#514“Havenzicht”. Een schilderij, olieverf op board.
#358Een Chinees handbeschilderd dekselvaasje.
#300Een 18 kt geelgouden ring bezet met een Tahiti parel.
An 18 kt yellow gold ring set with a Tahitian pearl.No longer availableDim. 3,65 gEstimate: € 200 / 250 -
#546Een 19e eeuwse massief eikenhouten koffer met gesculpteerde details.
#133DelvauxEen grote lederen bruine handtas. Gemerkt.
A large brown leather handbag. Marked.No longer availableDim. H: 50 cmEstimate: € 600 / 700 -
#137Een reliëf in Mechelse albast, Petrus en Paulus, met vergulde delen in een houten kader, verguld en met vilt.
#255Frans HensPeriod: 1856 - 1928“Zeilboot”. Een ets op papier, onderaan buiten de plaat gesigneerd.
#165DelvauxEen licht bruine lederen ceintuur. Gemerkt.
A light brown leather belt. Marked.No longer availableEstimate: € 220 / 250 -
#544Een gebeeldhouwd houten masker. Afrikaans werk.
#153DelvauxEen beige handtas model “Macao”. Gemerkt. Deze tas kan cross-body gedragen worden.
#166Een imposante massief eiken Régence kast met 4 deuren en 2 laden. XVIIIde eeuw.
An impressive solid oak Régence cupboard with 4 doors and 2 drawers. 18th century.No longer availableDim. 260 x 216 x 70Estimate: € 300 / 500