Similar lots by type
-
#641“Oude wijze ofte “skinny man””. Een beeldje van gesculpteerd Japans ivoor op een houten voetstukje. Eerste kwart XXste eeuw.
“Vieux sage ou “Skinny Man””. Statuette en ivoire sculpté du Japon. Sur socle en bois. Premier quart du XXe siècle.No longer availableDim. h: 18 cmEstimate: € 100 / 120 -
#637Twee Afrikaanse vrouwenbustes van gesculpteerd ivoor op houten sokkeltjes. Congo, eerste helft XXste eeuw.
Deux bustes de femmes africaines en ivoire sculpté sur socles en bois. Congo, première moitié du XXe siècle.No longer availableDim. h: 19 & 22 cmEstimate: € 120 / 200 -
#647Een buste van Christus van gesculpteerd ivoor. Omstreeks 1930. Op houten sokkel.
Buste de Christ en ivoire sculpté. Vers 1930. Sur socle en bois.No longer availableDim. h: 13 cmEstimate: € 100 / 120
Other lots in this auction
-
#757Goebel.“De kleine violist”. Een beeldje van meerkleurig porselein uit de reeks van M.I. Hummel. Gemerkt.
“Le petit violoniste”. Statuette en porcelaine polychrome par M.I. Hummel. Marque sous la base.No longer availableDim. h: 18 cmEstimate: € 25 / 35 -
#555SwarovskiEen eekhoorn op zwart voetstukje, een bloemstukje op rond spiegeltje en een zwaantje (logo) van geslepen kristal op een klein zuiltje. De eerste twee ter gelegenheid van het resp. 10- en 15-jarige jubileum van de Swarovski Collectors Society.
Chevreuil sur socle noir, bouquet de fleurs sur miroir rond et petit cygne (logo de Swarovski) en cristal taillé sur colonnette. Les deux premiers resp. 10 et 15ième anniversaire de la Swarovski Collectors Society.No longer availableDim. h: 4,5 - 7 cmEstimate: € 100 / 150 -
#799Een merklap uit 1926. Het achterste glas gebroken.
Ouvrage daté 1926. Verre de protection cassé.No longer availableDim. 117 x 27 cmEstimate: € 100 / 120 -
#539Een lot van drie vintage handtassen.
Lot de trois sacs à main “vintage”.No longer availableEstimate: € 120 / 180 -
#627Een reeks van zes stoelen met getorste poten en lederen bekleding.
Suite de six chaises de style renaissance aux pieds torsadés et recouvertes de cuir brun.No longer availableEstimate: € 120 / 200 -
#276Een sobere eikenhouten tafel .
Une table en chêne sobre.No longer availableDim. 220 x 78 cmEstimate: € 120 / 200 -
#85Een 18 karaats geel gouden Victoriaanse broche bezet met diamanten oude slijp met een gezamenlijk gewicht van ± 1 ct. en één grote parel.
Broche d’époque Victoria en or jaune 218 ct sertie de diamants de taille ancienne ayant un poids total de ± 1 ct et d’une perle.No longer availableDim. 5,17 gEstimate: € 400 / 500 -
#495SwarovskiEen lot van vier diertjes van geslepen en deels gesatineerd kristal, bestaande uit een papegaai, een toekan, een uil en een ijsvogel. We voegen er twee vierkante en twee zeshoekige sokkeltjes aan toe.
Lot de quatre animaux en cristal taillé et partiellement satiné comprenant un perroquet, un toucan, un hibou et un martin pêcheur. Nous ajoutons deux socles carrés et deux hexagonaux.No longer availableDim. h: 7 cmEstimate: € 80 / 120 -
#78“Old honesty 5¢ cigar”. Een spaarpot van gepolychromeerd gietijzer.
“Old honesty 5¢ cigar”. Tirelire en fonte polychrome.No longer availableDim. h: 34 cmEstimate: € 60 / 80 -
#174Maurice BlieckPeriod: 1876-1922“Landschap”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
”Paysage”. Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 33 x 57 cmEstimate: € 400 / 600 -
#604Een uit acht delen opgebouwde Chinese pagode van meerkleurig porselein met een decor van draken.
Pagode en porcelaine de Chine polychrome en huit parties. Décor de dragons.No longer availableDim. h: 122 cmEstimate: € 800 / 1000 -
#589Corneille“Vrouw met kat”. Een lithografie. Gesigneerd, gedateerd ‘98 en genummerd 121/150 buiten de plaat.
“Femme et chat”. Lithographie. Signée, datée 1998 et numérotée 121/150 hors planche.No longer availableDim. 76 x 56 cmEstimate: € 220 / 260

