Other lots by De Wit
Similar lots by type
-
#169J.F. Hoevenaers“De veehoeder” & “De veehoedster”. Een paar schilderijen, olieverf op doek. Beide gesigneerd. Eind XIXe eeuw. Eén met kleine beschadiging.
”Le berger et la bergère”. Deux huiles sur toiles, signées. Fin XIXième siècle. Une toile porte un petit dégât.No longer availableDim. 41 x 57 cmEstimate: € 180 / 240 -
#689Achiel LombaertPeriod: 1911-1990“Stilleven met boek en bloemenvaas”. Olieverf op paneel. Gesigneerd.
“Nature mort aux livre et vase de fleurs”. Huile sur panneau. Signé.No longer availableDim. 73 x 38 cmEstimate: € 120 / 200 -
#424RatinckxPeriod: 1860-1937Een lot van 3 werken: “Sint Walburgisplein, papegaaiken”, “ Sint Julianus ziekenhuis”, “Vischmarkt”. Allen gesigneerd.
Un lot de trois oeuvres: “Sint Walburgisplein, papegaaiken”, “Sint Julianus ziekenhuis”, “ Vischmarkt”. Toutes signées.No longer availableEstimate: € 60 / 100 -
#219Leo Van Droogenbroeck“Zuiders stadje”. Olieverf op paneel. Gesigneerd. Met inscriptie achteraan: “Les Toits “Eze” Alpes Maritimes Léo Van Droogenbroeck 1951”.
”Ville du Sud”. Huile sur panneau. Signé. Inscription à l’arrière: “les toits “Eze” Alpes Maritimes Léo Van Droogenbroeck 1951””.No longer availableDim. 61 x 80 cmEstimate: € 150 / 250 -
#754Wlodzimierz SzpingerPeriod: °1942“Figuren met duiveltjes”. Een pendant. Olieverf op paneel. Gesigneerd en één van de twee gedateerd 1977.
“Personnages aux petits diables”. Pendants. Huile sur panneau. Signés et l’un des deux daté 1977.No longer availableDim. 35 x 30 cmEstimate: € 200 / 300 -
#249Pr. De TroyerPeriod: 1880 - 1961“Bloemenstilleven”. Olieverf op doek. Gesigneerd en gedateerd 1941.
”Nature morte aux fleurs”. Huile sur toile. Signée et datée 1941.No longer availableDim. 54 x 45 cmEstimate: € 80 / 120 -
#14Romain SteppePeriod: Antwerpen, 1859-1927“Rotskust”. Olieverf op board. Toegeschreven aan.
”La côte rocheuse”. Huile sur carton. Attribué.No longer availableDim. 21 x 26 cmEstimate: € 200 / 300 -
#459J. I. Vdh“Jachtstilleven” Olieverf op doek. Gesigneerd.
”Nature morte de chasse”. Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 50 x 40 cmEstimate: € 40 / 60 -
#189Vic DoomsPeriod: 1912 - 1994“Stilleven”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
”Nature morte”. Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 70 x 60 cmEstimate: € 800 / 1000 -
#262Frans Brouwers“De lectuur”. Olieverf op doek. Gesigneerd. Kleine restauraties.
”La lecture”. Huile sur toile. Signée. Petites réparations.No longer availableDim. 61 x 75 cmEstimate: € 200 / 240 -
#222Leman“Paarden bij een hooiwagen”. Olieverf op paneel. Gesigneerd.
”Chevaux et chariot à foin”. Huile sur panneau. Signé.No longer availableDim. 24 x 19 cmEstimate: € 120 / 200 -
#692J. Roels“Hoevezicht”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
“Vue de ferme”. Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 44 x 53 cmEstimate: € 80 / 120 -
#259“Marktscène”. Olieverf op doek. Onleesbaar gesigneerd.
”Scène de marché”. Huile sur toile. Signature illisible.No longer availableDim. 50 x 61 cmEstimate: € 120 / 200 -
#229“Moeder met kind”. Olieverf op doek. Omstreeks 1800. Herdoekt.
”Vierge à l’Enfant”. Huile sur toile. Vers 1800. Retoillée.No longer availableDim. 66 x 46 cmEstimate: € 300 / 500 -
#182Euphrosine BeernaertPeriod: 1831 - 1901“Schilderes aan de vijver”. Olieverf op doek. Gemonogrammeerd. Achteraan gesigneerd en met opschrift “Euphrosine à sa mère. Souvenir d’affection” Kleine restauratie.
”Artiste peintre auprès de l’étang”. Huile sur toile. Porte un monogramme. Signée à l’arrière et porte la dédicace ”Euphrosine à sa mère. Souvenir d’affection”. Petite réparation.No longer availableDim. 27,5 x 33 cmEstimate: € 350 / 500 -
#279J. Roels“Heidezicht”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
”Bruyères”. Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 60 x 90 cmEstimate: € 120 / 200 -
#172Remy De PillecynPeriod: 1920-1986“Vissersjongen in de haven”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
”Pêcheur au port”. Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 65 x 85 cmEstimate: € 300 / 350 -
#772Ludo LaaglandPeriod: 1923 - 2006“Moeder en kind”. Olieverf op paneel. Gesigneerd.
“Mère et enfant”. Huile sur panneau. Signé.No longer availableDim. 47 x 37 cmEstimate: € 80 / 120 -
#654Een paar XIXe eeuwse ovale portretten van een burgerkoppel.
“Couple bourgeois”. Paire de portraits ovales du XIXe siècle.No longer availableDim. 48 x 38 cmEstimate: € 200 / 240 -
#584Gerard Darau“Naakt”. Olieverf op paneel. Gesigneerd.
“Nu”. Huile sur panneau. Signé.No longer availableDim. 85 x 54 cmEstimate: € 420 / 500 -
#559W. Hogendijk“Paganini”. Olieverf op doek. Gesigneerd en gedateerd ‘70.
"Paganini". Huile sur toile. Signée et datée '70.No longer availableDim. 59 x 49 cmEstimate: € 100 / 150 -
#184Leon BruninPeriod: 1861-1949“La cascade”. Olieverf op paneel. Gesigneerd en op de verso eveneens gedateerd 1913.
”La cascade”. Huile sur panneau. Signé et daté au verso 1913.No longer availableDim. 38,5 x 30,2 cmEstimate: € 400 / 600 -
#199Jef DutilleuPeriod: 1875 - 1960“Rivierlandschap”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
“Paysage rupestre”. Huile sur toile. Signée.No longer availableEstimate: € 500 / 800 -
#712Madeleine Appel“Stilleven”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
“Nature morte”. Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 60 x 45 cmEstimate: € 40 / 60
Other lots in this auction
-
#81LimogesEen paar schotels met groene rocaillerand en met romantische voorstellingen op het plat. Einde XIXde eeuw.
Deux plats avec rebord en rocaille vert, scènes romantiques sur le plat. Fin XIXième siècle.No longer availableEstimate: € 40 / 50 -
#10Een lot varia waaronder een ivoren halssnoer met een pagode met Fujiyama in de achtergrond en een olifantenhoofd. We voegen er een te herstellen halssnoer van ivoor en parels en een aantal oude juwelen aan toe.
Lot varié dont un coliier en ivoire représentant une pagode et le Mont Fuji, ainsi qu’une tête d’éléphant. Nous ajoutons un collier à réparer en ivoire et perles et quelques vieux bijoux. Début XXe siècle.No longer availableEstimate: € 40 / 50 -
#71LimogesEen paar schotels met rode rocaillerand en met romantische voorstellingen op het plat. Einde XIXde eeuw. Achteraan gemerkt.
Deux plats avec rebord en rocaille rouge et représentations de scènes romantiques sur le plat. Fin XIXième siècle. Marques au dos.No longer availableEstimate: € 40 / 50 -
#816LimogesEen koffieservies van meerkleurig en verguld porselein met een decor van rozen, bestaande uit een koffiepot, melkkannetje, suikerpot, zeven kopjes en twaalf ondertasjes. Gemerkt.?
Un service à café en porcelaine polychrome et dorure, décor de roses, comprenant une cafetière, un pot à lait, un sucrier, sept tasses et douze soucoupes. Avec marque.No longer availableEstimate: € 30 / 50 -
#576Een lage Chinese ronde tafel met een decor van Geisha”s van pietradura in het blad en met vier ronde stoeltjes.
Une table basse ronde chinoise avec un décor de geishas de pierre dure dans la tablette et quatre petites chaises rondes.No longer availableDim. 52 x Ø: 80 cmEstimate: € 300 / 400 -
#373Een koperen plafonnière met glazen kap. Begin XXe eeuw.
Un plafonnier avec abat-jour en verre. Début XXième siècle.No longer availableDim. Ø: 24 cmEstimate: € 30 / 50 -
#447SteiffDrie pluchen diertjes.
Trois animaux en peluche.No longer availableEstimate: € 45 / 60 -
#272J.B.V.O.“Stilleven met oesters”. Olieverf op doek. Gemonogrammeerd.
”Nature morte aux huîtres”. Huile sur toile. Porte un monogramme.No longer availableEstimate: € 100 / 120 -
#24Een lot van drie grafische werken:- Julien Celos: “Besneeuwd straatje te Brugge”- Alphonse Mora: “Vrouw met kap”. Genummerd 3/12.- Julien Severin: “Zicht op Diest”. Genummerd 48/150
Un lot de trois oeuvres graphiques:- Julien Celos: “Ruelle de Bruges sous la neige”- Alphonse Mora: “Femme au capuchon”. Numérotée 3/12.- Julien Severin: “Vue de Diest”. Numérotée 48/150No longer availableDim. 27.5 x 37 cm & 20.5 x 17.5 cm & 48 x 39 cmEstimate: € 20 / 30 -
#89“Romances bij het water”. Een paar litho’s op textiel. XIXde eeuw.
”Romances auprès de l’eau”. Quelques lithographies sur textile. XIXième siècle.No longer availableDim. 34 x 18 cmEstimate: € 100 / 120 -
#638“Man met kinderen”. Een beeldje van gesculpteerd Japans ivoor. Op houten voetstukje. Eerste kwart XXste eeuw.
“Homme et enfants”. Sculpture en ivoire du Japon. Sur socle en bois. Premier quart du XXe siècle.No longer availableDim. h: 18 cmEstimate: € 200 / 240 -
#164“Stadswal in Palestina”. Olieverf op paneel. Gemonogrammeerd en toegeschreven aan B.A. Polenov.
”Les rampes, Palestine”. Huile sur panneau. Porte un monogramme et attribué à B.A. Polenov.No longer availableDim. 15 x 28 cmEstimate: € 200 / 300

