Other lots by De Wit
Similar lots by type
-
#199Jef DutilleuPeriod: 1875 - 1960
“Rivierlandschap”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
“Paysage rupestre”. Huile sur toile. Signée.No longer availableEstimate: € 500/800 -
#249Pr. De TroyerPeriod: 1880 - 1961
“Bloemenstilleven”. Olieverf op doek. Gesigneerd en gedateerd 1941.
”Nature morte aux fleurs”. Huile sur toile. Signée et datée 1941.No longer availableDim. 54 x 45 cmEstimate: € 80/120 -
#654
Een paar XIXe eeuwse ovale portretten van een burgerkoppel.
“Couple bourgeois”. Paire de portraits ovales du XIXe siècle.No longer availableDim. 48 x 38 cmEstimate: € 200/240 -
#189Vic DoomsPeriod: 1912 - 1994
“Stilleven”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
”Nature morte”. Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 70 x 60 cmEstimate: € 800/1000 -
#424RatinckxPeriod: 1860-1937
Een lot van 3 werken: “Sint Walburgisplein, papegaaiken”, “ Sint Julianus ziekenhuis”, “Vischmarkt”. Allen gesigneerd.
Un lot de trois oeuvres: “Sint Walburgisplein, papegaaiken”, “Sint Julianus ziekenhuis”, “ Vischmarkt”. Toutes signées.No longer availableEstimate: € 60/100 -
#712Madeleine Appel
“Stilleven”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
“Nature morte”. Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 60 x 45 cmEstimate: € 40/60 -
#169J.F. Hoevenaers
“De veehoeder” & “De veehoedster”. Een paar schilderijen, olieverf op doek. Beide gesigneerd. Eind XIXe eeuw. Eén met kleine beschadiging.
”Le berger et la bergère”. Deux huiles sur toiles, signées. Fin XIXième siècle. Une toile porte un petit dégât.No longer availableDim. 41 x 57 cmEstimate: € 180/240 -
#692J. Roels
“Hoevezicht”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
“Vue de ferme”. Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 44 x 53 cmEstimate: € 80/120 -
#584Gerard Darau
“Naakt”. Olieverf op paneel. Gesigneerd.
“Nu”. Huile sur panneau. Signé.No longer availableDim. 85 x 54 cmEstimate: € 420/500 -
#259
“Marktscène”. Olieverf op doek. Onleesbaar gesigneerd.
”Scène de marché”. Huile sur toile. Signature illisible.No longer availableDim. 50 x 61 cmEstimate: € 120/200 -
#182Euphrosine BeernaertPeriod: 1831 - 1901
“Schilderes aan de vijver”. Olieverf op doek. Gemonogrammeerd. Achteraan gesigneerd en met opschrift “Euphrosine à sa mère. Souvenir d’affection” Kleine restauratie.
”Artiste peintre auprès de l’étang”. Huile sur toile. Porte un monogramme. Signée à l’arrière et porte la dédicace ”Euphrosine à sa mère. Souvenir d’affection”. Petite réparation.No longer availableDim. 27,5 x 33 cmEstimate: € 350/500 -
#219Leo Van Droogenbroeck
“Zuiders stadje”. Olieverf op paneel. Gesigneerd. Met inscriptie achteraan: “Les Toits “Eze” Alpes Maritimes Léo Van Droogenbroeck 1951”.
”Ville du Sud”. Huile sur panneau. Signé. Inscription à l’arrière: “les toits “Eze” Alpes Maritimes Léo Van Droogenbroeck 1951””.No longer availableDim. 61 x 80 cmEstimate: € 150/250 -
#559W. Hogendijk
“Paganini”. Olieverf op doek. Gesigneerd en gedateerd ‘70.
"Paganini". Huile sur toile. Signée et datée '70.No longer availableDim. 59 x 49 cmEstimate: € 100/150 -
#172Remy De PillecynPeriod: 1920-1986
“Vissersjongen in de haven”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
”Pêcheur au port”. Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 65 x 85 cmEstimate: € 300/350 -
#754Wlodzimierz SzpingerPeriod: °1942
“Figuren met duiveltjes”. Een pendant. Olieverf op paneel. Gesigneerd en één van de twee gedateerd 1977.
“Personnages aux petits diables”. Pendants. Huile sur panneau. Signés et l’un des deux daté 1977.No longer availableDim. 35 x 30 cmEstimate: € 200/300 -
#262Frans Brouwers
“De lectuur”. Olieverf op doek. Gesigneerd. Kleine restauraties.
”La lecture”. Huile sur toile. Signée. Petites réparations.No longer availableDim. 61 x 75 cmEstimate: € 200/240 -
#279J. Roels
“Heidezicht”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
”Bruyères”. Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 60 x 90 cmEstimate: € 120/200 -
#689Achiel LombaertPeriod: 1911-1990
“Stilleven met boek en bloemenvaas”. Olieverf op paneel. Gesigneerd.
“Nature mort aux livre et vase de fleurs”. Huile sur panneau. Signé.No longer availableDim. 73 x 38 cmEstimate: € 120/200 -
#14Romain SteppePeriod: Antwerpen, 1859-1927
“Rotskust”. Olieverf op board. Toegeschreven aan.
”La côte rocheuse”. Huile sur carton. Attribué.No longer availableDim. 21 x 26 cmEstimate: € 200/300 -
#222Leman
“Paarden bij een hooiwagen”. Olieverf op paneel. Gesigneerd.
”Chevaux et chariot à foin”. Huile sur panneau. Signé.No longer availableDim. 24 x 19 cmEstimate: € 120/200 -
#459J. I. Vdh
“Jachtstilleven” Olieverf op doek. Gesigneerd.
”Nature morte de chasse”. Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 50 x 40 cmEstimate: € 40/60 -
#184Leon BruninPeriod: 1861-1949
“La cascade”. Olieverf op paneel. Gesigneerd en op de verso eveneens gedateerd 1913.
”La cascade”. Huile sur panneau. Signé et daté au verso 1913.No longer availableDim. 38,5 x 30,2 cmEstimate: € 400/600 -
#229
“Moeder met kind”. Olieverf op doek. Omstreeks 1800. Herdoekt.
”Vierge à l’Enfant”. Huile sur toile. Vers 1800. Retoillée.No longer availableDim. 66 x 46 cmEstimate: € 300/500 -
#772Ludo LaaglandPeriod: 1923 - 2006
“Moeder en kind”. Olieverf op paneel. Gesigneerd.
“Mère et enfant”. Huile sur panneau. Signé.No longer availableDim. 47 x 37 cmEstimate: € 80/120
Other lots in this auction
-
#120
Een 18 karaats wit gouden ketting met hanger bezet met briljanten met een gezamenlijk gewicht van ± 1 ct.
chaîne en or blanc 18 ct et son pendentif serti de brillants ayant un poids total de ± 1 ct.No longer availableDim. 11,72 gEstimate: € 1000/1200 -
#458Zwiesel
Drie cilindervormige designvazen van rookbruin kristal in oplopende hoogtes. We voegen er een designvaasje in de geest van Murano aan toe. Gemerkt.
Trois vases design cylindrique en cristal brun fumé. Nous ajoutons un petit vase design style Murano. Avec marque.No longer availableDim. h: 21 - 30 cmEstimate: € 40/50 -
#650Swarovski
Een treintje van geslepen kleurloos kristal, bestaande uit een locomotief, een kolenwagon, personenwagon, tankwagen, kiepwagon en een containerwagon. Op houten treinspoor.
Petit train en cristal taillé incolore comprenant la locomotive, le fourgon à charbon, une voiture à personnes et deux autres. Sur rails en bois.No longer availableEstimate: € 150/180 -
#647
Een buste van Christus van gesculpteerd ivoor. Omstreeks 1930. Op houten sokkel.
Buste de Christ en ivoire sculpté. Vers 1930. Sur socle en bois.No longer availableDim. h: 13 cmEstimate: € 100/120 -
#733
Drie appliques van verguld brons in Lodewijk XV-stijl met telkens drie lichtpunten.
Trois appliques en bronze doré de style Louis XV, chaque fois à trois lumières.No longer availableDim. h: 51 cmEstimate: € 180/200 -
#417
Een werktafeltje van mahoniehoutfineer met een spiegel in het klapblad en met een lade onderaan. XIXe eeuw.
Une table à ouvrage en bois de placage acajou avec un miroir dans la tablette rabattable et tiroir en dessous. XIXième siècle.No longer availableDim. b: 53 cmEstimate: € 80/120 -
#214Hendon
“Musicerend gezelschap en romantisch koppel”. Aquarel op papier. XIXde eeuw.
”Compagnie musicale et couple romantique”. Aquarelle sur papier. XIXième siècle.No longer availableEstimate: € 150/180 -
#379
Een recent wandtapijt met een jachtscène.
Une tapisserie murale avec une représentation de chasse.No longer availableDim. 196 x 114 cmEstimate: € 80/120 -
#748
Een kraagvaasje van meerkleurig Japans porselein met een decor van personages in cartouches en pauwen in een landschap rondom. Onderaan gemerkt. Barst en schilfer aan de kraag. XIXe eeuw.
Vase à large col en porcelaine du Japon polychrome à décor de personnages dans des cartouches entourées de paons dans des paysages. Marque sous la base. Cheveu et éclat vers le haut. XIXe siècle.No longer availableDim. h: 31 cmEstimate: € 60/100 -
#548
Een paar vazen van meerkleurig Satsuma-aardewerk met een decor van bloemen en met linten aan ringen in hoogreliëf. Onderaan gemerkt. Omstreeks 1900. Kleine restauratie aan één vaas.
Paire de vases en faïence polychrome de Satsuma à décor de fleurs et de rubans dans des anneaux en relief. Marque sous la base. Vers 1900. Petite restauration à l’un des deux.No longer availableDim. H. 41 cmEstimate: € 80/120 -
#258
Een reliëf van een ballerina in gips. Uit de omgeving van Jan Cockx.
Une ballerine en relief en plâtre. Entourage de Jan Cockx.No longer availableDim. H. 167 cmEstimate: € 200/240 -
#659
“Italianiserend landschap”. Gemengde techniek.
“Paysage italianisant”. Technique mixte.No longer availableDim. 16 x 21 cmEstimate: € 60/100