Other lots by Permeke
#89Paul Permeke
“Stilleven met fazantenhen.” Olieverf op doek. Gesigneerd.
#259Paul Permeke
“Woelige zee.” Olieverf op doek. Gesigneerd.
"Mer dure." Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 29 x 39 cmEstimate: € 200/300
#586
Een Aziatisch kamferhouten kist met gesculpteerde decors.
Coffret asiatique en bois de camphrier à décors sculptés.No longer availableDim. 42 x 78 x 40 cmEstimate: € 80/120 -
#178Haviland, Limoges
#656
Een bridgetafel met inklapbare pootjes met hoogwaardig fluwelen speelblad.
#626
Un fauteuil en noyer et un fauteuil de style Louis XVI. Nous ajoutons un pouf doré.No longer availableEstimate: € 40/60 -
#457
Een balustervaas van Nanking-aardewerk.
#128
Een Madonna met kind van gepolychromeerd terracotta.
#90
Une broche en or jaune 18 kt sertie de perles et de diamants taille ancienne d'un poids combiné de +- 0,50 ct.No longer availableDim. 5,10 gEstimate: € 350/400 -
#418
#576
Een klasseermeubeltje met roldeurtje.
#299Rik SlabbinckPeriod: 1914 - 1991
“Polderlandschap”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
#699
Een mechanisch geknoopt wollen tapijt.
#556
Een gepolychromeerde antieke Duitse dekenkoffer.
Un coffre à linges allemand antique polychrome.No longer availableDim. 93x45x50cmEstimate: € 60/80