#528
Geisha. Veelkleurig Italiaans porselein. Onderaan gemerkt: Bertolotti, Milano.
”Geisha”. Porcelaine italienne polychrome. Marque sous la base: Bertolotti, Milano.No longer availableDim. H. 30 cmEstimate: € 50 / 80 -
#899
Een lot postzegels, sigarenbandjes en prentjes van Jacques.
#619Chetan
”Prière pour prompt rétablissement”. Huile sur toile. Signée. Travail sud-Indien.No longer availableDim. 90 x 117 cmEstimate: € 400 / 500 -
#574
“Compositie”. Olieverf op gemaroufleerd doek. Draagt een monogram: M. Achteraan toegeschreven aan Krivolop (Kiev).
”Composition”. Huile sur toile marouflée. Porte un monogramme: M. Dédicace au dos à Krivolop (Kiev).No longer availableDim. 16,5 x 22,6 cmEstimate: € 500 / 600 -
#788
Twee grote kommen van meerkleurig en verguld Canton-porselein met een bloemendecor. Onderaan gemerkt.
Deux grands bols en porcelaine du Canton polychrome et dorée. Décor de fleurs.No longer availableEstimate: € 60 / 80 -
#213
Een modern bronzen beeld van een Kat.
#133
Een wandelstok met een 800‰ zilveren handvat in de vorm van een hondenkop.
#694Zinneman
“Hoevelandschap”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
”Paysage fermier”. Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 80 x 100 cmEstimate: € 100 / 120 -
#1
Een paar vergulde koperen fazanten.
#354Joseph Van LuppenPeriod: 1834 - 1891
“Zicht te Sedan”. Olieverf op paneel. Gesigneerd en gedateerd 1872.
”Vue à Sedan”. Huile sur panneau. Signé et daté 1872.No longer availableDim. 20 x 33 cmEstimate: € 200 / 240 -
#722Utagawa KunisadaPeriod: 1786 - 1865
“The Eitai Bridge”. Een Japanse houtsnede. Gesigneerd buiten de plaat.
”The Eitai Bridge”. Une gravure sur bois japonaise. Signée Utagawa Kunisada.No longer availableDim. 25 x 27,5 cmEstimate: € 120 / 160 -
#850
Een medische personenweegschaal met meetlat.