#76Een ovale tafel met kantelbaar blad en op wieltjes.
#63Een Hongaarse boterkarner met glazen bokaal en een oude sodafles.
Fauteuil Louis XVI en noyer sculpté. Couverture d’origine en velours beige.No longer availableEstimate: € 120 / 200 -
#591Een bronzen Boeddha , versierd met kraaltjes.
#343Een lot van drie paar decoratieve smeedijzeren appliques.
#665Een marmeren zuil.
Colonne en marbre.No longer availableDim. h: 105 cmEstimate: € 120 / 200 -
#683GobenaEen afgeplatte bolle art déco vaas in zwart en verguld. Gemerkt.
#629Een lot van vier vaasjes en een dekselvaasje van Imariporselein.
#518Een balustervaas van meerkleurig en verguld Cantonporselein.
#387Een armstoel in Lodewijk XV-stijl met blauwe stoffen bekleding.
#48“De Heilige Drievuldigheid verschenen aan Abraham”. Bronzen icoon met lichtblauw email. We voegen een klein kruis toe.
La Sainte Trinité apparue à Abraham . Icône en bronze avec émail bleu clair. Nous ajoutons une petite croix.No longer availableDim. 8,5 x 7,5 cmEstimate: € 30 / 40