Jordaens N.V.

Jordaens N.V. Veilinghuis

Art, Antiques and Wine Auctions

  • News
  • Calendar
  • Live auction
  • Auctions
    • 16 December Dag 1 #1-300
    • Wijnveiling 17 December 2025 Dag 2
    • Online Only Varia 15 December 2025
    • Live auctions
    • Search
  • Downloads
  • Lots Archive
  • Sale Conditions
  • Location
  • My Account & Bids
© 2026 Jordaens N.V.
‹ Back to auction list
“Man met kinderen”. Een beeldje van gesculpteerd Chinees ivoor. Op houten voetstukje.

“Man met kinderen”. Een beeldje van gesculpteerd Japans ivoor. Op houten voetstukje. Eerste kwart XXste eeuw.

“Homme et enfants”. Sculpture en ivoire du Japon. Sur socle en bois. Premier quart du XXe siècle.
Dim. h: 18 cm
SKU: 1004180638.
Category: ivoor.
Auction day: 11 April 2018 19:00
Catalogue #638
Estimate: € 200 / 240
Unavailable for purchase.
This lot was part of a previous auction, it is no longer available.
  • Related items
  • Auction details
  • Place a bid

Similar lots by type

  • #637

    Twee Afrikaanse vrouwenbustes van gesculpteerd ivoor op houten sokkeltjes. Congo, eerste helft XXste eeuw.

    Deux bustes de femmes africaines en ivoire sculpté sur socles en bois. Congo, première moitié du XXe siècle.
    No longer available
    Dim. h: 19 & 22 cm
    Estimate: € 120 / 200
  • #647

    Een buste van Christus van gesculpteerd ivoor. Omstreeks 1930. Op houten sokkel.

    Buste de Christ en ivoire sculpté. Vers 1930. Sur socle en bois.
    No longer available
    Dim. h: 13 cm
    Estimate: € 100 / 120
  • #641

    “Oude wijze ofte “skinny man””. Een beeldje van gesculpteerd Japans ivoor op een houten voetstukje. Eerste kwart XXste eeuw.

    “Vieux sage ou “Skinny Man””. Statuette en ivoire sculpté du Japon. Sur socle en bois. Premier quart du XXe siècle.
    No longer available
    Dim. h: 18 cm
    Estimate: € 100 / 120

Other lots in this auction

  • #496

    Een sobere eikenhouten tafel. Het blad versierd met Perzische tegels, waarbij twee zeshoekige met personages en vier vierkante met vissen. Omstreeks 1800.

    Table sobre en chêne. La tablette incrustée de carreaux persans dont deux hexagonaux avec personnages et quatre carrés avec poissons. Vers 1800.
    No longer available
    Dim. 175 x 58 cm
    Estimate: € 120 / 200
  • #241
    Charles Anfrie
    Period: 1833 - 1905

    “La prière”. Een bronzen beeld met gouden patina. Gesigneerd.

    ”La prière”. Une statue en bronze, patine doré.
    No longer available
    Dim. h: 42 cm
    Estimate: € 400 / 600
  • #424
    Ratinckx
    Period: 1860-1937

    Een lot van 3 werken: “Sint Walburgisplein, papegaaiken”, “ Sint Julianus ziekenhuis”, “Vischmarkt”. Allen gesigneerd.

    Un lot de trois oeuvres: “Sint Walburgisplein, papegaaiken”, “Sint Julianus ziekenhuis”, “ Vischmarkt”. Toutes signées.
    No longer available
    Estimate: € 60 / 100
  • #138

    Een schouwpendule van verguld koper en albast, getooid met allegorische beelden van de visserij en de jacht. Compleet.

    Une pendule de cheminée en cuivre doré et albâtre, décorée de scènes de chasse et de pêche. Complète.
    No longer available
    Dim. h: 41 cm
    Estimate: € 120 / 200
  • #618

    Een partij Belgische postzegels in 5 albums, waarvan 4 Davo: alle uitgiftes postfris van 1992 tot en met 2016. Ook vellen en blokjes.

    Collection de timbres postes belges dans cinq albums dont 4 Davo: toutes les éditions non oblitérées de 1992 à 2016. Ainsi que des blocs et des feuilles.
    No longer available
    Estimate: € 240 / 300
  • #614

    Een art nouveau tweedeursvitrine met onderaan twee laden.

    Vitrine art nouveau ouvrant à deux portes au dessus de deux tiroirs.
    No longer available
    Estimate: € 180 / 220
  • #639

    “Cabaretdame”. Aquarel op papier. Draagt een handtekening: Van der Hen

    “Femme de cabaret”. Aquarelle sur papier. Porte une signature : Van der Hen.
    No longer available
    Dim. 17 x 14 cm
    Estimate: € 150 / 180
  • #625

    Een gebeeldhouwde eikenhouten console met tussenblad en een lade.

    Console en chêne sculpté de style Renaissance à un tiroir et à tablette d’entretoise.
    No longer available
    Estimate: € 80 / 100
  • #506

    Een gefineerd bureau in Engelse stijl met twee ladenblokken en een groen kalfslederen blad.

    Bureau en placage de style anglais à deux caissons aux tiroirs. Tablette recouverte de vachette.
    No longer available
    Dim. 152 x 92 cm
    Estimate: € 200 / 260
  • #572

    “Compositie”. Olieverf op doek. Draagt een handtekening: Lanskoy.

    “Composition”. Huile sur toile. Porte une signature: Lanskoy.
    No longer available
    Dim. 56 x 34 cm
    Estimate: € 300 / 400
  • #472
    Van der Reijken, Delft

    foto van Karel Appel voor een kunstwerk. Gesigneerd door Appel.

    Une photographie de Karel Appel devant une oeuvre d’Art. Signée par Appel.
    No longer available
    Dim. 23,5 x 16cm
    Estimate: € 50 / 80
  • #778

    Een lot groen kristal, bestaande uit een karafje, met vijf bijpassende glaasjes op kleurloze voet. We voegen er drie afwijkende modelletjes aan toe.

    Lot de cristal vert comprenant un carafon, deux gouttes assorties sur pieds incolores. Nous ajoutons trois modèles différents.
    No longer available
    Estimate: € 30 / 40
View all auction items ›

Veiling van 10 & 11 april 2018

De veiling is volledig - 830 loten. De catalogus is verkrijgbaar op de downloads pagina in .pdf en .xls

10 April 2018 19:00
11 April 2018 19:00

View auction ›

Place an online bid

Auction day: 11 April 2018 19:00

Dit lot maakt deel uit van een afgelopen veiling, er kunnen geen biedingen meer opgenomen worden.

This website uses cookies to improve your experience. Accept Read More