Similar lots by type
-
#637Twee Afrikaanse vrouwenbustes van gesculpteerd ivoor op houten sokkeltjes. Congo, eerste helft XXste eeuw.
Deux bustes de femmes africaines en ivoire sculpté sur socles en bois. Congo, première moitié du XXe siècle.No longer availableDim. h: 19 & 22 cmEstimate: € 120 / 200 -
#641“Oude wijze ofte “skinny man””. Een beeldje van gesculpteerd Japans ivoor op een houten voetstukje. Eerste kwart XXste eeuw.
“Vieux sage ou “Skinny Man””. Statuette en ivoire sculpté du Japon. Sur socle en bois. Premier quart du XXe siècle.No longer availableDim. h: 18 cmEstimate: € 100 / 120 -
#647Een buste van Christus van gesculpteerd ivoor. Omstreeks 1930. Op houten sokkel.
Buste de Christ en ivoire sculpté. Vers 1930. Sur socle en bois.No longer availableDim. h: 13 cmEstimate: € 100 / 120
Other lots in this auction
-
#541Een vaas van cloisonné op rood koper.
Vase en cloisonné sur cuivre rouge.No longer availableDim. 49 cmEstimate: € 120 / 200 -
#48Een mapje met 72 diverse munten. Replica’s en andere.
Une farde avec 72 pièces de monnaie diverses.No longer availableEstimate: € 50 / 80 -
#690Een Afrikaans houten beeld met nagels.
Sculpture africaine ornée de clous.No longer availableDim. h: 37 cmEstimate: € 100 / 180 -
#81LimogesEen paar schotels met groene rocaillerand en met romantische voorstellingen op het plat. Einde XIXde eeuw.
Deux plats avec rebord en rocaille vert, scènes romantiques sur le plat. Fin XIXième siècle.No longer availableEstimate: € 40 / 50 -
#457Een jardinière van meerkleurig en verguld porselein met een decor van jagers.
Jardinière en porcelaine polychrome et doré à décor de chasseurs.No longer availableDim. 24 cmEstimate: € 40 / 60 -
#93CapodimonteDrie verschillende siervazen van meerkleurig aardewerk met classicistische reliëfdecors. Onderaan gemerkt.
Trois vases de décoration différents en faïence polychrome avec décors classiques en relief. Marque en dessous.No longer availableDim. h: 34n 44 & 64 cmEstimate: € 150 / 250 -
#713Een zittende Boeddha van monochroom porselein, gemonteerd als lamp.
Bouddha assis en porcelaine polychrome monté en lampe.No longer availableDim. H. 49 cmEstimate: € 60 / 100 -
#783Een mahoniehouten speeltafeltje in Régencestijl met een klapblad, bekleed met vilt.
Une petite table de jeu en acajou, style Régence, avec tablette abattant, revêtement en feutre.No longer availableDim. 73 x 85 x 80 cmEstimate: € 80 / 100 -
#487Lot Imari porselein, XIXde eeuw. Zes borden.
Lot de six assiettes en porcelaine d’Imari du XIXe siècle.No longer availableEstimate: € 60 / 70 -
#292MartheGestrande vissersboten te De Panne”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
”Bateaux de pêche échoués à la Panne”. Huile sur toile.No longer availableDim. 33 x 50 cmEstimate: € 100 / 120 -
#816LimogesEen koffieservies van meerkleurig en verguld porselein met een decor van rozen, bestaande uit een koffiepot, melkkannetje, suikerpot, zeven kopjes en twaalf ondertasjes. Gemerkt.?
Un service à café en porcelaine polychrome et dorure, décor de roses, comprenant une cafetière, un pot à lait, un sucrier, sept tasses et douze soucoupes. Avec marque.No longer availableEstimate: € 30 / 50 -
#113CapodimonteEen sierterrine en twee verschillende sierdekselvazen van meerkleurig aardewerk met classicistische reliëfdecors. Gemerkt onderaan.
Une terrine et deux vases à couvercles en faïence polychrome avec décors en relief classiques.No longer availableDim. h: 42, 64 & 81 cmEstimate: € 200 / 300

