#479“Parijs”. Een borduurwerk op doek, op paneel.
#432Vasco NasorriPeriod: 1940-2019“Panello Ceramica”. Een keramisch tablet met gesculpteerd figuur. Gesigneerd.
#484“Onze-Lieve-Vrouw van Altijddurende Bijstand”. Een print papier.
#182“Maria met baby Jezus”. Een reliëf paneel uit gips.
#514“Havenzicht”. Een schilderij, olieverf op board.
#259Michaux“Hoevelandschap”. Een schilderij, olieverf op paneel. Onderaan gesigneerd.
"View on a farm in a landscape". A painting, oil on panel. Signed at the bottom.No longer availableDim. 40 x 43,5cmEstimate: € 60 / 80 -
#382“Landschap met boerderij”. Een schilderij, olieverf op paneel. Bestaande uit 2 panelen met horizontale splitsing. Onderaan gesigneerd en gedateerd. Met schilferschade.
#482“Berglandschap met kastelen”. Een borduurwerk op doek, op paneel.
#99Marcel Opdebeeck“Kerkstraatje te Lier”. Een schilderij, olieverf op paneel. Onderaan gesigneerd en gedateerd ‘72. Verso getiteld.
#109Reinier Evert Johannes RoeterinkPeriod: 1831-1913“Noorderdeel Sint-Laurentiuskerk (Alkmaar)”. Een schilderij, olieverf op paneel. Onderaan gesigneerd, op verso label met opschrift, En met bijbehorende documentatie.
"Noorderdeel St. Laurentius Church (Alkmaar). A painting, oil on panel. Signed at the bottom, verso label with inscription, and accompanied by documentation."No longer availableDim. 24 x 19cmEstimate: € 150 / 250
#581RAMEen set van 3 borden met zichten uit Kortrijk, Delfts Blauw, Plateelbakker RAM.
#333Een lot van 7 Imari borden.
A lot of 7 Imari plates.No longer availableDim. Ø 40 cmEstimate: € 40 / 60 -
#100Een 18 kt geelgouden schakelketting.
#338Een rode porseleinen Chinese theedoos met een goudkleurig decor van een kraanvogel.
A red porcelain Chinese tea caddy with a gold-colored decoration of a crane.No longer availableDim. h 12 x Ø 13 cmEstimate: € 25 / 50 -
#347Een lot 2 sierstukken met koperen voet, vervaardigd uit heften van tapkranen.
#85Een 18 kt roze gouden ketting met hanger bezet met beweegbare briljanten en briljanten met een gezamenlijk gewicht van +- 1, ct.
An 18kt rose gold necklace with pendant set with movable diamonds and diamonds with a total weight of approximately 1 ct.No longer availableDim. 4,80 gEstimate: € 1100 / 1200 -
#193Lladro & NaoEen lot van 4 porseleinen beeldjes, gemerkt Lladro en Nao. Met bloemetje manco en lichte schilferschade.
A lot of 4 porcelain figurines, marked Lladro and Nao. With small missing flower and minor chipping.No longer availableDim. H: 14-29 cmEstimate: € 70 / 90 -
#586Een salontafel met cannage en glazen blad op gesculpteerde klauwpoten.
A coffee table with caning and a glass top on carved claw feet.No longer availableDim. 62 x Ø99cmEstimate: € 60 / 80