#481Een houten beeld van een vrouw. Kongo.
#190Een 18 kt witgouden ring bezet met briljanten met een gezamenlijk gewicht van +- 1,50 ct.
An 18kt white gold ring set with brilliant-cut diamonds with a total weight of approximately 1.50 ct.No longer availableDim. 8,50 gEstimate: € 1200 / 1400 -
#479“Parijs”. Een borduurwerk op doek, op paneel.
#285Val Saint LambertEen geslepen kristallen karaf met twee kleine likeurglaasjes, paars en rood in de massa.
A cut crystal decanter with two small liqueur glasses, purple and red in color.No longer availableDim. h 27 cmEstimate: € 80 / 100 -
#323Een lotje van 2 Chinese snuff-bottles in been.
A pair of 2 Chinese snuff bottles in bone.No longer availableDim. h 7 cmEstimate: € 25 / 50 -
#501Een houten beeld van een zittende vrouw. Kongo.
#416Een set van 2 oude Chinees houten bureautjes, elk met 2 laden.
#291Een ronde constateur/duivenklok in koper met deksel en lederen sluiting.
#93Lladro Society‘A Wish Come True’, een Lladro beeld, modelnummer 07676 in originele verpakking.
"A Wish Come True", a Lladro figurine, model number 07676 in original packaging.No longer availableDim. h 24 cmEstimate: € 80 / 120 -
#441Een gebeeldhouwd houten masker. Tchokwe.
#303Een paar boekensteunen in de vorm van gestileerde paardenhoofden in albast.
A pair of bookends in the shape of stylized horse heads made of alabaster.No longer availableDim. h 18 cmEstimate: € 50 / 80 -
#72Marcel CockxPeriod: °1930‘Noeste arbeid op de boerderij’, olieverf op doek, gesigneerd M. Cockx.
"Diligent work on the farm", oil on canvas, signed M. Cockx.No longer availableDim. h 60 x b 70 cmEstimate: € 100 / 150