Jordaens N.V.

Jordaens N.V. Veilinghuis

Art, Antiques and Wine Auctions

  • News
  • Calendar
  • Live auction
  • Auctions
    • 27 Januari Dag 1 #1-300
    • 28 Januari Dag 2 #301-600
    • Online Only Varia 26 januari 2026
    • Online Only Speelgoedveiling 9 Februari 2026
    • Live auctions
    • Search
  • Downloads
  • Lots Archive
  • Sale Conditions
  • Location
  • My Account & Bids
© 2026 Jordaens N.V.
‹ Back to auction list
“Man met kinderen”. Een beeldje van gesculpteerd Chinees ivoor. Op houten voetstukje.

“Man met kinderen”. Een beeldje van gesculpteerd Japans ivoor. Op houten voetstukje. Eerste kwart XXste eeuw.

“Homme et enfants”. Sculpture en ivoire du Japon. Sur socle en bois. Premier quart du XXe siècle.
Dim. h: 18 cm
SKU: 1004180638.
Category: ivoor.
Auction day: 11 April 2018 19:00
Catalogue #638
Estimate: € 200 / 240
Unavailable for purchase.
This lot was part of a previous auction, it is no longer available.
  • Related items
  • Auction details
  • Place a bid

Similar lots by type

  • #641

    “Oude wijze ofte “skinny man””. Een beeldje van gesculpteerd Japans ivoor op een houten voetstukje. Eerste kwart XXste eeuw.

    “Vieux sage ou “Skinny Man””. Statuette en ivoire sculpté du Japon. Sur socle en bois. Premier quart du XXe siècle.
    No longer available
    Dim. h: 18 cm
    Estimate: € 100 / 120
  • #647

    Een buste van Christus van gesculpteerd ivoor. Omstreeks 1930. Op houten sokkel.

    Buste de Christ en ivoire sculpté. Vers 1930. Sur socle en bois.
    No longer available
    Dim. h: 13 cm
    Estimate: € 100 / 120
  • #637

    Twee Afrikaanse vrouwenbustes van gesculpteerd ivoor op houten sokkeltjes. Congo, eerste helft XXste eeuw.

    Deux bustes de femmes africaines en ivoire sculpté sur socles en bois. Congo, première moitié du XXe siècle.
    No longer available
    Dim. h: 19 & 22 cm
    Estimate: € 120 / 200

Other lots in this auction

  • #59

    Een lot van dertien losse XIXe eeuwse gravures, waaronder zes voorstellingen uit de Franse revolutie en vier werken van Willem Linnig Junior

    Un lot de gravures, 13 pièces, XIXième siècle, dont six représentant la Révolution Française et quatre oeuvres de Willem Linnig Junior.
    No longer available
    Estimate: € 25 / 35
  • #210

    Een twee kleuren 18 karaats gouden sleutelzakhorloge met gedreven bloemen versierd. In origineel etui.

    Montre à clé en or à deux couleurs. Décor repoussé de fleurs. Dans son étui d’origine.
    No longer available
    Dim. bruto: 50,80 g
    Estimate: € 600 / 700
  • #547

    Een kalebasvaas met een famille rose decor van vogels op een poederblauwe achtergrond. Chinees werk, XIXde eeuw. Onderaan gemerkt in blauw onder glazuur.

    Une gourde avec décor famille rose d'oiseaux sur fond bleu poudré. Travail chinois, XIXième siècle. Marque en dessous sous couverte.
    No longer available
    Dim. H. 26 cm
    Estimate: € 300 / 400
  • #510
    Swarovski

    “Assepoester”. Een groep van deels gesatineerd kristal met los muiltje. De basis licht beschadigd. In originele doos.

    “Cendrillon”. Groupe en cristal partiellement satiné et avec soulier amovible. Base légèrement accidentée. Dans la boîte d’origine.
    No longer available
    Dim. h: 10,5 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #211

    Een lot zilver, bestaande uit twee serveerbestekken, waarbij één met ivoor, drie servetringen, een avondtasje, een sigarettendoosje, een muntenhangertje, een luciferdoosje, twee pillendoosjes, een eierdopje met lepel in etui, vijf lepels, zes messen en een handvat van een parasol.

    Un lot d’objets en argent, comprenant deux couverts à service dont un en ivoire, trois ronds de serviettes, une pochette de soirée, deux boites à pilules, une boîte d'allumettes, un porte cigarettes, un coquetier et une cuillère dans un étui, cinq cuillères, six couteaux, et une poignée de parasol.
    No longer available
    Dim. 1430 gram bruto
    Estimate: € 280 / 340
  • #20

    Een 18 karaats wit gouden ring bezet met een diamant van ± 0,10 ct.

    Bague en or blanc 18 ct sertie d’un diamant de ± 0,10 ct.
    No longer available
    Dim. 2,50 g
    Estimate: € 100 / 150
  • #34
    Floris Jespers

    “Personage in interieur”. Houtsnede. Gesigneerd buiten de plaat en gemonogrammeerd in de plaat.

    ”Personnage dans un intérieur”. Une gravure sur bois. Signée hors planche et monogramme dans la planche.
    No longer available
    Dim. 26 x 20,5 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #523

    “Tabac de Virginie”. Een oude aardewerken tabakspot met messingen deksel.

    “Tabac de Virginie”. Ancien pot à tabac en faïence à couvercle en laiton.
    No longer available
    Dim. h: 38 cm
    Estimate: € 120 / 160
  • #596

    Een Louis Philippe klapsecretaire van mahoniehoutfineer met twee paneeldeuren onder het klapblad, een lade en doucine en een grijs marmeren blad.

    Secrétaire à abattant en placage d’acajou ouvrant à deux portes vers le bas et un tiroir en doucine au dessus de l’abattant. Tablette en marbre gris. Epoque Louis-Philippe.
    No longer available
    Dim. 154 x 105 cm
    Estimate: € 180 / 220
  • #254
    Prosper De Wit

    “Terug van de visvangst”. Olieverf op gemaroufleerd doek. Gesigneerd.

    ”Retour de la pêche”. Huile sur toile marouflée. Signée.
    No longer available
    Dim. 54 x 45 cm
    Estimate: € 120 / 200
  • #144

    “Supraporta met engeltjes als allegorie op de wetenschap”. Grisailleschildering. Eerste helft XIXde eeuw.

    Supraporta aux angelots représentant les sciences. Grisaille. Première moitié du XIXe siècle.
    No longer available
    Dim. 88 x 47 cm
    Estimate: € 220 / 280
  • #224
    Jan Cockx

    “Boten aan de oever met molen.” Olieverf op doek. Gesigneerd.

    ”Bateaux près de la rive et moulin”. Huile sur toile. Signée.
    No longer available
    Dim. 44 x 44 cm
    Estimate: € 180 / 200
View all auction items ›

Veiling van 10 & 11 april 2018

De veiling is volledig - 830 loten. De catalogus is verkrijgbaar op de downloads pagina in .pdf en .xls

10 April 2018 19:00
11 April 2018 19:00

View auction ›

Place an online bid

Auction day: 11 April 2018 19:00

Dit lot maakt deel uit van een afgelopen veiling, er kunnen geen biedingen meer opgenomen worden.

This website uses cookies to improve your experience. Accept Read More