#75Een 18 kt geelgouden ring bezet met briljanten met een gezamenlijk gewicht van +- 0,20 ct. en een saffier +- 0,60 ct.
An 18 kt yellow gold ring set with diamonds with a total weight of approximately 0.20 ct. and a saffhires of approximately 0.60 ct.No longer availableEstimate: € 600 / 700 -
#302Een lot van 3 porseleinen beeldjes van engeltjes, ‘garniture florale’, waarvan 1 beschadigd.
#542Frans Gijbels“Een paar barokke interieurs”. Pastel. Gesigneerd.
#300Een 18 kt geelgouden ring bezet met een Tahiti parel.
An 18 kt yellow gold ring set with a Tahitian pearl.No longer availableDim. 3,65 gEstimate: € 200 / 250 -
#41Guerin, BouffioulxEen aardewerken kruik met getorsde arm en versierd met een vis in reliëf, gelabeled en onderaan gemerkt Guerin Bouffioulx, medio 1930.
#358Een Chinees handbeschilderd dekselvaasje.
#112Jean-Baptiste Daveloose“Landschap met hoeve”. Een schilderij, olieverf op paneel. Onderaan gesigneerd. Verso gelabeled, gedateerd 1840.
#101“Le reveil”. Een gepatineerd bronzen beeld op marmeren sokkel. Gesigneerd.
"Le reveil." A patinated bronze sculpture on a marble pedestal. Signed.No longer availableDim. 75cmEstimate: € 1100 / 1300 -
#346Een vierkante Chinese massief houten salontafel.
#105Een 18 kt geelgouden kleine zakhorloge.
#49Een set van 2 miniatuurtjes in ovale lijstjes van been.
#310Een 18 kt geelgouden trouwring.
An 18 kt yellow gold wedding ring.No longer availableDim. 3,62 gEstimate: € 100 / 130