#490Een paar glazen kandelaars in de vorm van Heilig Hartbeelden. Klein letsel.
#33Twee porseleinen pompinktpotjes met koperen deksel. Eén met randschade.
#586Een handgeknoopt Oosters wollen karpet. Slijtage.
#311Een oude houten karnton.
Un vieux beurrier en bois.No longer availableEstimate: € 30 / 40 -
#353Een grote siercoupe coupe van blauw Muranoglas.
#328Een paar fracties gepetrifieerd hout.
Une paire de fractions de bois pétrifié.No longer availableDim. l: 11 cmEstimate: € 40 / 60 -
#127“Triomf”. Een allegorisch bronzen beeld op zwart marmeren sokkel.
#433Een album met 270 oude prentkaarten van begin XXe eeuw.
Un album de 270 cartes postales anciennes du début du XXe siècle.No longer availableEstimate: € 250 / 300 -
#284Morisse“Zicht op Marseille”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
Vue de Marseille. Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 45 x 54 cmEstimate: € 120 / 200 -
Un plat décoratif en porcelaine de Chine à décor de plantes en sang et lait. Récent.No longer availableDim. Ø: 36,5 cmEstimate: € 220 / 260