#344LumioEen industriële stijl kunststoffen hanglamp.
An industrial style plastic pendant lamp.No longer availableDim. h 36 cmEstimate: € 40 / 60 -
#532Rémy De PillecijnEen houtskooltekening op papier van een meisjeshoofd, getekend Rémy De Pillecijn en gedateerd 14-03-1963.
A charcoal drawing on paper of a girl's head, drawn by Rémy De Pillecijn and dated 14-03-1963.No longer availableDim. h 47 x b 33 cmEstimate: € 80 / 120 -
#179Een vrouwentorso van brons met een donker patina. Naar een werk van Boris Louet Lorski.
A woman's torso of bronze with a dark patina. After a work by Boris Louet Lorski.No longer availableDim. h: 62 cmEstimate: € 1000 / 1200 -
#300Een 18 kt geelgouden ring bezet met een Tahiti parel.
An 18 kt yellow gold ring set with a Tahitian pearl.No longer availableDim. 3,65 gEstimate: € 200 / 250 -
#441Een gebeeldhouwd houten masker. Tchokwe.
#533Een geslepen Boheems kristallen vaas, rood in de massa.
#350Een geelgouden ring bezet met een halfedelsteen.
#580Een halssnoer van zoetwaterparels en spinel met zilveren slot.
A necklace of freshwater pearls and spinel with a silver clasp.No longer availableEstimate: € 250 / 300 -
#253Lladro‘Afternoon Promenade’, een Lladro beeld, modelnummer 07636 in originele verpakking.
"Afternoon Promenade", a Lladro figurine, model number 07636 in original packaging.No longer availableDim. h 29 cmEstimate: € 60 / 80 -
#449Een lot van 2 zijde Perzisch handgeknoopte tapijten.
#129Frans De Bruyn“Boswegel met hooimijten”. Een schilderij, olieverf op doek. Onderaan gesigneerd.
"Wood path with hey stacks" translates to "Forest path with haystacks". It is a painting in oil on canvas. Signed at the bottom.No longer availableDim. 50 x 76cmEstimate: € 200 / 400 -
#396Een grote eikenhouten kleerkast, 2 deurs met gesculpteerde elementen aan de panelen.
A large oak wardrobe, 2 doors with sculpted elements on the panels.No longer availableDim. 232 x 179 x 59cmEstimate: € 120 / 180