Jordaens N.V.

Jordaens N.V. Veilinghuis

Art, Antiques and Wine Auctions

  • News
  • Calendar
  • Live auction
  • Auctions
    • 27 Januari Dag 1 #1-300
    • 28 Januari Dag 2 #301-600
    • Online Only Varia 26 januari 2026
    • Online Only Speelgoedveiling 9 Februari 2026
    • Live auctions
    • Search
  • Downloads
  • Lots Archive
  • Sale Conditions
  • Location
  • My Account & Bids
© 2026 Jordaens N.V.
‹ Back to auction list
“Marine”. Aquarel. Gesigneerd.
Richard Baseleer

“Marine”. Aquarel. Gesigneerd.

”Marine”. Aquarelle. Signée.
Dim. 34 x 24,5 cm
SKU: 1906180722.
Auction day: 20 June 2018 19:00
Catalogue #722
Estimate: € 100 / 120
Unavailable for purchase.
This lot was part of a previous auction, it is no longer available.
  • Related items
  • Auction details
  • Place a bid

Other lots in this auction

  • #153
    Hilaire à Stenay

    Een eikenhouten staande klok. Het werk met gedreven geel koper en geëmailleerde wijzerplaat. Eind XIXe eeuw.

    Horloge de vestibule en chêne. Le mouvement en cuivre jaune repoussé et à cadran émaillé. Fin du XIXe siècle.
    No longer available
    Dim. h: 250 cm
    Estimate: € 200 / 400
  • #118

    Een reeks van zes zilveren gildelepeltjes. Gemerkt ‘Dutalis’. Brugge St. Pieters. 800‰.

    Une série de six petites cuillères de confrérie en argent. Marque ‘Dutalis’. Bruges St. Pierre. 800‰.
    No longer available
    Estimate: € 90 / 100
  • #582

    “Compositie”. Gemengde techniek op karton. Draagt een handtekening: ‘W. I. Lam”

    ”Composition”. Techniques mixtes sur carton. Porte une signature: ‘W.I. Lam’.
    No longer available
    Dim. 63 x 45 cm
    Estimate: € 300 / 340
  • #420

    Een Vlaamse van koper met acht lichtpunten en bovenaan een dubbele adelaar.

    Un lustre flamand en cuivre à huit points lumineux et décoration d’un aigle double.
    No longer available
    Dim. H. 70 cm
    Estimate: € 35 / 45
  • #432
    Theo Wolvecamp
    Period: 1925-1992

    “Abstract”. Aquarel op papier. Gesigneerd.

    ”Abstrait”. Aquarelle sur papier. Signée.
    No longer available
    Dim. 24 x 35 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #663

    Een paar kleine porseleinen theebussen in de geest van de XVIIIe eeuw in de stijl van Meissen, versierd met een Chinoiseriedecor met vergulde elementen. Onderaan een Aziatisch reproductiemerk. Een haarscheur in één van de deksels.

    Une paire de pots à thé en porcelaine, style 18é siècle dans le goût de Meissen, décor peint de Chinoiseries et liserés d’or. Marque repro d’Asie. Léger cheveu dans l’un des couvercles.
    No longer available
    Dim. h: 15,5 cm
    Estimate: € 100 / 120
  • #128

    Een Delfts blauwe schotel met een vissersscène en het opschrift “N° 11. Rooke der Haring of Bockemhang”. Achteraan gemerkt Lambertus Cleffius, De Metaale Pot. XIXe eeuw. Kleine restauratie.

    Un plat en faïence de Delft bleue avec une scène de poissoniers et écriture "N° 11. Rooke der Haring of Bockemhang". Porte la marque "Lambertus Cleffius, De Metaale Pot" à l'arrière. Petite restauration.
    No longer available
    Dim. Ø 35 cm
    Estimate: € 200 / 250
  • #535

    “Moeder en kind”. Een houten beeld.

    ”Mère et enfant”. Une statue en bois.
    No longer available
    Dim. h: 63 cm
    Estimate: € 60 / 80
  • #105

    Een 18 karaats geel gouden ring bezet met diamanten met een gezamenlijk gewicht van ± 0,30 ct. en een champagne kleurige diamant van ± 2,50 ct.

    Une bague en or jaune 18 ct. sertie de diamants ayant un poids total de +- 0,30 ct. et un diamant de couleur champagne de ± 2,50 ct.
    No longer available
    Dim. 10,40 g
    Estimate: € 2300 / 2400
  • #423

    “Geschiedenis van het vliegen”. Riccardo Niccoli. Ed. Zuidboekproducties, 2003.

    “Geschiedenis van het vliegen”. Riccardo Niccoli. Ed. Zuidboekproducties, 2003.
    No longer available
    Estimate: € 22 / 28
  • #685

    Vier figuren van gebeeldhouwd ebbenhout. Afrikaans werk. Eén met oude beschadiging.

    Quatre figures en ébène sculpté. Travail africain. Une figure avec dégâts.
    No longer available
    Dim. h: 31 - 38 cm
    Estimate: € 100 / 120
  • #163

    Een paar pauwstaartborden van blauw en wit Delfts porselein met gele rand. XVIIIe eeuw.

    Deux assiettes en porcelaine de Delft bleue et blanche, représentation de queues de paons, rebords jaune. XVIIIième siècle.
    No longer available
    Dim. Ø: 23 cm
    Estimate: € 100 / 120
View all auction items ›

Veiling van 19 & 20 juni 2018

Deze veiling is volledig - 845 loten. De catalogus is verkrijgbaar in .pdf en .xls op de downloads pagina.

19 June 2018 19:00
20 June 2018 19:00

View auction ›

Place an online bid

Auction day: 20 June 2018 19:00

Dit lot maakt deel uit van een afgelopen veiling, er kunnen geen biedingen meer opgenomen worden.

This website uses cookies to improve your experience. Accept Read More