Similar lots by type
-
#641“Oude wijze ofte “skinny man””. Een beeldje van gesculpteerd Japans ivoor op een houten voetstukje. Eerste kwart XXste eeuw.
“Vieux sage ou “Skinny Man””. Statuette en ivoire sculpté du Japon. Sur socle en bois. Premier quart du XXe siècle.No longer availableDim. h: 18 cmEstimate: € 100 / 120 -
#637Twee Afrikaanse vrouwenbustes van gesculpteerd ivoor op houten sokkeltjes. Congo, eerste helft XXste eeuw.
Deux bustes de femmes africaines en ivoire sculpté sur socles en bois. Congo, première moitié du XXe siècle.No longer availableDim. h: 19 & 22 cmEstimate: € 120 / 200 -
#647Een buste van Christus van gesculpteerd ivoor. Omstreeks 1930. Op houten sokkel.
Buste de Christ en ivoire sculpté. Vers 1930. Sur socle en bois.No longer availableDim. h: 13 cmEstimate: € 100 / 120
Other lots in this auction
-
#23BecquetEen kruik en een dekselvaas van meerkleurig aardewerk met een decor van gebladerte. Onderaan gemerkt.
Cruche et potiche en faïence polychrome à décor de feuillages. Marque sous la base.No longer availableDim. 43 cmEstimate: € 20 / 25 -
#555SwarovskiEen eekhoorn op zwart voetstukje, een bloemstukje op rond spiegeltje en een zwaantje (logo) van geslepen kristal op een klein zuiltje. De eerste twee ter gelegenheid van het resp. 10- en 15-jarige jubileum van de Swarovski Collectors Society.
Chevreuil sur socle noir, bouquet de fleurs sur miroir rond et petit cygne (logo de Swarovski) en cristal taillé sur colonnette. Les deux premiers resp. 10 et 15ième anniversaire de la Swarovski Collectors Society.No longer availableDim. h: 4,5 - 7 cmEstimate: € 100 / 150 -
#745Een paar sierkruiken van albast. Beschadigingen.
Paire de cruches en albâtre. Quelques dégâts.No longer availableEstimate: € 80 / 120 -
#404“Kruisafname” & “Vrouw met Pegasus.” Houtskool en pastel op papier.
”La descente de Croix” & “Femme avec Pegase”. Fusain et pastel sur papier.No longer availableEstimate: € 40 / 50 -
#236Een buffetkast van gebeeldhouwd eikenhout in naar de Antwerpse barok met twee paneeldeuren en twee laden in de gordel. Het geheel versierd met leeuwenkoppen, figuren en druivenranken. Eén trekker manco.
Un buffet en chêne sculpté, style Renaissance, à deux portes panneau et deux tiroirs dans la ceinture. décoration de têtes de lions, figures et vignes. Une poignée de tiroir est manquante.No longer availableDim. 109 x 172 x 62 cmEstimate: € 350 / 500 -
#116Een verlengbare ronde tafel van mahoniehout met een gebeeldhouwde centrale poot, eindigend in vier voluten. Blad los en poten te restaureren.
Table ronde à allonges en acajou au pied central sculpté se terminant en quatre volutes.No longer availableDim. 77 cm Ø 132 x 103 cmEstimate: € 100 / 150 -
#494PanamarenkoAffiche voor Tentoonstelling Gent 1976. Gesigneerd en genummerd.
Affiche pour l’exposition à Gand 1976. Signée et numérotée.No longer availableDim. 51 x 44 cmEstimate: € 100 / 120 -
#589Corneille“Vrouw met kat”. Een lithografie. Gesigneerd, gedateerd ‘98 en genummerd 121/150 buiten de plaat.
“Femme et chat”. Lithographie. Signée, datée 1998 et numérotée 121/150 hors planche.No longer availableDim. 76 x 56 cmEstimate: € 220 / 260 -
#16Een sober eikenhouten bijzettafeltje met een lade.
Une petite table avec un tiroir.No longer availableDim. 44 x 64 x 44 cmEstimate: € 10 / 15 -
#277EdisonEen oude grammofoon met acht rollen en met originele hoorn.
Un phonographe ancien avec huit rouleaux et corne originale.No longer availableEstimate: € 200 / 240 -
#470SwarovskiEen lot van vijf diertjes van geslepen kleurloos kristal uit de Chinese dierenriem, bestaande uit een geit, een rat, een aap, een varken en een tijger.
Un lot de cinq petits animaux en cristal, Zodiaque Chinois, comprenant une chèvre, un rat, un singe, un cochon et un tigre.No longer availableDim. h: 3 cmEstimate: € 80 / 120 -
#325Val St. LambertEen reeks van vijf glazen op voet van geslepen kristal in verschillende kleuren. Onderaan gemerkt.
Suite de cinq verres sur pieds en cristal taillé de différentes couleurs. Marque sous la base.No longer availableDim. h: 18,5 cmEstimate: € 100 / 125

