#237DelheidEen zilveren set bestaande uit 3 borstels, een schoenlepel en het zilveren deel van een kam. Alle 5 delen dragen de stempel van Delheid. Toegevoegd 2 borstels met verzilverde houder.
#5WiskemannEen set van 2 zwaar verzilverde bonbonnières op bijbehorende schaaltjes. Beide gemerkt Wiskemann.
A set of 2 heavily silver-plated candy jars on matching plates. Both marked Wiskemann.No longer availableDim. 9 x 15 x 11 cmEstimate: € 30 / 50 -
#141Christofle FranceEen bestek voor 6 personen, 64 stuks van Christofle bestaande uit 6 grote en 6 kleine messen, 6 grote en 6 kleine vorken, 6 grote en 6 kleine lepels, 12 taartvorkjes, 12 mokkalepeltjes, 1 pollepel, 1 taartschep, 1 serveervork en 1 serveerlepel.
A set of cutlery for 6 people, 64 pieces by Christofle consisting of 6 large and 6 small knives, 6 large and 6 small forks, 6 large and 6 small spoons, 12 cake forks, 12 coffee spoons, 1 ladle, 1 cake server, 1 serving fork, and 1 serving spoon.No longer availableDim. l 25 cmEstimate: € 300 / 400 -
#301Oude wandelstok met verzilverd handvat.
#133WiskemannEen bestekkoffertje met een 87-delig verzilverd Wiskemann bestek voor 12 personen.
A cutlery case with an 87-piece silver-plated Wiskemann cutlery set for 12 people.No longer availableDim. 11 x 48 x 32 cmEstimate: € 150 / 250 -
#67WiskemannEen groot lot Wiskemann verzilverd bestek. Set messen uit couvert manco.
A set of 8 silver-plated pieces for the festive table, marked Maestri, consisting of 2 butter dishes, 2 round dishes with lids, a cake dish with glass, a sauce boat, a deep dish, and a shallow dish.No longer availableDim. Ø 38 cmEstimate: € 40 / 60 -
#18Een kristallen schaal op een gedreven verzilverde voet met vogelkoppen, onderaan gemerkt Henniger.
A crystal bowl on a chased silver-plated base with bird heads, marked Henniger at the bottom.No longer availableDim. h 16 x Ø 21 cmEstimate: € 30 / 50
#395Een lot van 2 kunstboeken, bestaande uit “Jean-Michel Basquiat Editions”, een zeldzame catalogus prospectus naar een portfolio van 4 zeefdrukken door Jean-Michel Basquiat, postuum geprint door Brand X Editions in New York, 2001, door DeSanctis Carr Fine Art. En “Andy Warhol: Oh this is fabulous - a report by Nat Finkelstein - The silver age at the Factory 1964-1967”, Bébert editions Rotterdam.
A lot of 2 art books, consisting of "Jean-Michel Basquiat Editions," a rare catalog prospectus for a portfolio of 4 silk prints by Jean-Michel Basquiat, posthumously printed by Brand X Editions in New York, 2001, by DeSanctis Carr Fine Art. And "Andy Warhol: Oh this is fabulous - a report by Nat Finkelstein - The silver age at the Factory 1964-1967," Bébert editions Rotterdam.No longer availableEstimate: € 100 / 150 -
#169“Boeren landschap.” Olieverf op paneel. Hollandse school, 19de eeuw. Recente volledige restauratie.
#52‘Veenlandschap’, olieverf op paneel, gesigneerd Fr. Vantongerloo en gedateerd 1940
#372Een lot van 2 art deco prenten van een dame met harlekijn.
#645Een koperen luchter met een centrale glazen coupe.
#638Een kristalglazen staande lamp met geslepen details.
#483Een paar bronzen Jugendstil plaquettes met 2 figuren in het reliëf.
#494Adolf Van Neste“Bloemenstilleven”. Olieverf op doek in vergulde kader. Getekend Adolf Van Neste.
"Flower still life." Oil on canvas in a gilded frame. Signed by Adolf Van Neste.No longer availableDim. h 90 x b 76 cmEstimate: € 200 / 300