimate: € 60 / 100
  • #320

    Een paar oorbellen van 18 karaats wit en geel goud bezet met briljanten met een gezamenlijk gewicht van +- 0,20 ct. en twee peridots met een gezamenlijk gewicht van +- 4 ct.

    Une paire de boucles d'oreilles en or blanc et jaune 18 carats serties de diamants d'un poids combiné de + - 0,20 ct. Et de deux péridots d'un poids combiné de + - 4 ct.
    No longer available
    Dim. 3,18 g
    Estimate: € 600 / 700
  • #389

    Een klein bijzettafeltje met opklapbare zijbladen.

    Petite table d'appoint avec côtés rabattables.
    No longer available
    Dim. 74 x 48 cm
    Estimate: € 30 / 50
View all auction items ›

Veiling van 27 & 28 Oktober 2020

Tentoonstelling zat. 24 & zon. 25 Oktober van 11.00 tot 18.00

27 October 2020 19:00
28 October 2020 19:00

View auction ›

Place an online bid

Auction day: 28 October 2020 19:00

Dit lot maakt deel uit van een afgelopen veiling, er kunnen geen biedingen meer opgenomen worden.

This website uses cookies to improve your experience. Accept Read More