Similar lots by type
-
#641“Oude wijze ofte “skinny man””. Een beeldje van gesculpteerd Japans ivoor op een houten voetstukje. Eerste kwart XXste eeuw.
“Vieux sage ou “Skinny Man””. Statuette en ivoire sculpté du Japon. Sur socle en bois. Premier quart du XXe siècle.No longer availableDim. h: 18 cmEstimate: € 100 / 120 -
#637Twee Afrikaanse vrouwenbustes van gesculpteerd ivoor op houten sokkeltjes. Congo, eerste helft XXste eeuw.
Deux bustes de femmes africaines en ivoire sculpté sur socles en bois. Congo, première moitié du XXe siècle.No longer availableDim. h: 19 & 22 cmEstimate: € 120 / 200 -
#647Een buste van Christus van gesculpteerd ivoor. Omstreeks 1930. Op houten sokkel.
Buste de Christ en ivoire sculpté. Vers 1930. Sur socle en bois.No longer availableDim. h: 13 cmEstimate: € 100 / 120
Other lots in this auction
-
#539Een lot van drie vintage handtassen.
Lot de trois sacs à main “vintage”.No longer availableEstimate: € 120 / 180 -
#88Twee oude rekenmachines.
Deux anciennes calculatrices.No longer availableEstimate: € 40 / 50 -
#656Een eikenhouten koffer met onderrand in accolade.
Un coffre en chêne avec le rebord du dessous en accolade.No longer availableDim. 51 x 182 x 52 cmEstimate: € 300 / 400 -
#457Een jardinière van meerkleurig en verguld porselein met een decor van jagers.
Jardinière en porcelaine polychrome et doré à décor de chasseurs.No longer availableDim. 24 cmEstimate: € 40 / 60 -
#162Een bas-reliëf van bronskleurig plaaster met de rede van Antwerpen naar voorbeeld uit 1515.
Un bas-relief en plâtre couleur bronze, la rade d’Anvers d’après un exemple de 1515.No longer availableDim. 32 x 100 cmEstimate: € 100 / 120 -
#317Drie verschillende warmhouders van messing, versierd met reliëfs van biscuit.
Trois chauffe-plats en laiton, décors de biscuit en relief.No longer availableEstimate: € 30 / 40 -
#211Een lot zilver, bestaande uit twee serveerbestekken, waarbij één met ivoor, drie servetringen, een avondtasje, een sigarettendoosje, een muntenhangertje, een luciferdoosje, twee pillendoosjes, een eierdopje met lepel in etui, vijf lepels, zes messen en een handvat van een parasol.
Un lot d’objets en argent, comprenant deux couverts à service dont un en ivoire, trois ronds de serviettes, une pochette de soirée, deux boites à pilules, une boîte d'allumettes, un porte cigarettes, un coquetier et une cuillère dans un étui, cinq cuillères, six couteaux, et une poignée de parasol.No longer availableDim. 1430 gram brutoEstimate: € 280 / 340 -
#58Een lot schaalmodellen voornamelijk Burago en Motormax.Volkswagen Kever 1976, Chevrolet Corvette 1998, Nissan, Dodge Viper, Bugatti type 591934, Bugatti Atlantique, Mercedes 300 SL, Ferrari Testarossa, Plymouth truck, Locomotief Henschel Wegmann 232, Locomotief P8 Baureihe 38.
Un lot de miniatures, la plupart Burago et Motormax: Volkswagen Kever 1976, Chevrolet Corvette 1998, Nissan, Dodge Viper, Bugatti type 591934, Bugatti Atlantique, Mercedes 300 SL, Ferrari Testarossa, Plymouth truck, Locomotive Henschel Wegmann 232, Locomotive P8 Baureihe 38.No longer availableEstimate: € 50 / 70 -
#156Een eikenhouten klapsecretaire in Hollandse stijl met drie laden onder het klapblad en binnenin tien kleine laden, een deurtje en een secreet. XIXe eeuw.
Secrétaire à abattant en chêne de style hollandais ouvrant à trois tiroirs sous l’abattant. L’intérieur à dix petits tiroirs, une porte et un secret. XIXe siècle.No longer availableDim. b: 145 cmEstimate: € 200 / 240 -
#655SwarovskiEen lot diertjes van geslepen kristal, bestaande uit een panda, een chimpansee, een vos, een muis, een slak en een olifant. We voegen er twee paddenstoeltjes aan toe.
Lot d’animaux en cristal taillé comprenant un panda, un chimpanzé, un renard, un souris, un escargot et un éléphant. Nous ajoutons deux champignons.No longer availableDim. h: 3,5 - 6 cmEstimate: € 100 / 150 -
#679Paradedegen gedamasseerd en gedeeltelijk verguld.
Sabre de parade damassé et partiellement doré.No longer availableEstimate: € 80 / 120 -
#780Een handgeknoopt Turks wollen tapijt.
Un tapis turque fait main en laine.No longer availableDim. 210 x 134 cmEstimate: € 50 / 80

