#448Een lot van drie majolica kandelaars met vergulde versieringen.
#126Een gesculpteerde Bretoense massief eikenhouten legkast met 1 deur en 1 lade.
#430Een 18 kt roze gouden ketting met hanger en met bijpassende ring bezet met briljanten met een gezamenlijk gewicht van +- 0,50 ct. en amethist en maansteen.
An 18kt rose gold necklace with pendant and matching ring set with diamonds with a total weight of approximately 0.50 ct. and amethyst and moonstone.No longer availableDim. 16,15 gEstimate: € 900 / 1000 -
#287Een lampenvoet gesigneerd Val Saint Lambert, kleurloos en blauw in de massa gekleurd.
#437Een polychroom houten masker. Gabon.
#538Een vruchtbaarheidsboom. Kongo.
A fertility tree. Congo.No longer availableDim. H. 47 cmEstimate: € 60 / 80 -
#563Een lot van 4 vintage werktuigen, bestaande uit een scheepskompas, een lantaarn in zwart metalen omkasting, een houten handweegschaal en een grijptang.
A lot of 4 vintage tools, consisting of a ship's compass, a lantern in black metal casing, a wooden hand scale, and a pair of pliers.No longer availableDim. H: 14.5 & 24 cmEstimate: € 50 / 75 -
#330Een 18 kt witgouden ring bezet met briljanten in strikvorm met een gezamenlijk gewicht van +- 0,30 ct. en een goudkleurige parel.
An 18k white gold ring set with bow-shaped diamonds with a total weight of approximately 0.30 ct. and a gold-colored pearl.No longer availableDim. 6,30 g Ø 1 cmEstimate: € 900 / 1000 -
#82Leon RiketPeriod: 1876 - 1938“Winters hoevelandschap.” Olieverf op doek. Gesigneerd.
"Winter farmhouse view." Oil on canvas. Signed.No longer availableDim. 38 x 59 cmEstimate: € 120 / 180 -
#503PhilipsEen vintage grijs emaille bureaulamp. Gemerkt Philips, met Helioflux lamp.