Other lots in this auction
-
#466
Twee vintage tafeltjes met geglazuurde tegeltjes in het blad. Jaren ‘60.
Deux petites tables vintage , petit carreaux glaçurés dans la tablette. Années ‘60.No longer availableDim. 24 x 24 & 27 x 27 cmEstimate: € 40/50 -
#574
“Compositie”. Olieverf op gemaroufleerd doek. Draagt een monogram: M. Achteraan toegeschreven aan Krivolop (Kiev).
”Composition”. Huile sur toile marouflée. Porte un monogramme: M. Dédicace au dos à Krivolop (Kiev).No longer availableDim. 16,5 x 22,6 cmEstimate: € 500/600 -
#295
Een 18 karaats wit gouden ring bezet briljanten met een gezamenlijk gewicht van ± 0,36 ct. en een ovale smaragd van ± 1,36 ct.
Une bague en or blanc 18 ct sertie de brillants ayant un poids total de ± 0,36 ct. et d’une émeraude de ± 1,36 ct.No longer availableDim. 5,67 gEstimate: € 1600/1700 -
#332
Een replica van een Spaanse helm.
Une réplique d’un casque espagnol.No longer availableEstimate: € 50/80 -
#96
Een ronde tafel met bronzen versiering en wit marmeren blad.
Une table ronde à tablette en marbre blanc et décorations en bronze.No longer availableDim. h: 76 cmEstimate: € 120/140 -
#511Warmink
Een houten tafelklokje met messingen wijzerplaat. Met sleuteltje. Fineer beschadigd.
Une pendule de table, cadran en laiton. Avec clé. Dégâts au bois de placage.No longer availableDim. h: 28 cmEstimate: € 40/50 -
#807
Een lot boeken:- “Vlaanderen door de eeuwen heen”. 2 delen. 1912 & 1913.- “Iconografie van Antwerpen. A.J.J. Delen. 1930.- “De strandloper van Marseille”. Emile Richebourg. - “Album Botanica”. Een album met chromo’s van Côte d’Or.
Un lot de livres:- “Vlaanderen door de eeuwen heen”. 2 volumes. 1912 & 1913.- “Iconografie van Antwerpen. A.J.J. Delen. 1930.- “De strandloper van Marseille”. Emile Richebourg.- “Album Botanica”. Un album chromo de Côte d’Or.No longer availableEstimate: € 60/80 -
#152Jos TilleuxPeriod: 1896 - 1978
“Kerk te Wemmel”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
”Eglise à Wemmel”. Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 100 x 90 cmEstimate: € 120/200 -
#322H. J. Martin
“Twee mensen in een interieur”. Olieverf op paneel. Gesigneerd.
”Deux personnages dans un intérieur”. Huile sur panneau. Signé.No longer availableDim. 39 x 34 cmEstimate: € 80/100 -
#439Veyhl, Plüderhausen
Een vaasje van zilverporselein. Begin jaren 50. Onderaan gemerkt.
Un vase en porcelaine argentée. Début années ‘50. Marque sous la base.No longer availableDim. h: 11 cmEstimate: € 20/25 -
#60
Een halssnoer van zoetwaterparels met zilveren slot.
Collier de perles d’eaux douces au fermoir en argent.No longer availableEstimate: € 280/350 -
#440
Een lot koper, bestaande uit twee verzilverde Engelse kandelaars, een tabaksdoos en een kruithoorn.
Un lot de cuivre comprenant deux candélabres anglais, une boîte à tabac et une corne à poudre.No longer availableEstimate: € 25/40