Other lots in this auction
-
#209J. Bollen
“Stilleven”. Olieverf op doek. Gesigneerd rechts onder.
"Nature morte". Huile sur toile. Signée en bas à droite.No longer availableDim. 50 x 60 cmEstimate: € 100/150 -
#188
Een geslepen kleurloos kristallen glasservies, bestaande uit wittewijnglazen, rodewijnglazen, waterglazen en champagnecoupes. Compleet voor twaalf personen. Model Val Saint Lambert.
Service de verres en cristal incolore taillé, composé de verres à vin blanc, de verres à vin rouge, de verres à eau et de coupes à champagne. Complet pour douze personnes. Modèle Val Saint Lambert.No longer availableDim. H:9-13cmEstimate: € 200/250 -
#121
“Moeder en kind”. Een zeldzaam beeldje van steengoed. Toegeschreven aan J. Inukpuk, Port Harisson (?) Draagt handtekening onderaan.
"Mère et l'enfant". Une rare figurine en grès. Attribué à J. Inukpuk, Port Harrison (?) Porte la signature en bas.No longer availableDim. h: 18 cmEstimate: € 800/1000 -
#246
Een eikenhouten boekenkast in neogotische stijl, versierd met briefpaneel.
Bibliothèque en chêne de style néo-gothique, décorée en pli de parchemin.No longer availableDim. 123 x 128 x 32 cmEstimate: € 100/150 -
#385
Een paar avondtasjes met maliën van zilver.
Une paire de sacs de soirée avec cotte de mailles argentée.No longer availableDim. 515 gEstimate: € 150/200 -
#173
Een antieke kazuifel met zilverbrokaat.
Une chasuble antique avec brocart d'argent.No longer availableDim. l: 120 cmEstimate: € 80/120 -
#100Gozewijn Devillé
“Sudan, de laatste mannelijke noordelijke breedlipneushoorn”. Textielverharder op metalen constructie. Met naamplaquette. Tentoonstellingen o.m. in de Plantentuin te Meise.
"Soudan, le dernier rhinocéros à larges lèvres mâle du Nord". Durcisseur textile sur construction métallique. Avec plaquette au nom. Expo: e.a. Le Jardin des Plantes de Meise.No longer availableDim. 193 x 120 x 600 cm +/- 270 kgEstimate: € 2000/3000 -
#362
“Chinees tafereel.” Acryl op board.
"Scène chinoise". Acrylique sur carton.No longer availableDim. 32 x 47 cmEstimate: € 120/200 -
#572Y. Van der Bruggen
“Vissersboten op het strand”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
"Bateaux de pêche sur la plage". Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 50 x 65 cmEstimate: € 100/140 -
#10
Een 18 K geelgouden hanger met camee bezet met pareltjes en robijntjes.
Un pendentif en or jaune 18 kt avec camée serti de perles et de rubis.No longer availableDim. 5,02 gEstimate: € 150/200 -
#95
Een 18 K geelgouden Vlaams kruis bezet met diamanten oude slijp met een gezamenlijk gewicht van +- 0,60 ct.
Une croix flamande en or jaune 18 kt sertie de diamants taille ancienne d'un poids total de +- 0,60 ct.No longer availableDim. 5,84 gEstimate: € 250/350 -
#502
“Geometrisch abstract met rood en blauw”. Draagt monogram en nummer VIII, gedateerd ‘72.
"Abstrait géométrique avec du rouge et du bleu". Porte monogramme et le numéro VIII, daté '72.No longer availableDim. 70 x 50 cmEstimate: € 500/550