#222Juliette PintelonPeriod: °1897“Hoevelandschap”. Een schilderij, olieverf op paneel. Onderaan gesigneerd.
#457Een polychroom antropomorf decoratiestuk. Mali.
A polychrome anthropomorphic decorative piece. Mali.No longer availableDim. 56 x 22 cmEstimate: € 50 / 80 -
#40Een 18 kt geelgouden broche.
#117Een paar geaderd marmeren cassolettes met losse deksels versierd met verguld bronsbeslag en leeuwenkoppen.
#484“Onze-Lieve-Vrouw van Altijddurende Bijstand”. Een print papier.
#196Een massief eikenhouten linnenkast, twee-deurs. Herstelling aan stukje boven scharnier.
#223Lladro‘Teruko’, een Lladro beeld, modelnummer 1451 in originele verpakking.
#169Een zilveren Mesh handtasje gemerkt LEKUBE 935, De Ridder, rue des Champs 73 Borgerhout met een gewicht van 450 gram.
#533Een geslepen Boheems kristallen vaas, rood in de massa.
#485Een paar 18 kt geelgouden oorbellen bezet met een aquamarijn.
A pair of 18 kt yellow gold earrings set with an aquamarine.No longer availableDim. 1,76 gEstimate: € 150 / 200 -
#122‘Het melken der veestapel’, olieverf op doek door een volger van A. Klomp, gerestaureerd en herdoekt. 19e eeuws.
#464Een Perzisch handgeknoopt loper.
A Persian hand-knotted runner.No longer availableDim. 200 x 65Estimate: € 40 / 60