Jordaens N.V.

Jordaens N.V. Veilinghuis

Art, Antiques and Wine Auctions

  • News
  • Calendar
  • Live auction
  • Auctions
    • 27 Januari Dag 1 #1-300
    • 28 Januari Dag 2 #301-600
    • Online Only Varia 26 januari 2026
    • Online Only Speelgoedveiling 9 Februari 2026
    • Live auctions
    • Search
  • Downloads
  • Lots Archive
  • Sale Conditions
  • Location
  • My Account & Bids
© 2026 Jordaens N.V.
‹ Back to auction list
“Man bij het venster”. Potlood op papier. gesigneerd en gedateerd 27-6-1916.
J. Van Rooien

“Man bij het venster”. Potlood op papier. gesigneerd en gedateerd 27-6-1916.

L'homme à la fenêtre . Crayon sur papier. Signé et daté le 27/06/1916.
Dim. 32 x 24 cm
SKU: 2710200072.
Auction day: 27 October 2020 19:00
Catalogue #72
Estimate: € 60 / 100
Unavailable for purchase.
This lot was part of a previous auction, it is no longer available.
  • Related items
  • Auction details
  • Place a bid

Other lots in this auction

  • #374

    Drie diverse armstoelen, waarvan twee in Lodewijk XVI-stijl en één in Lodewijk XV-stijl. Te herbekleden.

    Trois fauteuils différents dont deux de style Louis XVI et un de style Louis XV. Couvertures à remplacer.
    No longer available
    Estimate: € 50 / 60
  • #260

    Een paar 18 karaats wit gouden oorbellen bezet met briljanten met een gezamenlijk gewicht van +- 0,36 ct.

    Une paire de boucles d'oreilles en or blanc 18 carats serties de brillants d'un poids combiné de + - 0,36 ct.
    No longer available
    Dim. 5,18 g
    Estimate: € 450 / 550
  • #527

    Een paar Chinees porseleinen gemberpotten met meerkleurige decors.

    Une paire de pots de gingembre en porcelaine chinoise avec des décorations multicolores.
    No longer available
    Dim. h: 21 cm
    Estimate: € 60 / 80
  • #499

    “Geabstraheerde haan”. Aquarel op papier. Draagt een handtekening ‘Terk’

    Coq abstrait . Aquarelle sur papier. Porte une signature Terk.
    No longer available
    Dim. 39 x 29 cm
    Estimate: € 300 / 500
  • #637

    Een paar grote balustervazen van meerkleurig en verguld Cantonporselein.

    Paire de grands vases balustre en porcelaine de Canton multicolore et dorée.
    No longer available
    Dim. h: 80 cm
    Estimate: € 200 / 300
  • #361

    “Cartes de cabinet des Pays-Bas Autrichiens”. Delen I, II & IV en begeleidende boeken III & IV.

    Cartes de cabinet des Pays-bas Autrichiens . Parties I, II et IV et livres d'accompagnement III et IV.
    No longer available
    Estimate: € 45 / 60
  • #402

    Een lot van achttien souvenirkoppen van Vieux Paris/ Bruxelles. Met vergulde en meerkleurige decors. XIXe eeuw.

    Lot de dix-huit coupes souvenirs du Vieux Paris / Bruxelles. Décors dorés et multicolores. XIXème siècle.
    No longer available
    Estimate: € 30 / 40
  • #157
    Gustave Kasteleyn

    “Buste van een jonge vrouw”. Terracotta. Gesigneerd en gedateerd 1885. Op houten sokkel.

    Buste de jeune femme . Terre cuite. Signé et daté 1885. Sur socle en bois.
    No longer available
    Dim. H. 69 cm
    Estimate: € 400 / 500
  • #511

    Twee gesculpteerde Afrikaans ivoren slagtanden in de vorm van krokodillen. begin XXe eeuw.

    Deux défenses africaines en ivoire sculptées en forme de crocodiles. Début du XXe siècle.
    No longer available
    Dim. l: 53 & 48 cm
    Estimate: € 100 / 150
  • #48

    “De Heilige Drievuldigheid verschenen aan Abraham”. Bronzen icoon met lichtblauw email. We voegen een klein kruis toe.

    La Sainte Trinité apparue à Abraham . Icône en bronze avec émail bleu clair. Nous ajoutons une petite croix.
    No longer available
    Dim. 8,5 x 7,5 cm
    Estimate: € 30 / 40
  • #539
    Theodor Van Ryswyck
    Period: 1811 - 1849

    “Paard”. Olieverf op paneel in impasto-techniek. Gesigneerd.

    Cheval. Huile sur panneau à technique impasto. Signé.
    No longer available
    Dim. 38 x 40 cm
    Estimate: € 200 / 300
  • #4

    Een ingekaderde brief, gesigneerd door voormalig Amerikaans president Gerald Ford.

    Lettre encadrée signée par l’ancien président américain Gerald Ford.
    No longer available
    Dim. 50 x 42 cm (kader)
    Estimate: € 25 / 35
View all auction items ›

Veiling van 27 & 28 Oktober 2020

Tentoonstelling zat. 24 & zon. 25 Oktober van 11.00 tot 18.00

27 October 2020 19:00
28 October 2020 19:00

View auction ›

Place an online bid

Auction day: 27 October 2020 19:00

Dit lot maakt deel uit van een afgelopen veiling, er kunnen geen biedingen meer opgenomen worden.

This website uses cookies to improve your experience. Accept Read More