#217Een grote opgezette hertenkop met gewei.
#326Een serveerwagentje met 2 deurtjes en geslepen glas, ca 1900.
#15Een glazen punchbowl met 11 glazen met vergulde accenten.
A glass punch bowl with 11 glasses with gilded accents.No longer availableDim. h 28, Ø 21 cmEstimate: € 50 / 70 -
#304Een lot van 2 etsen en een gravure op papier met diverse taferelen.
#220Een 18 kt witgouden ketting met hanger bezet met briljanten met een gezamenlijk gewicht van +- 1,20 ct.
An 18 kt white gold necklace with pendant set with brilliant cut diamonds with a total weight of approximately 1.20 ct.No longer availableDim. 7,5 gEstimate: € 1100 / 1200 -
#508JunghansEen houten schouwklok, gemerkt Junghans.
#485Een paar 18 kt geelgouden oorbellen bezet met een aquamarijn.
A pair of 18 kt yellow gold earrings set with an aquamarine.No longer availableDim. 1,76 gEstimate: € 150 / 200 -
#439Een handgeknoopt Perzisch tapijt.
#470Een 18 kt witgouden bloemenvormige ring bezet met briljanten en diamant baguetten met een gezamenlijk gewicht van +- 1,25 ct.
An 18 kt white gold flower-shaped ring set with brilliant-cut diamonds and diamond baguettes with a total weight of approximately 1.25 ct.No longer availableDim. 6,82 gEstimate: € 1500 / 1600 -
#396Een grote eikenhouten kleerkast, 2 deurs met gesculpteerde elementen aan de panelen.
#417Een masker van gesculpteerd hout met resten van patina. Bembe, DRC.
A mask made of sculpted wood with traces of patina. Bembe, DRC.No longer availableDim. 38 x 27 cmEstimate: € 50 / 70 -
A set of 2 Chinese brush holders mounted as lamps, the lamp part can be removed.No longer availableDim. h 28 cmEstimate: € 60 / 80