Other lots by Van Mieghem
-
#202Eugène Van Mieghem
“Zicht op de jachthaven te Antwerpen. Olieverf op paneel.
“Vue du port de plaisance d’Anvers”. Huile sur panneau.No longer availableDim. 14 x 19 cmEstimate: € 400/600 -
#692Eugène Van Mieghem
“Havenjongen.” Een ets, in de plaat gemonogrammeerd: E.V.M.
“Garçon du port”. Eau-forte. Monogrammée dans la planche: E.V.M.No longer availableEstimate: € 35/45
Similar lots by type
-
#1009
“Naakt”. Pastel op papier. Onleesbaar gesigneerd links bovenaan.
“Nu”. Pastel sur papier. Illisiblement signé en haut à gauche.No longer availableDim. 70 x 50 cmEstimate: € 80/120 -
#942Victor DolphynPeriod: Diest, 1909 - Antwerpen 1992
“Vrouwelijk naakt”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
“Nu féminin”. Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 32 x 25 cmEstimate: € 120/200 -
#632Henri De BraekeleerPeriod: 1840 - 1888
“Huisvrouw aan de afwas”. Een potloodstudie op papier. Gemonogrammeerd.
“Femme de ménage à la vaisselle”. Etude en crayon sur papier. Monogrammée.No longer availableDim. 10 x 10 cmEstimate: € 80/120 -
#639Perse
“Dienares”. Een potloodstudie op papier. Gesigneerd links boven. XIXe eeuw.
“Servante”. Etude en crayon sur papier. Signé en haut à gauche. XIXe siècle.No longer availableDim. 16 x 12 cmEstimate: € 30/50 -
#754Jean Minne
“Le Presbytère”. Aquarel op papier. Gesigneerd en gedateerd 1901.
“Le Presbytère”. Aquarelle sur papier. Signée et datée 1901.No longer availableDim. 25 x 32 cmEstimate: € 40/50 -
#614Rik WeggePeriod: 1923 - 2009
“Portret van de dochter van de kunstenaar”. Gemengde techniek op papier. Gesigneerd.
“La fille de l’artiste”. Technique mixte sur papier. Signé.No longer availableDim. 58 x 48 cmEstimate: € 60/80 -
#854
- I. Opsomer - “Portret van Felix Timmermans”. Een lithografie, gesigneerd buiten de plaat. - Fred Bogaerts - “Processie naar de Mont St. Michel”. Potlood op papier. Gesigneerd.
- I. Opsomer - “Portrait de Felix Timmermans”. Litho. Signée hors planche.- Fred Bogaerts - “¨Procession au Mont St. Michel.” Crayon sur papier. Signé.No longer availableEstimate: € 40/50 -
#602Eric KengenPeriod: °1952
“Bacchus”. Gemengde techniek op papier. Gesigneerd. Galerie du Prévôt, Paris.
“Bacchus”. Technique mixte sur papier. Signée. Provenance Galerie du Prévot, Paris.No longer availableDim. 84 x 84 cmEstimate: € 500/700 -
#609Eric KengenPeriod: °1952
“Compositie met mannelijk naakt”. Gemengde techniek op papier. Gesigneerd. Galerie du Prévôt, Paris.
“Composition au nu masculin”. Technique mixte sur papier. Signée. Provenance Galerie du Prévôt, ParisNo longer availableDim. 113 x 113 cmEstimate: € 800/1000 -
#729
“Guanyin”. Een Japanse houtsnede met aquarel. Gesigneerd.
“Guanyin”. Aquarelle et gravure sur bois japonaise. Signée.No longer availableEstimate: € 50/60 -
#1032Millet
“Werkende vrouwen”. Inkt op papier. Gesigneerd rechtsonder.
“Femmes au travail”. Encre de Chine sur papier. Signé en bas à droite.No longer availableDim. 28 x 22 cmEstimate: € 20/30 -
#1004
“Vrouwenportret”. Pastel op papier. Eind XIXe eeuw.
“Portrait de femme demi dénudée”. Pastel sur papier. XIXe siècle.No longer availableDim. h: 58 cmEstimate: € 100/120 -
#944René MorrenPeriod: 1868 - 1941
“Visser aan de dorpsrand”. Gouache op papier. Gesigneerd.
“Pêcheur à la ligne au bord d’un village”. Gouache sur papier. Signé.No longer availableDim. 30 x 28 cmEstimate: € 100/150 -
#964Gustaf AdelswärdPeriod: 1843-1895
“Havenzicht, Le Havre”. Aquarel op papier. Onleesbaar gesigneerd en gedateerd 1887.
“Vue de port, Le Havre”. Aquarelle sur papier. Illisiblement signé et daté 1887.No longer availableDim. 24 x 28 cmEstimate: € 150/200 -
#264W. Farynhor
“Italiaans bergmeer”. Twee aquarellen op papier. Gesigneerd. In mahoniehouten kaders.
“Lac de montagne italien”. Deux aquarelles sur papier. Signées. Dans des cadres en acajou.No longer availableDim. 26 x 36 cmEstimate: € 80/120 -
#529
“Bedelaar bij een ruïne”. Aquarel op papier.
“Mendiant près d’une ruine”.No longer availableDim. 31 x 54 cmEstimate: € 100/120 -
#569Neyt
“RIdderscène”. Olieverf op papier. Gesigneerd en gedateerd 1939 op het passe-partout.
“Scène de chevaliers”. Huile sur papier. Signé et daté 1939 sur le passe-partout.No longer availableDim. 29 x 21 cmEstimate: € 60/70 -
#604Eric KengenPeriod: °1952
“Mannenfiguren”. Gemengde techniek op papier. Gesigneerd. Galerie du Prévôt, Paris.
“Figure masculine”. Technique mixte sur papier. Signée. Provenance: Galerie du Prévôt, Paris.No longer availableDim. 128 x 113 cmEstimate: € 800/1000 -
#544
“Serre” & “Stadszicht”. Twee aquarellen, resp. gesigneerd Barbara Van Houten en Lieve Baert.
“Serre” et “Vue de ville”. Deux aquarelles respectivement signées Barbara Van Houten et Lieve Baert.No longer availableEstimate: € 40/60 -
#4
Een lot van drie werken, bestaande uit een studie van een vrouw en een man, potlood op papier, een oude gravure met een voorstelling van het kasteel Sans Soucy en een litho getiteld ‘David Copperfield on his way to school’.
Lot de trois oeuvres comprenant un croquis d’un homme et une femme en crayon sur papier, une ancienne gravure représentant Sans Soucy et une litho au titre “David Copperfield on his way to school”.No longer availableEstimate: € 45/60 -
#292Tasuke Yokouchi
“Vissershaven bij zonsopgang” Aquarel op papier. Gesigneerd.
“Port de pêche au crépuscule”. Aquarelle sur papier. Signée.No longer availableDim. 32 x 48 cmEstimate: € 120/200 -
#549Jeanne PortenartPeriod: 1911 - 1992
“Zicht op het Zwin”. Pastel op papier. Gesigneerd.
“Vue du Zwin”. Pastel sur papier. Signé.No longer availableDim. 25 x 34 cmEstimate: € 40/60 -
#652Gerard LaenenPeriod: 1899 - 1980
“Composities”. Een reeks van vijf grote en drie kleine tekeningen. Gemengde techniek op papier. Allen gesigneerd.
“Compositions”. Une série de cinq grands et trois petits dessins. Technique mixte sur papier. Signés.No longer availableDim. 39 x 29 & 29 x 20 cmEstimate: € 50/80 -
#912Willem RoelofsPeriod: 1822 - 1897
“Molenlandschap”. Potlood op papier. Gemonogrameerd.
“Paysage au moulin”. Crayon sur papier. Monogrammé.No longer availableDim. 8 X 16 cmEstimate: € 20/30
Other lots in this auction
-
#506
Een handgeknoopt Perzisch karpet van wol. Slijtage.
Carpette persane en laine. Nouée main. Usures.No longer availableDim. 219 x 135 cmEstimate: € 200/260 -
#888Stein
Vier bierpullen van aardewerk met tinnen deksels. De eerste met afbeeldingen van en onderschrift “Royal Canadian Mounted Police”, gemerkt Original King. De tweede met afbeelding van een brouwerij en bijschrift “Miller Brewing Co, Milwaukee WI, 1855, dekselknop in de vorm van de oude brouwerij. De derde met afbeeldingen van Belgische steden, de dekselknop in de vorm van Manneken Pis, gemerkt Armin Bay en genummerd 792/3000. De vierde met een dansfeest en het opschrift “Ein frohes Herz heilt aller(..)
Chope(s) à bière allemande.No longer availableDim. H. 27,5 à 23 cmEstimate: € 40/60 -
#642Leo JordaensPeriod: 1944 - 200
“Hoevezicht”. Olieverf op paneel. Gesigneerd links boven.
“Vue de ferme”. Huile sur panneau. Signé en haut à gauche.No longer availableDim. 25 x 20 cmEstimate: € 25/50 -
#432Gustave DonnetPeriod: 1892 -1973
“Havendorp.” Aquarel op papier. Gesigneerd.
“Village près du port”. Aquarelle sur papier. Signée.No longer availableEstimate: € 30/40 -
#161
Een zesdelig zilveren serveerbestek in etui. 800‰.
Couvert de service six pièces dans l’étui. 800‰.No longer availableEstimate: € 60/80 -
#760
Zes halssnoeren van verschillende kleuren agaat.
Six colliers en différentes couleurs d’agate.No longer availableEstimate: € 80/150 -
#126Alka
Een paar tweeledige kandelaars met drie lichtpunten van wit porselein. Onderaan gemerkt. In de vorm van een putti bij een boomstam.
Paire de candélabres en deux parties et à trois lumières en porcelaine monochrome blanche. Marque sous la base. Formés par des putti à la base d’arbustes.No longer availableDim. H. 38 cmEstimate: € 40/60 -
#625Ethiopie
Een zilveren ketting met hanger ter plaatse aangekocht in 1985.
Chaîne en argent et pendentif. Achetés sur place en 1985.No longer availableDim. 108,45 gEstimate: € 60/100 -
#293
Een kinderserviesje van meerkleurig eierschaalporselein, bestaande uit een koffie- en suikerpotje, een melkkannetje en zes kopjes met onderschoteltjes.
Service d’enfant en porcelaine coquille d’oeuf polychrome comprenant une cafetière, un sucrier, un pot à lait et six tasses et soucoupes.No longer availableEstimate: € 40/60 -
#278Freiwaldau
“Moriaanse vrouw met speer”. Een beeldje van polychroom porselein. Onderaan gemerkt. Omstreeks 1900.
“Femme maure à la lance”. Statuette en porcelaine polychrome. Marque sous la base. Vers 1900.No longer availableEstimate: € 120/200 -
#1028Stein
Drie bierpullen van porselein met tinnen deksels. Eén met “Habemas Papam. zur Erinnerung an die Wahl des Deutschen Papst Benedictus XVI”. Met platina verguld en gemerkt Joachim Malessa, genummerd 511/5000 (H. 23 cm). Eén “Zum Andenken an meine Dienstzeit” (H. 22 cm). Eén met een drinkende soldaat en “Des Lebens Sonnenschein ist Trinken und frölich sein” (H. 23 cm).
Chope(s) à bière allemande.No longer availableEstimate: € 30/50 -
#885Stein
Een bierpul van steengoed met tinnen dekselring. De dekselknop in de vorm van een dronken kabouter. Op de buik Sint-Joris en de draak en wijnranken in beige applicatie op greige. Onderaan gemonogrammeerd H.S. Oor vervangen door een smeedijzeren exemplaar. Einde XIXde eeuw.
Chope(s) à bière allemande.No longer availableDim. H. 24 cmEstimate: € 40/60