Jordaens N.V.

Jordaens N.V. Veilinghuis

Art, Antiques and Wine Auctions

  • News
  • Calendar
  • Live auction
  • Auctions
    • 27 Januari Dag 1 #1-300
    • 28 Januari Dag 2 #301-600
    • Online Only Varia 26 januari 2026
    • Online Only Speelgoedveiling 9 Februari 2026
    • Live auctions
    • Search
  • Downloads
  • Lots Archive
  • Sale Conditions
  • Location
  • My Account & Bids
© 2026 Jordaens N.V.
‹ Back to auction list
“Mandolinespelende geisha”. Een Japans bronzen beeld. Op houten sokkel.
“Mandolinespelende geisha”. Een Japans bronzen beeld. Op houten sokkel.

“Mandolinespelende geisha”. Een Japans bronzen beeld. Op houten sokkel.

”Geisha et mandoline”. Une statue en bronze japonaise. Sur socle en bois.
Dim. h: 43 cm
SKU: 2506190578.
Categories: Aziatisch, Brons.
Auction day: 26 June 2019 19:00
Catalogue #578
Estimate: € 120 / 200
Unavailable for purchase.
This lot was part of a previous auction, it is no longer available.
  • Related items
  • Auction details
  • Place a bid

Similar lots by type

  • #456

    Twee gesculpeerde houten piëdestals. Chinees werk. Eén beschadigd.

    Deux piédestaux en bois sculpté. Travail chinois. Un avec dégâts.
    No longer available
    Dim. h: 64 & 60 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #158

    “Pierrot met poedel”. Een beeld van brons naar een werk van Barye.

    ”Pierrot et caniche”. Une statue en bronze d’après une oeuvre par Barye.
    No longer available
    Dim. h: 38 cm
    Estimate: € 160 / 180
  • #454

    Een Chinese piëdestal van gebeeldhouwd hardhout met een roze marmeren blad.

    Un piédestal chinois en bois dur sculpté et tablette en marbre rose.
    No longer available
    Dim. h: 48 cm
    Estimate: € 80 / 100
  • #908

    Een zwart- en roodgelakte Chinese sokkel met een decor van spelende kinderen.

    Un socle à laque noir et rouge, chinois, décor d’enfants qui jouent.
    No longer available
    Dim. h: 50 cm
    Estimate: € 60 / 100
  • #213

    Een klokstel in Lodewijk III stijl geflankeerd door een paar gepatineerd bronzen putti, rozen dragend en gekroond door Cupido.

    Une garniture de cheminée style Louis III flanqués par une paire de putti en bronze, roses et couronné par Cupidon.
    No longer available
    Dim. h: 50 cm.
    Estimate: € 3600 / 3800
  • #188

    Een grote bronzen hall-lantaarn met bol gegraveerd glas.

    Une grande lanterne de vestibule en bronze à verre gravé et concave.
    No longer available
    Dim. h: 120 cm
    Estimate: € 500 / 600
  • #617

    Een paar dekselvazen in blauw/wit porselein gekroond met foo honden.

    Une paire de vases à couvercle en porcelaine bleue et blanche et décorations de chiens Fô.
    No longer available
    Dim. h: 50 cm
    Estimate: € 220 / 240
  • #566

    Een Afghaans tapijt.

    Un tapis Afghan.
    No longer available
    Dim. 316 x 218 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #268

    Een Art-Deco beeld van een boogschutter.

    Une statue Art Déco en forme de Sagittaire.
    No longer available
    Dim. h: 45 cm; l: 60 cm.
    Estimate: € 180 / 200
  • #833

    Een jardinière van Chinees porselein met een meerkleurig bloemendecor.

    Une jardinière en porcelaine chinoise, décor polychrome de fleurs.
    No longer available
    Dim. Ø: 17 cm
    Estimate: € 35 / 40
  • #657

    Een recent bronzen Boeddhabeeld in Thaise stijl.

    Une statue Bouddha en bronze récente, style thaï.
    No longer available
    Dim. h: 110 cm
    Estimate: € 200 / 300
  • #278

    Een paar bronzen kandelaars.

    Une paire de candélabres en bronze.
    No longer available
    Dim. h: 30 cm
    Estimate: € 80 / 100
  • #857

    Een bronzen Boeddhistisch beeldje.

    Une statue Bouddha en bronze.
    No longer available
    Dim. h: 22 cm
    Estimate: € 35 / 50
  • #601

    Een paar roodgepatineerde en vergulde Thaise tempelwachters. Eén versiering aan een oor manco.

    Une paire de gardiens de temple thaï à patine rouge et dorée. Une décoration à une oreille manquante.
    No longer available
    Dim. h: 132 cm
    Estimate: € 200 / 300
  • #227

    Een bijzettafeltje met entretoise in Louis XV stijl.

    Une petite table à entretoise style Louis XV.
    No longer available
    Dim. h: 77 cm
    Estimate: € 180 / 220
  • #698

    Een Chinees schrijftafeltje van roodgelakt hout met een gevacheteerd blad.

    Ecritoire chinois en bois laqué rouge. Tablette recouverte de vachette.
    No longer available
    Dim. 75 x 70 x 50 cm
    Estimate: € 100 / 120
  • #568

    Een grote dekseldoos van meerkleurig Japans porselein.

    Une grande boîte à couvercle en porcelaine japonaise.
    No longer available
    Dim. Ø: 32 cm
    Estimate: € 60 / 100
  • #661

    Een groot koperen Boeddhahoofd. Op houten sokkel.

    Une grande tête de Bouddha en cuivre sur socle en bois.
    No longer available
    Dim. h: 130 cm
    Estimate: € 200 / 300
  • #598

    Een moderne bronzen plak naar een werk van Modigliani.

    Une plaque en bronze moderne d’après une oeuvre par Modigliani.
    No longer available
    Dim. h: 25 cm; b: 14 cm
    Estimate: € 120 / 140
  • #801

    Een zittende Boeddha van brons.

    Un Bouddha en bronze assis.
    No longer available
    Dim. h: 24 cm
    Estimate: € 35 / 50
  • #283

    Een gegraveerd zilveren Perzisch theekannetje. Voetstuk verzilverd.

    Une théière persane en argent. Piédouche argenté.
    No longer available
    Dim. h: 16 cm
    Estimate: € 65 / 75
  • #818

    Een paar balustervazen van cloisonné op messing. Met houten sokkels.

    Une paire de vases balustre en laiton cloisonné. Socles en bois.
    No longer available
    Dim. h: 31 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #619

    Een bronzen luchter in Regencestijl met zes dubbele lichtpunten en versierd met kristallen pendeloques.

    Un lustre en bronze style Régence à six doubles points lumineux et pendeloques en cristal.
    No longer available
    Estimate: € 80 / 120
  • #226

    Een bijzettafeltje met entretoise in Louis XV stijl.

    Une petite table à entretoise style Louis XV.
    No longer available
    Dim. h: 77 cm
    Estimate: € 200 / 220

Other lots in this auction

  • #843

    Vijf diverse stuks gekleurd Val Saint-Lambert uit de jaren 60.

    Cinq pièces de cristal Val St. Lambert des années ‘60.
    No longer available
    Dim. l: 76 cm
    Estimate: € 50 / 60
  • #803

    Een Japans theeservies van Kutani-porselein, bestaande uit een theepot en tien kopjes. in originele doos.

    Un service à thé japonais en porcelaine Kutani.
    No longer available
    Estimate: € 60 / 80
  • #264

    “Dansend koppel”. Olieverf op doek. Zonder signatuur. XIXe eeuw.

    ”Couple dansant”. Huile sur toile. Pas de signature. XIXème siècle.
    No longer available
    Dim. 66 x 95 cm
    Estimate: € 200 / 240
  • #635

    Een 18 karaats wit gouden ring bezet met briljanten met een gezamenlijk gewicht van ± 0,20 ct.

    Une bague en or blanc 18 ct sertie de brillants ayant un poids total de ± 0,20 ct.
    No longer available
    Dim. 2,14 g
    Estimate: € 250 / 350
  • #715

    Een zilveren armband met gouden bolletjes.

    Un bracelet en argent et boules en or.
    No longer available
    Dim. 17,56 g
    Estimate: € 100 / 150
  • #544
    Mary Verloop VLB

    “Stilleven met tulpen.” Collage met papier en olieverf. Gesigneerd en gedateerd 1991.

    ”Nature morte, tulipes”. Collage de papier et peinture à l’huile. Signé et daté 1991.
    No longer available
    Dim. 48 x 70 cm
    Estimate: € 100 / 120
  • #105
    Berrocal

    Een bronzen beeldje gemonteerd als hanger. Gesigneerd.

    Une petite statue en bronze montée en pendentif. Signée.
    No longer available
    Dim. 76,35 g
    Estimate: € 200 / 250
  • #768

    Een grote balustervaas van Chinees porselein met een meerkleurig Europees decor met jachttaferelen in cartouches op blauwe fond en met vergulde motieven. Onderaan gemerkt.

    Un grand vase balustre en porcelaine chinoise, polychrome, décor de chasse en cartouches sur fond bleu et motifs dorés.
    No longer available
    Dim. h: 63 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #127

    Een messingen schouwpendule in eclectische stijl. We voegen er twee vergulde kandelaars in Lodewijk XV-stijl aan toe.

    Une pendule en laiton , style éclectique. Nous ajoutons deux candélabres dorés, style Louis XV.
    No longer available
    Dim. h: 37 & 41 cm
    Estimate: € 180 / 200
  • #688

    Twee wandklokjes met handbeschilderde porseleinen wijzerplaat.

    Une paire de pendules murales, cadrans peints à la main.
    No longer available
    Dim. l: 20 & 22 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #710

    Een 18 karaats wit gouden ring bezet met een parel.

    Une bague en or blanc 18 ct sertie d’une perle.
    No longer available
    Dim. 2,50 g
    Estimate: € 150 / 250
  • #11

    Een notenhouten pijp met klepje, een pijp van meerschuim in de vorm van een man met tulband en een beeldje van terracotta in de vorm van een rokende visser, gesigneerd ‘P. Grasso’.

    Une pipe en noyer à clapet, une pipe en écume en forme d’un homme à turban et une statue en terre cuite en forme de pêcheur qui fume, signée ‘P. Grasso’.
    No longer available
    Dim. h: 13 cm
    Estimate: € 40 / 60
View all auction items ›

Veiling 25 & 26 Juni 2019

De veiling is volledig - 910 loten online. Downloads verkrijgbaar in .pdf en .xls

25 June 2019 19:00
26 June 2019 19:00

View auction ›

Place an online bid

Auction day: 26 June 2019 19:00

Dit lot maakt deel uit van een afgelopen veiling, er kunnen geen biedingen meer opgenomen worden.

This website uses cookies to improve your experience. Accept Read More