#49Frans Vantongerloo‘Bloemenstilleven’, olieverf op doek in een houten kader, gesigneerd Fr. Vantongerloo en gedateerd 1954.
#691Een ovaal houten salontafel met onderschap.
#438PreijsEen bronzen beeldje van een meisje. Op lichtgroene sokkel.
#392“Bloemenstilleven met fles en bord”. Een aquarel op papier. Onleesbaar gesigneerd. Toegeschreven aan Kees Verweij.
#571Een blauw-wit Chinees porseleinen schotel, met florale details in het decor.
#408Hergé2 oude albums van Kuifje, Kuifje in Tibet en De geheimzinnige ster.
#118Delvaux“Model Sommelier”. Een bruintinten tressé leder grote tas.
#166Een houten salon met gestoffeerde zitting, bestaande uit 3 verschillende modellen 2 x 1-zit fauteuil en 1 2-zit.
#32Jozef Adriaan Callaerts“Begijnhof te Antwerpen”. Olieverf op paneel. Gesigneerd.
#672Een grote geslepen Mechelse spiegel in houten gesculpteerd kader.
A large cut-glass Mechelen mirror in a wooden carved frame.No longer availableDim. 165 x 95cmEstimate: € 100 / 150