Other lots in this auction
-
#616Een paar buffetten met onderaan drie deuren en drie laden en in het opzet twee gebogen deurtjes met facetgeslepen glas naast een deur met twee ovale spiegeltjes.
Une paire de buffets avec trois portes et trois tiroirs en bas et deux portes courbes avec verre à facettes à côté d'une porte avec deux miroirs ovales.No longer availableEstimate: € 200 / 300 -
#144Jan De BelderPeriod: °1953“Zicht op het begijnhof”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
“Vue de béguinage”. Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 59 x 46 cmEstimate: € 40 / 60 -
#181Alexendre, BelgiumEen geëmailleerde terracotta vaas met een aziatisch en Hollands reliëfdecor. Onderaan gemerkt en gedateerd 10-2-1948.
Vase en terre cuite à décor hollando-asiatique en relief. Marque sous la base et date 10-2-1948.No longer availableDim. h: 65 cmEstimate: € 500 / 600 -
#578“Hond bij een stronk”. Een bronzen beeldje op marmeren sokkel naar een werk van Emmanuel Frémiet. Met Parijse garantiestempel.
Chien près d’une bûche. Statuette en bronze sur socle en marbre d’après l’oeuvre d’Emmanuel Frémiet. Avec cachet de Paris.No longer availableDim. h: 18 cmEstimate: € 60 / 80 -
#216Goebel, GermanyEen grote vitrinekast met verlichting. Gemerkt.
Une grande vitrine avec éclairage. Marquée.No longer availableDim. 234 x 100 x 48 cmEstimate: € 200 / 240 -
#402Een lot van achttien souvenirkoppen van Vieux Paris/ Bruxelles. Met vergulde en meerkleurige decors. XIXe eeuw.
Lot de dix-huit coupes souvenirs du Vieux Paris / Bruxelles. Décors dorés et multicolores. XIXème siècle.No longer availableEstimate: € 30 / 40 -
#431Val Saint LambertEen geslepen kristallen vaas. Rood gekleurd in de massa. Onderaan gemerkt.
Un vase en cristal taillé. De couleur rouge dans la masse. Marqué en bas.No longer availableDim. H.15 cmEstimate: € 120 / 200 -
#133Een Frans aardewerken schotel met bloemendecor. Onderaan gemerkt.
Plat en faïence française à décor de fleurs. Marque sous la base.No longer availableDim. Ø: 50 cmEstimate: € 50 / 70 -
#751Een metalen designluchtertje met drie wit glazen kapjes.
Une lampe design en métal avec trois abat-jour en verre blanc.No longer availableDim. h: 100 cmEstimate: € 40 / 50 -
#145Een platina art deco ring bezet met diamanten met een gezamenlijk gewicht van +- 0,80 ct.
Une bague art déco en platine sertie de diamants d'un poids combiné de + - 0,80 ct.No longer availableDim. 8,53 gEstimate: € 600 / 700 -
#453Een lot Imariporselein, bestaande uit een paar schalen en twee kopjes met bordjes. Bordjes onderaan gemerkt.
Lot de porcelaine Imari, composé d'une paire de bols et de deux tasses avec assiettes. Assiettes marqués en bas.No longer availableDim. Ø: 11 - 20 cmEstimate: € 40 / 60 -
#452Een Duitse zwaardbajonet. Model 1871. Gemerkt J. B. Alt.
Une baïonnette-épée allemande. Modèle 1871. Marqué J. B. Alt.No longer availableDim. l: 59 cmEstimate: € 85 / 100

