Other lots in this auction
-
#814Een lot glazen met vergulde rand en voet met het opschrift ‘Laterre’, bestaande uit tien coupes en vier wijnglazen.
Un lot de verres à rebord doré sur pied, avec l’écriture ‘Laterre’. Comprenant dix coupes et quatre verres à vin.No longer availableDim. h: 12 & 13 cmEstimate: € 50 / 80 -
#461Paspoortmasker van gebeeldhouwd hout met schelpen en jute. Dan, Ivoorkust.
Masque passeport en bois sculpté orné de coquilles et de jute. Dan, Côte d’Ivoire.No longer availableDim. H.26 cmEstimate: € 40 / 60 -
#95Een 18 karaats wit gouden trouwring bezet met twintig briljanten met een gezamenlijk gewicht van ± 0,80 ct.
Une alliance en or blanc 18 ct sertie de vingt brillants ayant un poids total de ± 0,80 ct.No longer availableDim. 3,37 gEstimate: € 500 / 600 -
#550Een gefineerde klapsecretaire met een grote en twee kleine laden onder het klapblad.
Un secrétaire en bois de placage à un grand et deux petits tiroirs sous la tablette rabattable.No longer availableDim. b: 110 cmEstimate: € 150 / 200 -
#76Een handgeknoopt Perzisch karpet.
Carpette persane en laine. Nouée main.No longer availableDim. 222 x 137 cmEstimate: € 40 / 60 -
#541Vruchtbaarheidsbeeld. Moeder met zuigeling. Baulé, Ivoorkust. Oude herstelling aan de armen.
Statue de fertilité représentant une mère et son nourrisson. Baulé, Côte d’Ivoire. Ancienne réparation aux bras.No longer availableDim. H. 48 cmEstimate: € 200 / 300 -
#795GabbehEen handgeknoopt Perzisch wollen tapijt.
Tapis persan en laine. Noué main.No longer availableDim. 110 x 218 cmEstimate: € 60 / 80 -
#606Een groot tweeledig buffet van gebeeldhouwd eikenhout in Henri II-stijl. Onderaan twee paneeldeuren, geflankeerd door uitsparingen met zuiltjes, vier laden in de gordel en bovenaan bordenrekjes.
Un grand buffet à deux corps en chêne sculpté style Henri II. Le dessous comporte deux portes panneaux flanquées de colonnes, quatre tiroirs dans la ceinture et des portes assiettes au dessusNo longer availableDim. 180 x 170 x 60 cmEstimate: € 300 / 400 -
#558“Chinese wijze”. Een beeldje van gesculpteerd en deels gepolychromeerd ivoor op een ingelegd houten voetstukje. Onderaan gesigneerd.
“Sage chinois”. Sculpture en ivoire partiellement polychromé sur base en bois incrusté. Signée sous la base.No longer availableDim. h: 23 cmEstimate: € 350 / 450 -
#449“Jonge vrouwen”. Aquarel op papier. Gesigneerd ‘Jean Gabriel Domergue’.
“Jeunes femmes”. Aquarelle sur papier. Signée Jean Gabriel Domergue.No longer availableDim. 20 x 30 cmEstimate: € 80 / 100 -
#186Een eikenhouten tweedeursgarderobe in renaissancestijl, versierd met gebeeldhouwde figuren.
Une garde-robe à deux portes en chêne, style Renaissance, à la décoration de figures sculptées.No longer availableDim. 191 x 179 x 73 cmEstimate: € 400 / 600 -
#812New Time - Boch frèresEen theeserviesje van groen en beige aardewerk, bestaande uit een theepot, suikerpot en melkkannetje. Met kopjes en bordjes voor zes personen. Eén oortje gerestaureerd. Onderaan gemerkt. 1961.
Un service à thé en faïence beige et vert, comprenant une théière, un sucrier et un pot à lait. Avec six tasses et sous-tasses. Une oreille de tasse à été restaurée. Marque sous la base. 1961.No longer availableEstimate: € 60 / 80



