Jordaens N.V.

Jordaens N.V. Veilinghuis

Art, Antiques and Wine Auctions

  • News
  • Calendar
  • Live auction
  • Auctions
    • 27 Januari Dag 1 #1-300
    • 28 Januari Dag 2 #301-600
    • Online Only Varia 26 januari 2026
    • Online Only Speelgoedveiling 9 Februari 2026
    • Live auctions
    • Search
  • Downloads
  • Lots Archive
  • Sale Conditions
  • Location
  • My Account & Bids
© 2026 Jordaens N.V.
‹ Back to auction list
“Man bij het venster”. Potlood op papier. gesigneerd en gedateerd 27-6-1916.
J. Van Rooien

“Man bij het venster”. Potlood op papier. gesigneerd en gedateerd 27-6-1916.

L'homme à la fenêtre . Crayon sur papier. Signé et daté le 27/06/1916.
Dim. 32 x 24 cm
SKU: 2710200072.
Auction day: 27 October 2020 19:00
Catalogue #72
Estimate: € 60 / 100
Unavailable for purchase.
This lot was part of a previous auction, it is no longer available.
  • Related items
  • Auction details
  • Place a bid

Other lots in this auction

  • #284
    Morisse

    “Zicht op Marseille”. Olieverf op doek. Gesigneerd.

    Vue de Marseille. Huile sur toile. Signée.
    No longer available
    Dim. 45 x 54 cm
    Estimate: € 120 / 200
  • #211

    Een opgezette vos.

    Renard empaillé.
    No longer available
    Dim. h: 31 cm
    Estimate: € 50 / 80
  • #665

    Een marmeren zuil.

    Colonne en marbre.
    No longer available
    Dim. h: 105 cm
    Estimate: € 120 / 200
  • #765

    Een rechthoekig en een ovaal Chinees wollen tapijtje.

    Un tapis rectangulaire et ovale en laine de Chine.
    No longer available
    Dim. 140 x 70 cm & 150 x 90 cm.
    Estimate: € 20 / 25
  • #492

    “Compositie in reliëf”. Olieverf. Gesigneerd in nat ‘Zangs’ rechts bovenaan.

    Composition en relief. Huile. Signée Zangs à droite vers le haut.
    No longer available
    Dim. 82 x 60 cm
    Estimate: € 800 / 1200
  • #772
    Villeroy & Boch

    Partij serviesgoed van aardewerk met een decor Kopenhagen. Gemerkt. Bestaande uit kruidenpotjes, een suikerpot, een groenteschaal, een soepterrine met pollepel, kannetjes en een chocoladekan.

    Vaisselle en faïence avec un décor de Copenhague. Marquée. Composée de bocaux à épices, d'un sucrier, d'un légumier, d'une soupière avec louche, de cruches et d'un pot de chocolat.
    No longer available
    Estimate: € 100 / 120
  • #547
    P. Nouille

    “Binnenschip op de Schelde te Antwerpen”. Aquarel op papier.

    Péniche sur l'Escaut à Anvers . Aquarelle sur papier.
    No longer available
    Dim. 56 x 38
    Estimate: € 30 / 50
  • #417

    Een doos met gefrankeerde briefkaarten vanaf W.O. I tot begin jaren zestig.

    Une boîte de cartes postales estampées de la Première Guerre mondiale au début des années 1960.
    No longer available
    Estimate: € 100 / 120
  • #88

    “Moeder Gods Pokrov”. Messingen reisicoon met blauw email.

    Mère de Dieu Pokrov . Icône de voyage en laiton avec émail bleu.
    No longer available
    Dim. 17,5 x 10 cm
    Estimate: € 70 / 100
  • #7

    Een paar kruikjes in de vorm van zittende hondjes van Staffordshire-aardewerk. Omstreeks 1900.

    Une paire de cruches pour chiens en poterie Staffordshire. Vers 1900.
    No longer available
    Dim. h: 25 cm
    Estimate: € 60 / 100
  • #34

    Een reeks van vier litho’s met jachtscènes naar werken van Harry Eliott en een grotere naar Dorothy Hardy. Twee met gebarsten glas.

    Une série de quatre lithographies représentant des scènes de chasse après des œuvres de Harry Eliott et une plus grande après Dorothy Hardy. Deux avec du verre fissuré.
    No longer available
    Dim. 16 x 41 & 28 x 72 cm
    Estimate: € 60 / 100
  • #259
    Leon Lommaert
    Period: 1904 - 1978

    “Wassende vrouw in een interieur”. Olieverf op paneel. Gesigneerd.

    Femme lavant dans un intérieur . Huile sur panneau. Signé.
    No longer available
    Dim. 44 x 49 cm
    Estimate: € 60 / 100
View all auction items ›

Veiling van 27 & 28 Oktober 2020

Tentoonstelling zat. 24 & zon. 25 Oktober van 11.00 tot 18.00

27 October 2020 19:00
28 October 2020 19:00

View auction ›

Place an online bid

Auction day: 27 October 2020 19:00

Dit lot maakt deel uit van een afgelopen veiling, er kunnen geen biedingen meer opgenomen worden.

This website uses cookies to improve your experience. Accept Read More