Similar lots by type
-
#641“Oude wijze ofte “skinny man””. Een beeldje van gesculpteerd Japans ivoor op een houten voetstukje. Eerste kwart XXste eeuw.
“Vieux sage ou “Skinny Man””. Statuette en ivoire sculpté du Japon. Sur socle en bois. Premier quart du XXe siècle.No longer availableDim. h: 18 cmEstimate: € 100 / 120 -
#647Een buste van Christus van gesculpteerd ivoor. Omstreeks 1930. Op houten sokkel.
Buste de Christ en ivoire sculpté. Vers 1930. Sur socle en bois.No longer availableDim. h: 13 cmEstimate: € 100 / 120 -
#637Twee Afrikaanse vrouwenbustes van gesculpteerd ivoor op houten sokkeltjes. Congo, eerste helft XXste eeuw.
Deux bustes de femmes africaines en ivoire sculpté sur socles en bois. Congo, première moitié du XXe siècle.No longer availableDim. h: 19 & 22 cmEstimate: € 120 / 200
Other lots in this auction
-
#394Julien Celos“Stadszicht”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
”Vue sur la ville”. Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 40 x 50 cmEstimate: € 120 / 200 -
#74A. Bastien“Stilleven met kersen”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
”Nature morte aux cerises”. Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 24 x 30 cmEstimate: € 80 / 120 -
#720Smeedijzeren inktstel met kristallen inktpot, versierd met een bladmotief.
Encrier en fer forgé et cristal. Décor de feuillage.No longer availableEstimate: € 30 / 50 -
#417Een werktafeltje van mahoniehoutfineer met een spiegel in het klapblad en met een lade onderaan. XIXe eeuw.
Une table à ouvrage en bois de placage acajou avec un miroir dans la tablette rabattable et tiroir en dessous. XIXième siècle.No longer availableDim. b: 53 cmEstimate: € 80 / 120 -
#344Een jardinière van blauw en wit aardewerk met een decor van een schaapherder met zijn kudde.
Une jardinière en faïence bleue et blanche avec un décor de berger et troupeau de moutons.No longer availableEstimate: € 40 / 50 -
#820Een Engelse armstoel van mahoniehout. XIXde eeuw.
Un fauteuil anglais en acajou. XIXe siècle.No longer availableEstimate: € 30 / 40 -
#819Een lot rood glaswerk, bestaande uit zes glaasjes, twee kannetjes, drie potjes en een vaasje. Enkele beschadigingen. Eerste helft XXe eeuw.
Lot de verres rouges comprenant six gouttes, deux pichets, trois petits pots et un petit vase. Quelques dégâts. Début du XXe siècle.No longer availableEstimate: € 40 / 60 -
#27Een lot kleurloos geslepen kristal, bestaande uit een parfumverstuiver, een bonbonnière en een karafje.
Lot de cristaux taillés incolores comprenant un vaporisateur à parfum, une bonbonnière et un carafon.No longer availableEstimate: € 30 / 40 -
#616Een Chesterfield twee- en éénzit van gecapitonneerd groen leder. Slijtage.
Un canapé deux places et un fauteuil recouverts de cuir vert capitonné. Modèle Chesterfield. Usures.No longer availableDim. b: 165 & 110 cmEstimate: € 400 / 600 -
#137“Vrouw met rozen”. Een bronzen beeld met tweekleurig patina.
”Femme et roses”. Une statue en bronze, patine en deux couleurs.No longer availableDim. h: 43 cmEstimate: € 240 / 360 -
#456Een sober vierkant speeltafeltje met een omkeerbaar blad.
Une table à jeux sobre avec tablette renversable.No longer availableDim. 80 x 80 cmEstimate: € 75 / 100 -
#380Pontiac ZurichEen lot dameshorloges van verzilverd metaal en verguld. “Hanswijck”. Een munt met horloge ketting. e.a.
Lot de montres de dame en métal argenté et doré. “Hanswijck”, un insigne avec gourmette e.a.No longer availableEstimate: € 30 / 50

