#214Een lot zilver waaronder een mandje, een pollepel en een sauslepel, alledrie met Nederlandse keuren en nog 2 sigarettenkokers en een servetring met de naam Bertus.
#531Een aardewerken Moseka kandelaar. Kongo.
#387Wilhelm KralikEen Art-nouveau vaas in glaspasta, Wilhelm Kralik & Sohne voor Loetz.
An Art Nouveau glass paste vase, Wilhelm Kralik & Sohne for Loetz.No longer availableDim. h 34 cmEstimate: € 150 / 200 -
#245Val Saint LambertEen geslepen kristallen Val Saint Lambert vaas. Onderaan gemerkt.
A cut crystal Val Saint Lambert vase. Marked at the bottom.No longer availableDim. 25 x Ø15,5cmEstimate: € 100 / 150 -
#62“De breister”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
#260Een 18 kt witgouden ring met een centrale briljant van 0,60 ct. IP1, en bezet met briljanten met een gezamenlijk gewicht van 0,48 ct.
An 18 kt white gold ring with a central brilliant cut diamond of 0.60 ct, IP1, and adorned with diamonds with a total weight of 0.48 ct.No longer availableDim. 4,20 gEstimate: € 550 / 600 -
#168Een zilveren handtasje in filigraanwerk. Gemerkt 800‰.
#481Een houten beeld van een vrouw. Kongo.
#165DelvauxEen licht bruine lederen ceintuur. Gemerkt.
A light brown leather belt. Marked.No longer availableEstimate: € 220 / 250 -
#253Lladro‘Afternoon Promenade’, een Lladro beeld, modelnummer 07636 in originele verpakking.
"Afternoon Promenade", a Lladro figurine, model number 07636 in original packaging.No longer availableDim. h 29 cmEstimate: € 60 / 80 -
#439Een handgeknoopt Perzisch tapijt.
A hand-knotted Persian carpet.No longer availableDim. 170 x 250cmEstimate: € 200 / 240