#730Een paar opklapbare safaristoelen van witgepatineerd beukenhout. Jaren ‘70.
Une paire de chaises safari pliantes en bois de hêtre patiné blanc. Années 1970.No longer availableEstimate: € 80 / 100 -
#338Twee siercoupes van meerkleurig Muranoglas.
#611Een modern bronzen beeld naar voorbeeld uit het kubisme.
#76Een ovale tafel met kantelbaar blad en op wieltjes.
#546IspahanEen handgeknoopt Oosters wollen karpet.
#659Een hangluchtertje met zes lichtpunten en versierd met kristallen pendeloques. XIXe eeuw.
#656Sarouk MahalEen handgeknoopt Perzisch wollen tapijt.
#771Een vol messingen luchter met tien lichtarmen.
#492“Compositie in reliëf”. Olieverf. Gesigneerd in nat ‘Zangs’ rechts bovenaan.
Composition en relief. Huile. Signée Zangs à droite vers le haut.No longer availableDim. 82 x 60 cmEstimate: € 800 / 1200 -
#628Een grote en een kleine porseleinen jardinière. Chinees werk.
Une grande et une petite jardinière en porcelaine. Travail chinois.No longer availableDim. Ø 47 cmEstimate: € 80 / 100