#237Een analoog fototoestel, Nikon F3 met 3 lenzen: 20mm 1:3.5 + 55mm 1:2.8 + 35-135mm 1:3.5-4.5.
An analog camera, Nikon F3 with 3 lenses: 20mm 1:3.5 + 55mm 1:2.8 + 35-135mm 1:3.5-4.5.No longer availableEstimate: € 150 / 200 -
An Art Deco bowl, with blue in the mass. In the style of Val St. Lambert.No longer availableDim. Ø 41 cmEstimate: € 50 / 70 -
An analogue professional camera Mamiyaflex C2 with 2 Seikosha-s lenses.No longer availableEstimate: € 200 / 250
#672“H. Barbara”. Een gepatineerd plaasteren beeld naar voorbeeld uit de XVe eeuw.
#125Jean-Baptiste Christyn“Histoire Generale des Pays Bas contenant la description des XVII Provinces... Edition Nouvelle”. Ofwel: Les délices des Pais-Bas. Ed. Foppens, Brussel 1720. 4 delen In-8°, leder. Met talrijke, al dan niet uitvouwbare gravures. Deze werden met de hand gerepertorieerd door een lezer in 1802.We voegen er ‘Confidences - Raphaël’ van ‘Lamartine’ aan toe.
“Histoire Generale des Pays Bas contenant la description des XVII Provinces... Edition Nouvelle”. Or: Les délices des Pais-Bas. Ed. Foppens, Brussel 1720. 4 parts In-8°, leder. With numerous engravings, some folding. Hand written repertoire by a reader in 1802.We add ‘Confidences - Raphaël’ by ‘Lamartine’.No longer availableEstimate: € 500 / 700 -
#563Mendé NomoliEen gepatineerd Afrikaans Nomoli beeld uit gesculpteerd steen, met gaten in het hoofd, vermoedelijk bestemd voor oogstoffers en rituele doeleinden.
A patinated African Nomoli statue of sculpted stone, with holes in the head, presumably intended for harvest offerings and ritual purposes.No longer availableDim. 35 x 22cmEstimate: € 100 / 150 -
#141“De kerkgangster”. Een gebeeldhouwd houten beeld.
"The churchgoer". A wooden sculpture.No longer availableDim. h: 67 cmEstimate: € 200 / 240 -
#291Een paar Brussels porseleinen cornet vazen, bloemendecor. Eén met restauratie aan de rechter bovenrand.
#463Een modern kunstwerk van gepolijst zandsteen.
A modern work of art in polished sandstone.No longer availableDim. h: 34 cmEstimate: € 120 / 200 -
#536Een fijn handgeknoopt tapijt.
A fine hand-knotted carpet.No longer availableDim. 162 x 87cmEstimate: € 35 / 50 -
#306Een eiken commode met 5 laden.
#635Serie van vier armstoelen in Engelse stijl. Losse zitten bekleed met naaldwerk.
#251Val Saint LambertEen geslepen kristallen vaas, bordeaux in de massa. Vermoedelijk jaren 30.
A cut crystal vase, burgundy in the masse. Presumably 1930s.No longer availableDim. h 14 cmEstimate: € 120 / 180