Similar lots by type
-
#542Thompson
“Quatre bras “. Oude Engelse prent over de slag bij Waterloo.
“Quatre bras”. Une image anglaise ancienne de la bataille de Waterloo.No longer availableDim. 37 x 77 cmEstimate: € 25/35 -
#364Théodore VerschaerenPeriod: 1874 - 1937
“Studietekening van een vrouw”. Houtskool op papier. Gemonogrammeerd.
“Etude d’une femme”. Fusain sur papier. Porte un monogramme.No longer availableDim. 29 x 20 cmEstimate: € 40/60 -
#699Henri Leys
“Drie figuren met hond en twee paarden” Een potloodschets op papier. Gesigneerd.
“Trois personnages avec un chien et deux chevaux”. Un croquis au crayon sur papier. Signé.No longer availableDim. 14 x 15 cmEstimate: € 40/60 -
#729Anton Pieck
“Meisjesportret”. Potlood op papier. Gesigneerd.
“Portrait de fille”. Crayon sur papier. Signé.No longer availableDim. 13,5 x 20 cmEstimate: € 60/80 -
#762
Twee etsen van Romain Malfliet en Robert Mols.
Deux eaux-fortes, Romain Malfiet et Robert Mols.No longer availableEstimate: € 40/60 -
#694G. Lemmers
Twee damesportretten. Potlood op papier. Gesigneerd en gedateerd 1919.
Deux portraits de dames. Crayon sur papier. Signés et datés 1919.No longer availableDim. 22 x 30,5 cmEstimate: € 50/80 -
#689Armand Rassenfosse
“Naakt”. Een sanguinetekening. Gesigneerd.
“Nu”. Dessin en sanguine. Signé.No longer availableDim. 13 x 18 cmEstimate: € 6à/100 -
#669Frans De Bruycker
“Vermoeidheid”. Kleurpotlood op papier. Gesigneerd ‘Geroen’ en gedateerd ‘78.
“Fatigue”. Crayon de couleur sur papier. Signé ‘Geroen’ et daté ‘78.No longer availableDim. 36 x 48 cmEstimate: € 100/120 -
#639Hilde Hendrickx
“Vrouwelijk naakt”. Potlood op papier. Gesigneerd en gedateerd ‘89.
“Nu féminin”. Crayon sur papier. Signé et daté ‘89.No longer availableDim. 29 x 19 cmEstimate: € 30/50 -
#734Henri Cassiers
Enkele ontwerpen voor personages op papier. Gesigneerd.
Quelques croquis de personnages sur papier. Signé.No longer availableDim. 12,5 x 20 cmEstimate: € 4à/60 -
#492Christian RoletPeriod: 1945
“Compositie met naakt en auto”. Potlood op papier. Gesigneerd en gedateerd ‘70.
“Composition de nu et voiture”. Crayon sur papier. Signé et daté ‘70.No longer availableDim. 30 x 21 cmEstimate: € 20/30 -
#424Rassenfosse
“Naakte lezeres”. Een met aquarel gehoogde exl ibris.
“Liseuse nue”. Un ex-libris rehaussé à l’aquarelle.No longer availableDim. 21 x 26,5 cmEstimate: € 40/60 -
#684Edgard Wiethase
“Boomgaard”. Potlood op papier. Gesigneerd.
“Verger”. Crayon sur papier. Signé.No longer availableDim. 24,5 x 19 cmEstimate: € 80/100 -
#622
Paar vrouwelijke naakten. Sanguinetekeningen op papier. Beide gesigneerd.
Deux nus féminins. Sanguines sur papier. Signées.No longer availableEstimate: € 40/50 -
#372August Gillé
“Vrouwenportret”. Een sanguinetekening op papier. Gesigneerd.
“Portrait de femme”. Une Sanguine sur papier. Signé.No longer availableDim. 53 x 35 cmEstimate: € 30/50 -
#652Frank-Ivo Van DammePeriod: °1932
“Meisje met gitaar”. Potlood op papier”. Gesigneerd en gedateerd 1977.
“Fillette avec sa guitare”. Crayon sur papier. Signé et daté 1977.No longer availableDim. 75 x 52 cmEstimate: € 25/50 -
#732Henri Cassiers
“Twee personages aan de kade” Een potloodschets op papier. Gesigneerd.
“Deux personnages près du quai”. Un croquis au crayon sur papier. Signé.No longer availableDim. 11,5 x 19 cmEstimate: € 50/100 -
#714Henri Cassiers
“Molenzicht”. Potlood op papier. Gesigneerd.
“Vue sur le moulin”. Crayon sur papier. Signé.No longer availableDim. 17 x 11 cmEstimate: € 40/70 -
#692Floris Jespers
“Afrikaans damesportret”. Potlood op papier. Gesigneerd en gedateerd ‘55.
“Portrait de femme africaine”. Crayon sur papier. Signé et daté ‘55.No longer availableDim. 17,5 x 19 cmEstimate: € 80/120 -
#572
“Landschap”, “Bedelaar met kinderen” & “Boer”. Twee houtskooltekeningen en een ets. Allen gesigneerd.
“Paysage”, “Mendiant aux enfants” et “Fermier”. Deux fusains et une eau-forte. Les trois signés.No longer availableEstimate: € 25/35 -
#479René KeullerPeriod: 1899 - 1981
Een naaktstudie op papier. Gesigneerd.
Une étude de nu sur papier. Signé.No longer availableDim. 33 x 24 cmEstimate: € 30/40 -
#642Henk Peeters
“Palma de Mallorca”. Aquarel op papier. Gesigneerd en gedateerd ‘51. Met opdracht.
“Palma de Majorque”. Aquarelle sur papier. Signée et datée ‘51. Avec dédicace.No longer availableDim. 28 x 22 cmEstimate: € 25/35 -
#559Hilde Hendrickx
“Dame op een bank” & “Groententuin”. Resp. Sanguine en aquarel op papier. Beide gesigneerd.
“Dame sur un banc” & “Potager”. Sanguine et aquarelle sur papier. Tout deux sont signés.No longer availableDim. 63 x 42 & 52 x 38 cmEstimate: € 40/50 -
#465
Twee affiches van Kuifje. “ Kuifje in Congo” van Moulinsart en een andere affiche.
Deux affiches de Tintin. “Tintin au Congo” de Moulinsart et une autre affiche.No longer availableEstimate: € 50/80
Other lots in this auction
-
#675Lucas Vorsterman
“De aanbidding van de Koningen” . Ets naar een werk van Rubens met een plaat van Lucas Vorsterman.
“L’adoration des Mages”. Une eau-forte d’après l’oeuvre de Rubens et avec une gravure de Lucas Vorsterman.No longer availableDim. 58 x 43,8 cmEstimate: € 60/100 -
#261Leopold Van Esbroeck
“Poserend naakt.” Een beeld van gesculpteerd notenhout.
“Nu posant”. Une statue en noyer sculpté.No longer availableDim. h 74 cmEstimate: € 60/100 -
#815
Lot boeken over het leven van John F. Kennedy als president. Verschillende portretten in Hardcover. We voegen een cassette met “the wit of Kennedy” toe.
Lot de livres sur lavie de John F. Kennedy dans son rôle de président. Divers portraits en hardcover. Nous ajoutons une cassette “the wit of Kennedy”.No longer availableEstimate: € 100/150 -
#287Val St. Lambert
Een champagnekoeler van kleurloos geslepen kristal. Gemerkt.
Un seau à champagne en cristal taillé incolore. Porte une marque.No longer availableDim. h: 24 cmEstimate: € 80/100 -
#348
Een paar messingen kandelaars. We voegen er een koperen kruis aan toe.
Paire de bougeoirs en laiton. Nous ajoutons un crucifix en cuivre.No longer availableEstimate: € 50/70 -
#26
Een houten wandconsole in transitionstijl met één lade.
Console en bois de style Transition ouvrant à un tiroir.No longer availableDim. b: 83 cmEstimate: € 120/200 -
#527
“Vlammen”. Compositie van kunststof. Op marmeren basis.
“Flammes”. Composition en plastique. Sur base en marbre.No longer availableDim. h 61 cmEstimate: € 60/80 -
#686
M.B. PATAUINO, Tractatus longe amplior et uberior quam allas, in quo de criminibus agitur, Venetiis, 1609. In-octavo, recente perkamenten band.
M.B. PATAUINO, Tractatus longe amplior et uberior quam allas, in quo de criminibus agitur, Venetiis, 1609. In-octavo, bande récente en parchemin.No longer availableEstimate: € 100/150 -
#534Felix Labisse
“Osiris”. Een lithografie uit de reeks “Les templiers”. Gesigneerd en genummerd XVII/XXV buiten de plaat.
“Osiris”. Lithographie de la série “Les Templiers”. Signée et numérotée XVII/XXV hors planche.No longer availableDim. 58 x 46 cmEstimate: € 100/160 -
#670David Teniers
Serie van vier gravures door Jacques Philippe Le Bas naar David Teniers. In XIXde eeuwse lijsten (kleine letsels). “1ère Fête Flamande. A Madame la Marquise de Pompadour”. “IIe Fête Flamande. Dédié à Monsieur le Comte de Choiseul...”. “3e Fête Flamande”. “4e Fête Flamande”. Teksten van C. Moraine.
Une série de quatre gravures par Jacques Philippe Le Bas d’après David Teniers. Avec encadrements du XIXième siècle (petits dégâts). “1ère Fête Flamande. A Madame la Marquise de Pompadour”. “IIe Fête Flamande. Dédié à Monsieur le Comte de Choiseul...”. “3ième Fête Flamande”. “4ième Fête Flamande”. Textes de C. Moraine.No longer availableDim. 57 x 75 cmEstimate: € 400/600 -
#425
‘Figuratie en defiguratie. De menselijke figuur sedert Picasso’: Museum voor schone kunsten 1964. Paperback in redelijke staat.‘ Meisterzeichnungen: Das 20. Jahrhundert.’ : uitg Bertelsman Lesering 1964.
‘Figuratie en defiguratie. De menselijke figuur sedert Picasso’. Museum voor schone kunsten 1964. Paperback en bon état. ‘ Meisterzeichnungen: Das 20. Jahrhundert.’. Ed. Bertelsman Lesering 1964.No longer availableEstimate: € 20/30 -
#205
Een 18 karaats wit ketting met hanger bezet met briljanten met een gezamenlijk gewicht van ± 0,50 ct. en saffiercabochons van ± 3,50 ct.
Une chaîne en or blanc 18 ct. sertie de brillants ayant un poids total de ± 0,50 ct. et un saphir cabochon de ± 3,50 ct.No longer availableDim. 14,95 gEstimate: € 1200/1400