#444A. Festraets“Honden”. Olieverf op doek. Gesigneerd en gedateerd 1927.
“Chiens”. Huile sur toile. Signée et datée 1927.No longer availableDim. 49 x 39 cmEstimate: € 100 / 160 -
#196Een tweeledige houten hoekvitrine.
#681Een indianenstaf met koehoorn en veren.
#549F. Van Rompaey“Stilleven”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
“Nature morte”. Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 70 x 50 cmEstimate: € 80 / 120 -
#169Albert Likeke MongitaPeriod: 1916-1985“Personages bij een hut in het oerwoud”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
Personnages près d'une cabane dans la jungle . Huile sur toile. Signé.No longer availableDim. 50 x 39 cmEstimate: € 200 / 300 -
#704Lalique, FranceEen vaas van geslepen kleurloos kristal. Onderaan gemerkt. Schilfer aan de basis.
#12René De LannoyPeriod: 1907-1985“Portret”. Houtskool op papier. Gesigneerd.
Portrait. Fusain sur papier. Signé.No longer availableDim. 31 x 29 cmEstimate: € 30 / 40 -
#757Een grote loep op verstelbare voet.
#666HerekeEen handgeknoopt bidkleed met zeven mirhabs.
#223Een paar boekensteunen, versierd met een gestileerde mopshond en kat.
#297Een paardenkoets en een koppel van meerkleurig Duits porselein. Beide gemerkt onderaan.
Une calèche et un couple en porcelaine allemande multicolore. Tous deux marqués en bas.No longer availableDim. h: 14 & 20 cmEstimate: € 80 / 120