Other lots by Peeters
-
#742J. Peeters
“Stilleven met fruit en aardewerk”. Olieverf op doek. Gesigneerd en gedateerd 1985.
“Nature morte aux fruits et aux faïences”. Huile sur toile. Signée et datée 1985.No longer availableDim. 30 x 40 cmEstimate: € 40/60 -
#559Louis PeetersPeriod: 1876 - 1964
“Edelman uit de XVIIe eeuw”. Een ets naar een werk van Frans Hals. Gesigneerd buiten de plaat.
“Homme noble du XVIIe siècle”. Eau-forte d’après un oeuvre de Frans Hals. Signée hors planche.No longer availableDim. 62 x 45 cmEstimate: € 80/120 -
#522Louis PeetersPeriod: 1876 - 1964
“Oude man met wandelstok”. Een ets. Gesigneerd en genummerd 23/50 buiten de plaat.
“Vieillard à la canne”. Eau-forte. Signée et numérotée 23/50 hors planche.No longer availableDim. 57 x 38 cmEstimate: € 50/80 -
#694Louis PeetersPeriod: 1876 - 1964
“Liggend naakt”. Een ets. Gesigneerd buiten de plaat.
“Nu couché”. Eau-forte. Signée hors planche.No longer availableDim. 42 x 69,5 cmEstimate: € 80/120 -
#689Louis PeetersPeriod: 1876 - 1964
“Stilleven met zwaan”. Een lithografie naar een werk van Opsomer. Gesigneerd en épreuve d’artiste buiten de plaat.
“Nature morte au cygne”. Litho d’après un oeuvre de Isidoor Opsomer. Signée et épreuve d’artiste hors planche.No longer availableDim. 54 x 67 cmEstimate: € 50/80 -
#534D. Peeters
“Twee demonische figuren”. Gemengde techniek op papier. Gesigneerd en gedateerd 1991.
“Deux figures diaboliques”. Technique mixte sur papier. Signée et datée 1991.No longer availableDim. 18,5 x 12,5 en 16 x 14 cmEstimate: € 40/60
Similar lots by type
-
#204G. Dewilde
“De schaapherder”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
“Le berger”. Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 24 x 33 cmEstimate: € 80/120 -
#219B. De Pooter
“Neerhofscène in de Kempen”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
“Basse cour en Campine”. Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 65 x 110 cmEstimate: € 80/120 -
#705Paul HermansPeriod: 1898 - 1972
“Jagersvuur in het bos”. Olieverf op doek. Gesigneerd. Scheurtje in het neutrale gedeelte.
“Feu des chasseurs dans le bois”. Huile sur toile. Signée. Dégât.No longer availableDim. 102 x 132 cmEstimate: € 200/240 -
#4
“Zicht op een binnenhofje”. Olieverf op gemaroufleerd doek. Toegeschreven aan Karel Jongelinghs.
“Vue d’un jardin intérieur”. Huile sur toile marouflée. Attribuée à Karel Jongelinghs.No longer availableDim. 24,5 x 17 cmEstimate: € 50/80 -
#309Capitte
“Brug”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
“Pont”. Huile sur toile. Signée.No longer availableEstimate: € 40/60 -
#192Baron
“Vissersboten aan de kust”. Olieverf op paneel. Gesigneerd.
“Bateaux de pêche à marrée basse”. Huile sur panneau. Signé.No longer availableDim. 49 x 69 cmEstimate: € 60/80 -
#224Leon François ComerrePeriod: 1850 - 1916
“Damesportret”. Olieverf op doek. XIXe eeuw. Gesigneerd.
“Portrait de dame”. Huile sur toile. XIXe siècle. Signée.No longer availableDim. 65 x 50 cmEstimate: € 200/300 -
#732Serge
“Boszicht”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
“Sentier dans le bois”. Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 40 x 50 cmEstimate: € 40/50 -
#362Paul Hermans
“Stilleven met rozen”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
“Nature morte aux roses”. Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 70 x 60 cmEstimate: € 40/60 -
#612
“Collage”. Gemengde techniek. Draagt handtekening.
“Collage”. Technique mixte. Porte une signature.No longer availableDim. 25 x 17 cmEstimate: € 100/160 -
#682H. De Praet
“Landschap met hooimijt”. Olieverf op doek. Gesigneerd en gedateerd 1909.
“Paysage au meule de foin”. Huile sur toile. Signée et datée 1909.No longer availableDim. 38 x 53 cmEstimate: € 40/60 -
#619G. Wagener
“Rivierlandschap”. Olieverf op paneel”. Gesigneerd.
“Paysage rupestre”. Huile sur panneau. Signé.No longer availableDim. 59 x 79Estimate: € 80/120 -
#762R. Verbunt
“Provençaals dorpszicht”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
“Vue de village provençale”. Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 60 x 80 cmEstimate: € 60/80 -
#799
“Heidezicht”, “Vijverzicht” en “Boszicht”. Olieverf op paneel en de laatste pastel op papier.
“Vue de bruyère”. Vue d’étang”. “Vue de bois”. Huile sur panneau, le dernier pastel sur papier.No longer availableEstimate: € 60/100 -
#599Joseph Laurent DijckmansPeriod: 1811 - 1888
“Violist met meisje”. Olieverf op paneel. Gesigneerd.
“Violoniste et fille”. Huile sur panneau. Signé.No longer availableDim. 26 x 22 cmEstimate: € 100/120 -
#614
“Personages”. Olieverf op doek. Naar een werk van Lindstrom.
“Personnages”. Huile sur toile. D’après Lindstrom.No longer availableDim. 38 x 30 cmEstimate: € 80/120 -
#394Richly
“Winters zicht met hoeves”. Olieverf op doek. Gesigneerd en gedateerd ‘48.
“Fermes en hiver”. Huile sur toile. Signée et datée ‘48.No longer availableDim. 54 x 59 cmEstimate: € 40/60 -
#794L. Apol
“Bootje op een gracht in besneeuwd landschap”. Olieverf op paneel.
“Petit bateau sur un canal dans un paysage enneigé. Huile sur panneau.No longer availableDim. 21 x 36 cmEstimate: € 130/150 -
#202Romain SteppePeriod: Antwerpen, 1859-1927
“Landschap met personage”. Olieverf op paneel. Gesigneerd en gedateerd 1889.
“Personnage dans un paysage”. Huile sur panneau. Signé et daté 1889.No longer availableDim. 15 x 25 cmEstimate: € 300/400 -
#222Henri Joseph PauwelsPeriod: Haasdonk 1903 - Beveren 1983
“Zicht op het Zoniënwoud”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
“Vue du bois de Soigne”. Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 65 x 95 cmEstimate: € 50/80 -
#242Hubert De VriesPeriod: 1900 - 1979
“Hoeve aan de vaart”. Olieverf op doek. Gesigneerd en gedateerd 1934.
“Ferme au bord d’un canal”. Huile sur toile. Signée et datée 1934.No longer availableDim. 52 x 72 cmEstimate: € 200/300 -
#214
“De briefvoorlezing”. Olieverf op koper. XIXe eeuw, naar een voorbeeld van Teniers.
“La lecture”. Huile sur cuivre. XIXe siècle, d’après Teniers.No longer availableDim. 25 x 21 cmEstimate: € 100/140 -
#679Jacques SchaepherdersPeriod: 1890-1964
“Stilleven met bloemen en plateelwerk”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
“Nature morte aux fleurs et aux faïences”. Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 48 x 35 cmEstimate: € 50/100 -
#602Mario Cortiello
“Stadszicht”. Olieverf op paneel. Gesigneerd en gedateerd 1952.
“Vue de ville”. Huile sur panneau. Signé et daté 1952.No longer availableDim. 20 x 20 cmEstimate: € 80/120
Other lots in this auction
-
#344
“Hoevezicht”. Olieverf op paneel. Niet gesigneerd.
“Vue de ferme”. Huile sur panneau. Non signé.No longer availableDim. 50 x 58 cmEstimate: € 40/60 -
#290
Een parelhalssnoer met zilveren slot.
Collier de perles. Fermoir en argent.No longer availableEstimate: € 180/250 -
#594
Een Chinese vaas van blauw en wit porselein met een decor van draken.
Vase en porcelaine de Chine bleue et blanche au décor de dragons.No longer availableDim. h: 38 cmEstimate: € 150/180 -
#317
Een art deco vaas van roestbruin gepatineerd aardewerk.
Vase art déco en faïence rouille.No longer availableDim. h: 17 cmEstimate: € 65/85 -
#700Cacharel Amor pour Homme
Een vaporisator eau de toilette van 125 ml en een gel douche van 200 ml in speciale verpakking.
Vaporisateur d’eau de toilette de 125 ml et un gel douche de 200 ml dans un emballage spécial.No longer availableEstimate: € 50/100 -
#148
Drie albums met zichtkaarten, vaak over Venezuela, verder ook Antwerpen, New-York enz.
Trois albums contenant des cartes postales, de Venezuela, d’Anvers, de New York etc.No longer availableEstimate: € 200/240 -
#176
Een eikenhouten tweedeursbuffet. XIXe eeuw.
Buffet à deux portes en chêne. XIXe siècle.No longer availableEstimate: € 120/180 -
#223
“Reine des pres”. Een beeld van bruingepatineerd brons op een arduinen sokkel naar Aug. Moreau.
“Reine des prés”. Sculpture en bronze à patine brune sur socle en pierre de taille. D’après Auguste Moreau.No longer availableDim. h: 66 cmEstimate: € 300/350 -
#447
“Edelman”. Een beeldje van monochroom wit biscuit in de stijl van Sèvres. Onderaan gemerkt.
“Homme de qualité”. Statuette en biscuit monochrome blanche dans le style de Sèvres. Marque sous la base.No longer availableDim. h: 27 cmEstimate: € 20/30 -
#423Isabel Cabanillas
Een lot van acht verzilverd metalen fotokaders in etui.
Lot de huit cadres à photographies en métal argenté. Dans un étui.No longer availableDim. 18 x 24 cmEstimate: € 40/60 -
#437
Een pop met porseleinen hoofdje. Gemerkt Byron.
Poupée à tête en porcelaine. Marque Byron.No longer availableDim. h 35 cmEstimate: € 350/500 -
#34Knoppe
“Moeder met kroost in een interieur”. Olieverf op paneel. Gesigneerd.
“Mère et ses enfants dans un intérieur”. Huile sur panneau. Signé.No longer availableDim. 39 x 49 cmEstimate: € 200/240