Other lots by Wallaert
#99
Brochure “Pele”, PELE-GALA met handtekening N2, R. ANTWERP F.C.
#52
“Hoevezicht.” Olieverf op board. Omstreeks 1960.
"Vue de la ferme." Huile sur carton. Vers 1960.No longer availableDim. h37,5 x b43,5cmEstimate: € 40 / 60 -
#67
Een lot tinnen kannen, kroezen en maatbekertjes. Vijf tinnen tankards, de kleinste met Victoriaans waarmerk, de grootste gemerkt Watts & Harton. Drie maatbekertjes. Drie kannetjes, één met Victoriaans waarmerk. Een potje. Een Engelse kan, onderaan gemerkt.
Lot de pichets en étain, chopes et tasses à mesurer. Cinq chopes en étain, la plus petite poinçonnée victorienne, la plus grande marquée Watts & Harton. Trois tasses à mesurer. Trois cruches, une avec poinçon victorien. Un petit pot. Une cruche anglaise, marquée sur le fond.No longer availableDim. H: 5-16 cmEstimate: € 100 / 150 -
#82Felix Timmermans
#263
“Victime du Devoir.” Beeld van zamak. Draagt handtekening Emile Laporte.
#214Cor Van Reken
#699
#543
Murano vaas, polychroom gekleurd, vloeiend decor.
“Moeder gods”. Verzilverd koperen icoontje. Oost-Europees.
#336Thonet
#337
Een heksenbol en een kandelaar van kwikglas.
#110
Un collier en or blanc 18 ct avec un pendentif en or blanc 18 ct serti de diamants d'un poids combiné de +- 0,74 ct.No longer availableDim. 3,28 gEstimate: € 1000 / 1200