Jordaens N.V.

Jordaens N.V. Veilinghuis

Art, Antiques and Wine Auctions

  • News
  • Calendar
  • Live auction
  • Auctions
    • 27 Januari Dag 1 #1-300
    • 28 Januari Dag 2 #301-600
    • Online Only Varia 26 januari 2026
    • Online Only Speelgoedveiling 9 Februari 2026
    • Live auctions
    • Search
  • Downloads
  • Lots Archive
  • Sale Conditions
  • Location
  • My Account & Bids
© 2026 Jordaens N.V.
‹ Back to auction list
“Marine met zeilschepen”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
R. Van Oppen

“Marine met zeilschepen”. Olieverf op doek. Gesigneerd.

"Marine avec voiliers". Huile sur toile. Signée.
Dim. 41 cm x 34 cm
SKU: 2604220379.
Categories: doek, Schilderij.
Auction day: 27 April 2022 19:00
Catalogue #379
Estimate: € 50 / 80
Unavailable for purchase.
This lot was part of a previous auction, it is no longer available.
  • Related items
  • Auction details
  • Place a bid

Similar lots by type

  • #382

    “Schepen”. Olieverf op paneel. Gesigneerd.

    "Navires". Peinture à l'huile sur panneau. Signé.
    No longer available
    Dim. 30 x 40 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #584
    John Permeke
    Period: 1914 - 1993

    “Abstract”. Olieverf op doek. Gesigneerd.

    "Abstrait". Huile sur toile. Signée.
    No longer available
    Dim. 80 x 64 cm
    Estimate: € 150 / 200
  • #359
    Franz De Vadder

    “Vissersschuiten”. Olieverf op paneel. Gesigneerd.

    "Chalands de pêche". Peinture à l'huile sur panneau. Signé.
    No longer available
    Dim. 22,5 cm x 15 cm
    Estimate: € 120 / 160
  • #175

    “Portret van Hendrik VIII van Engeland”. Olieverf op paneel. Gebaseerd op het XVIe eeuwse origineel van Hans Holbein de Jongere. Mogelijk XIXe eeuw.

    "Portrait d'Henri VIII d'Angleterre". Peinture à l'huile sur panneau. Basé sur l'original du XVIe siècle de Hans Holbein le Jeune. Peut-être 19ème siècle.
    No longer available
    Dim. 113 x 77 cm
    Estimate: € 250 / 350
  • #174
    Luc Verlee
    Period: °1939

    “Boerenkoppel”. Olieverf op doek. Gesigneerd.

    "Couple de fermiers". Huile sur toile. Signé.
    No longer available
    Dim. 120 x 150 cm
    Estimate: € 200 / 300
  • #89

    “Vissersboot op het strand”. Olieverf op paneel. Gesigneerd.

    "Bateau de pêche sur la plage". Peinture à l'huile sur panneau. Signé.
    No longer available
    Dim. 41,5 x 45 cm
    Estimate: € 100 / 140
  • #614
    G. Kimzeke

    “Bosweg”. Olieverf op doek. Gesigneerd.

    « Route forestière ». Huile sur toile. Signée.
    No longer available
    Dim. 39 x 48 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #659

    “Aziatisch landschap met badende personages”. Olieverf op doek. Gesigneerd.

    "Paysage asiatique avec personnages baigneurs". Huile sur toile. Signée.
    No longer available
    Dim. 45 x 38 cm
    Estimate: € 60 / 100
  • #152
    Piet Volckaert
    Period: 1902-1973

    “Straatzicht met kar”. Olieverf op doek. Gesigneerd.

    "Vue sur la rue avec chariot". Huile sur toile. Signée.
    No longer available
    Dim. 40 x 50 cm
    Estimate: € 250 / 350
  • #319
    V. Delhaye

    “Stilleven met rozen”. Olieverf op doek. Gesigneerd en gedateerd 1900.

    "Nature morte aux roses". Huile sur toile. Signée et datée 1900.
    No longer available
    Dim. 27 x 54 cm
    Estimate: € 80 / 100
  • #322

    “Paardenkar op een landweg”. Olieverf op paneel. Zonder signatuur.

    "Char à cheval sur une route de campagne". Peinture à l'huile sur panneau. Sans signature.
    No longer available
    Dim. 18,5 x 27 cm
    Estimate: € 60 / 100
  • #172
    Period: 1786 - 1871

    “De graflegging van Christus”. Olieverf op doek. Naar voorbeeld in de Kirche am Hof te Wenen. Herdoekt en gerestaureerd. Draagt een handtekening “P. Van Bree”.

    "L'ensevelissement du Christ". Huile sur toile. D’après l'exemple de la Kirche am Hof à Vienne. Retoilé” et restaurée. Porte une signature “P. Van Bree”.
    No longer available
    Dim. 123 x 93 cm
    Estimate: € 250 / 350
  • #669

    “Wandelaars bij een meertje”. Olieverf op paneel. Gesigneerd.

    "Promeneurs au bord d'un lac". Peinture à l'huile sur panneau. Signé.
    No longer available
    Dim. 20 x 25 cm
    Estimate: € 60 / 100
  • #532

    Een lot van vier moderne olieverfschilderijen op doek. Allen gesigneerd en gedateerd.

    Lot de quatre peintures en huile sur toile. Les quatre signées et datées.
    No longer available
    Dim. 67 cm x 53 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #569

    “Portret”. Olieverf op paneel. Gemonogrameerd ‘Fr. S.’.

    "Portrait". Peinture à l'huile sur panneau. Monogrammé 'Fr. S.'.
    No longer available
    Dim. 18,5 x 28,5 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #579

    “Wandelaar in een heidelandschap”. Olieverf op doek. Gemonogrammeerd en gedateerd 27-7-9.

    « Randonneur dans un paysage de bruyère ». Huile sur toile. Monogrammée et datée 27-7-9.
    No longer available
    Dim. 51,5 cm x 72 cm
    Estimate: € 100 / 120
  • #214
    Charles Michel
    Period: 1874 - 1967

    “Portret van een meisje met hond”. Olieverf op doek. Gesigneerd.

    "Portrait d'une fille avec un chien". Huile sur toile. Signée.
    No longer available
    Dim. 122 x 84 cm
    Estimate: € 400 / 600
  • #302
    K. Zimmerman

    “Kustzicht aan de Zwarte Zee”. Olieverf op doek. Gesigneerd en gedateerd 1903.

    "Vue côtière de la Mer Noire". Huile sur toile. Signée et datée 1903.
    No longer available
    Dim. 29 cm x 44 cm
    Estimate: € 100 / 150
  • #602
    Burnett

    “Zicht op Parijs”. Olieverf op doek. Gesigneerd.

    "Vue de Paris". Huile sur toile. Signée.
    No longer available
    Dim. 43 x 53 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #404
    Philippe Soubiès

    “Composition Tomoyesque”. Een gemengde techniek. Gesigneerd en met een resumé van de kunstenaar.

    "Composition Tomoyesque". Une technique mixte. Signé et avec un résumé de l'artiste.
    No longer available
    Dim. 29 cm x 18 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #599
    E. Doorenbos

    “Dorpszicht”. Olieverf op doek. Gesigneerd en gedateerd ‘75.

    "Vue village". Huile sur toile. Signée et datée ‘75.
    No longer available
    Dim. 50 x 70 cm
  • #222
    Tuur De Rijbel
    Period: 1927 - 2017

    “Hoevezicht in de lente”. Olieverf op doek. Gesigneerd.

    "Vue de la ferme au printemps". Huile sur toile. Signée.
    No longer available
    Dim. 49 x 59 cm
    Estimate: € 100 / 140
  • #372

    “Spaans dorp”. Olieverf op paneel. Gesigneerd.

    "Village espagnol". Peinture à l'huile sur panneau. Signé.
    No longer available
    Dim. 50 x 40 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #229
    P.A. Tom

    “Hoeve met koeien”. Olieverf op doek. Gesigneerd.

    "Ferme avec des vaches". Huile sur toile. Signée.
    No longer available
    Dim. 47 x 59 cm
    Estimate: € 100 / 120

Other lots in this auction

  • #441

    Een buikvaas van Chinees porselein met rood op blauw decor en met Ming-opschrift op de hals.

    Vase pansu en porcelaine de Chine de couleur rouge sur bleue. Une marque Ming sur le col.
    No longer available
    Dim. h: 33 cm
    Estimate: € 250 / 300
  • #499

    Een staande klok in notenhouten kast en met handgeschilderde wijzerplaat. Nottingham, eind XVIIIe eeuw.

    Une horloge grand-père dans une gaine en noyer et avec un cadran peint à la main. Nottingham, fin du XVIIIe siècle.
    No longer available
    Dim. h: 211 cm
    Estimate: € 200 / 240
  • #575

    Een gebeeldhouwde armstoel in Lodewijk XVI-stijl. Bekleding te vervangen.

    Fauteuil sculpté de style Louis XVI. Couverture à remplacer.
    No longer available
    Dim. H:85 cm
    Estimate: € 50 / 70
  • #228
    Viertasca

    Giuseppe Armani. “Arend met gespreide vleugels”. Groot beeld van veelkleurig biscuit. Gemerkt Edizione Limitata 114/1000. Met label en op houten voetstuk.

    Giuseppe Armani. "Aigle aux ailes déployées". Grande statue en biscuit multicolore. Marqué Edizione Limitata 114/1000. Avec étiquette et sur socle en bois.
    No longer available
    Dim. H. 52 cm
    Estimate: € 300 / 400
  • #546
    Hüni & Hübert, Zürich

    Een notenhouten buffetpiano met messingen handgrepen aan de zijkanten.

    Un piano droit en noyer avec des poignées en laiton sur les côtés.
    No longer available
    Dim. 122 x 155 x 65 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #495

    Een klein handgeknoopt Oosters wollen karpetje.

    Un petit tapis oriental en laine noué à la main.
    No longer available
    Dim. 153 x 94 cm
    Estimate: € 50 / 80
  • #692

    Een handgeknoopt wollen Turks tapijt.

    Un tapis turc en laine noué à la main.
    No longer available
    Dim. 14 x 90 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #112
    Piet Lippens
    Period: Gentbrugge 1890-1981

    “Winters zicht op de molen van Latem”. Olieverf op doek. Gesigneerd.

    "Vue d'hiver du moulin de Latem". Huile sur toile. Signée.
    No longer available
    Dim. 50 x 58 cm
    Estimate: € 150 / 200
  • #27

    Twee verschillende coupes, waarbij één in blauw en één in rood geslepen kristal.

    Deux tailles différentes, une en cristal bleu et une en cristal rouge.
    No longer available
    Dim. h: 10 & 13 cm
    Estimate: € 100 / 120
  • #221
    Cristal Artisanat de Lorraine

    Een champagne-emmer van geslepen kleurloos kristal. Gemerkt.

    Un seau à champagne en cristal incolore taillé. marqué.
    No longer available
    Dim. h: 25 cm
    Estimate: € 200 / 250
  • #314
    Roger Hebbelinck

    “Hoeve langs een kanaal”. Een lithografie. Gesigneerd en genummerd 249/300.

    "Ferme au bord d'un canal". Une lithographie. Signée et numérotée 249/300
    No longer available
    Dim. 31 cm x 42 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #503

    Een toren van jade versierd met drakenkoppen.

    Une tour de jade ornée de têtes de dragon.
    No longer available
    Dim. h: 87 cm
    Estimate: € 1600 / 1800
View all auction items ›

Veiling 26 & 27 April 2022

Veiling volledig - 700 loten. Tentoonstelling op Vrijdag 22 & Zaterdag 23 april van 10.00 tot 17.00.

26 April 2022 19:00
27 April 2022 19:00

View auction ›

Place an online bid

Auction day: 27 April 2022 19:00

Dit lot maakt deel uit van een afgelopen veiling, er kunnen geen biedingen meer opgenomen worden.

This website uses cookies to improve your experience. Accept Read More