#411Een masker van gesculpteerd hout met resten van polychrome. Baoule, Ivoorkust.
#275FischnerEen wit porseleinen koffie-en theeservies met een slingermotief. Onderaan gemerkt. 6 Kopjes en 6 schoteltjes, 18 diverse borden, peper-en zoutvat, koffie-, thee- en suikerpot, 2 melkkannetjes, 3 schaaltjes en een kommetje.
A white porcelain coffee and tea service with a spiral motif. Marked on the bottom. 6 cups and 6 saucers, 18 assorted plates, salt and pepper shakers, coffee, tea, and sugar pots, 2 creamers, 3 bowls, and a small dish.No longer availableEstimate: € 40 / 60 -
#272Een lot van 2 oude gravures met stadszichten, Mechelen en Lier.
#10Drie 18 kt in elkaar geweven wit, roze en geelgouden ringen.
#97Een set verguld bronzen chenets in Lodewijk XVI stijl.
A set of gilt bronze chenets in the Louis XVI style.No longer availableDim. 40cmEstimate: € 150 / 250 -
#157Een zuil/piëdestal in zwart geaderd marmer.
'Nude lady at rest', oil on cardboard, not signed.No longer availableDim. h 35 x b 45 cmEstimate: € 40 / 60 -
#553Een set van 2 oud Chinese borden met florale motieven.
#185DelvauxEen bruin lederen portefeuille. Gemerkt.
A brown leather wallet. Marked.No longer availableEstimate: € 220 / 250 -
#330Een 18 kt witgouden ring bezet met briljanten in strikvorm met een gezamenlijk gewicht van +- 0,30 ct. en een goudkleurige parel.
An 18k white gold ring set with bow-shaped diamonds with a total weight of approximately 0.30 ct. and a gold-colored pearl.No longer availableDim. 6,30 g Ø 1 cmEstimate: € 900 / 1000