#533Een geslepen Boheems kristallen vaas, rood in de massa.
#481Een houten beeld van een vrouw. Kongo.
#262Alfred Van NestePeriod: 1874-1969“Gezicht op de Onze-Lieve-Vrouwekerk te Brugge”. Een aquatint op papier. Buiten de plaat gesigneerd en genummerd 216/850.
"View of the Church of Our Lady in Bruges". An aquatint on paper. Signed and numbered 216/850 outside of the plate.No longer availableDim. 32,5 x 28cmEstimate: € 50 / 75 -
#568Een houten Buddha beeld op sokkel, beide getekend.
#350Een geelgouden ring bezet met een halfedelsteen.
#482“Berglandschap met kastelen”. Een borduurwerk op doek, op paneel.
#80Een 18 kt wit en geelgouden ring bezet met briljanten met een gezamenlijk gewicht van 1,26 ct.
An 18kt white and yellow gold ring set with brilliant cut diamonds with a total weight of 1.26 ct.No longer availableDim. 12 gEstimate: € 900 / 1000 -
#319“Kosmisch abstract.” Gemengde techniek.
#112Jean-Baptiste Daveloose“Landschap met hoeve”. Een schilderij, olieverf op paneel. Onderaan gesigneerd. Verso gelabeled, gedateerd 1840.
#388“Dame met hoed zittend op een bol”. Een beeld van keramiek. Gemonogrammeerd.
"Lady with hat sitting on a sphere". A ceramic sculpture. Monogrammed.No longer availableDim. 44 x 21 cmEstimate: € 100 / 120 -
#191Een Delfts blauw-witte knobbelvaas. Eind 18e eeuw.
#269Een set van 2 glas-in-lood ramen, een spinnende dame en een schaapherder.
A set of 2 stained glass windows, one depicting a spinning lady and the other a shepherd with sheep.No longer availableDim. h 67 x b 57 cmEstimate: € 40 / 60