#479“Parijs”. Een borduurwerk op doek, op paneel.
#259Michaux“Hoevelandschap”. Een schilderij, olieverf op paneel. Onderaan gesigneerd.
"View on a farm in a landscape". A painting, oil on panel. Signed at the bottom.No longer availableDim. 40 x 43,5cmEstimate: € 60 / 80 -
#432Vasco NasorriPeriod: 1940-2019“Panello Ceramica”. Een keramisch tablet met gesculpteerd figuur. Gesigneerd.
#99Marcel Opdebeeck“Kerkstraatje te Lier”. Een schilderij, olieverf op paneel. Onderaan gesigneerd en gedateerd ‘72. Verso getiteld.
#182“Maria met baby Jezus”. Een reliëf paneel uit gips.
#482“Berglandschap met kastelen”. Een borduurwerk op doek, op paneel.
#484“Onze-Lieve-Vrouw van Altijddurende Bijstand”. Een print papier.
#514“Havenzicht”. Een schilderij, olieverf op board.
"Port View." A painting, oil on board.No longer availableDim. 32 x 42cmEstimate: € 60 / 80
#13Lladro‘May Flowers’, een Lladro beeldje, modelnummer 5467 in originele verpakking.
'May Flowers', a Lladro figurine, model number 5467 in original packaging.No longer availableDim. h 16.5 cmEstimate: € 40 / 60 -
#242Julien CélosPeriod: 1884-1953“Winters stadszicht”. Een kleurenets op papier. Onderaan buiten de plaat gesigneerd.
#364“Abstract wezen.” Sculptuur, herstelde poot. Draagt handtekening achteraan.
"Abstract creature." Sculpture, restored leg. Bears signature on the back.No longer availableDim. 28 x 15 cmEstimate: € 80 / 120 -
#66Een Engels houten vitrinekast met Chinees geïnspireerd decor. Sporen van ouderdomsslijtage.
An English wooden display cabinet with Chinese-inspired decoration. Traces of age-related wear and tear.No longer availableDim. 104 x 60 x 40cmEstimate: € 100 / 120 -
#113Lladro‘Kitty Cart’, een Lladro beeld, modelnummer 36141 in originele verpakking.
#176Een eikenhouten tweedeurs garderobe. XIXe eeuw.
#430Een 18 kt roze gouden ketting met hanger en met bijpassende ring bezet met briljanten met een gezamenlijk gewicht van +- 0,50 ct. en amethist en maansteen.
An 18kt rose gold necklace with pendant and matching ring set with diamonds with a total weight of approximately 0.50 ct. and amethyst and moonstone.No longer availableDim. 16,15 gEstimate: € 900 / 1000 -
#567Bell Telephone CompanyEen antieke wandtelefoon, Bell Telephone, Anvers, Belgique in hout, bakeliet en metaal. Ca 1900.
An antique wall telephone, Bell Telephone, Antwerp, Belgium in wood, bakelite, and metal. Ca 1900.No longer availableDim. 21 x 27 x 18 cmEstimate: € 60 / 80 -
#500Een halssnoer van zoetwaterparels met magneetsluiting.
#585Een Perzisch handgeknoopte loper.
#524Frans HensPeriod: 1856 - 1928“Zeilboten in de branding.” Ets genummerd 14/30 binnen en buiten de plaat gesigneerd. Met provenance detaillering achteraan.
"Sailboats in the surf." Etching numbered 14/30, signed inside and outside the plate. With detailed provenance provided at the back.No longer availableDim. 43 x 33 cmEstimate: € 60 / 80 -
"Orpheus". A patinated bronze sculpture of a sparsely dressed man with a harp and a puma at his feet. Signed at the bottom.No longer availableDim. 85cmEstimate: € 2200 / 2800