#185DelvauxEen bruin lederen portefeuille. Gemerkt.
A brown leather wallet. Marked.No longer availableEstimate: € 220 / 250 -
#569Een bronzen kandelaar, genre Ashanti. Senegal.
#371Een grote Chinese vaas met een decor van bloemen op een houten sokkeltje.
A large Chinese vase with a floral decoration on a wooden base.No longer availableDim. h 61 cmEstimate: € 80 / 120 -
#439Een handgeknoopt Perzisch tapijt.
#507Een manbetu snaarinstrument. Kongo.
A set of cutlery in four drawers for 12 people, including 12 cutlery mats. Only one sugar spoon is missing.No longer availableEstimate: € 1100 / 1200 -
#67Baccarat, FranceEen milieu de table van Baccarat kristal op een verzilverde voet.
A crystal centerpiece by Baccarat on a silver-plated base.No longer availableDim. 16 x 37 x 21 cmEstimate: € 60 / 80 -
#281Een tafellamp, roze in de massa gekleurd, onderaan gesigneerd Val Saint Lambert met een kleine schilferschade onderaan.
A table lamp, pink in color, signed Val Saint Lambert at the bottom with a small chip damage at the bottom.No longer availableDim. h 36 cmEstimate: € 20 / 30 -
#10Drie 18 kt in elkaar geweven wit, roze en geelgouden ringen.
#25Een oude ovalen tafelspiegel op voet met een kammenbakje.
#40Een 18 kt geelgouden broche.
#566Een gefineerd houten secretaire met gebombeerde laden. 2 laden binnenin.
A veneered wooden secretaire with bombe drawers. 2 drawers inside.No longer availableDim. 109 x 88 x 50cmEstimate: € 60 / 80