#479“Parijs”. Een borduurwerk op doek, op paneel.
#100Een 18 kt geelgouden schakelketting.
#34Een lot van 4 handbeschilderde damesminiatuurtjes in vierkante en rechthoekige kadertjes.
A lot of 4 hand-painted miniature portraits of women in square and rectangular frames.No longer availableDim. h 12.5 x b 10,5 cmEstimate: € 60 / 80 -
#211Een champagnekoeler in verzilverd metaal met rijkelijk versierde elementen.
#525Een Perzisch handgeknoopt tapijt.
#511Een geel geschilderd beeld van een vrouw. West-Afrika.
A yellow-painted statue of a woman. West Africa.No longer availableDim. H. 57 cmEstimate: € 50 / 80 -
#599Karel de PossonPeriod: 1889 - 1960‘Dorpszicht met donkere wolken’, een gravure buiten de plaat getekend Karel de Posson.
"Village View with Dark Clouds," an etching drawn outside the plate by Karel de Posson.No longer availableDim. h 20 x b 24 cmEstimate: € 120 / 200 -
#419Een Perzisch handgeknoopt tapijt.
#597Een grote kleurloze glazen vaas.
#173DelvauxEen cognackleurige handtas. Model “Lundi”. Gemerkt. Deze tas kan cross-body gedragen worden.
#144‘Le Rôtisseur des Rois’, olieverf op doek met een koninklijke feestdis.
‘The Royal Roaster’, oil on canvas depicting a royal feast.No longer availableDim. h 111 x b 195 cmEstimate: € 120 / 180