“Vieux sage ou “Skinny Man””. Statuette en ivoire sculpté du Japon. Sur socle en bois. Premier quart du XXe siècle.No longer availableDim. h: 18 cmEstimate: € 100 / 120
#94Henri Cassiers“Zicht te Brugge”. Aquarel. Gesigneerd.
”Vue à Bruges”. Une aquarelle. Signée.No longer availableDim. 33,5 x 25 cmEstimate: € 50 / 80 -
#6Een ovaal bijzettafeltje van roodgepatineerd hout.
#226Een gebeeldhouwde bibliotheekkast met drie maal twee deuren met fraaie versieringen over het glas en met een acanthusblad in de kuif.
Une bibliothèque sculptée à trois fois deux portes, décorations par dessus le verre et une feuille d’acanthes dans la coiffe.No longer availableDim. 217 x 258 x 34 cmEstimate: € 400 / 600 -
#565SwarovskiEen lot voorwerpen van geslepen kleurloos kristal, bestaande uit een ijsbeer, een pinguïn, een steigerend paard, een appel en een peer. Allen gemerkt.
Lot d’objets en cristal taillé incolore comprenant un ours polaire, un pingouin, un cheval, une pomme et une poire. Avec marques.No longer availableDim. h: 4 - 10 cmEstimate: € 200 / 300 -
#678Twee vaasjes van gebeeldhouwd been. Chinees werk.
#431Een paar kopjes en schoteltjes van polychroom porselein met een decor van bloemen en guirlandes. China, omstreeks 1800. Eén schoteltje beschadigd aan de rand.
Deux tasses et coupelles en porcelaine polychrome avec un décor de fleurs et guirlandes. Chine, +- 1800. Une coupelle est endommagée au rebord.No longer availableEstimate: € 40 / 50 -
#232Een hanglantaarn van brons en glas in Lodewijk XVI-stijl.
#629“Fruitstillevens”. Olieverf op paneel. Een paar schilderijen. Draagt een handtekening: Bernard.
“Natures mortes aux fruits”. Huile sur panneau. Paire de tableaux. Portent une signature: Bernard.No longer availableDim. 16 x 24 cmEstimate: € 120 / 180 -
#634“Binnenschepen op een kanaal”. Olieverf op paneel. Draagt een handtekening: Wolter.
“Péniches sur le canal”. Huile sur panneau. Porte une signature: Wolter.No longer availableDim. 24 x 36 cmEstimate: € 120 / 180 -
#539Een lot van drie vintage handtassen.
Lot de trois sacs à main “vintage”.No longer availableEstimate: € 120 / 180