Other lots in this auction
-
#497Een houten koffertje met gegalbeerd deksel, versierd met druivenranken.
Coffret en bois à couvercle galbé décoré de vignes.No longer availableEstimate: € 100 / 140 -
#53“De waterdraagster”. Een bronzen beeldje op groen marmeren voetstuk.
“La porteuse d’eau”. Une statue en bronze sur socle en marbre vert.No longer availableDim. h: 34 cmEstimate: € 50 / 80 -
#366Oosters bidkleed van wol. Handgeknoopt. Enige randslijtage.
Un tapis de prière d’Orient en laine, nouée main. Usures au bords.No longer availableDim. 165 x 95 cmEstimate: € 40 / 50 -
#306Een eikenhouten kofferbank, versierd met gebeeldhouwde leeuwen en mannenbustes en de panelen met rozetten.
Un banc-coffre en chêne, décoration de lions et bustes d’hommes sculptés, panneaux avec rosettes.No longer availableDim. 112 x 155 x 55 cmEstimate: € 400 / 500 -
#440Kandelaar in de vorm van een saxofoon van smeedijzer.
Un chandelier en forme de saxophone en fonte.No longer availableEstimate: € 60 / 100 -
#102P. Van der Essen“Herderin met schapen”. Potlood. Gesigneerd. Naar Huet.
”Bergère et son troupeau de moutons”. Crayon. Signé. D’après Huet.No longer availableDim. 33 x 24 cmEstimate: € 60 / 80 -
#423Een kaarttafel van mahoniehoutfineer met een klapblad en vier tapse poten. Vilt recent vervangen.
Une table à jeu en bois de placage acajou, tablette rabattable et quatre pieds fuseaux. Le feutre à été remplacé récemment.No longer availableDim. b: 76 cmEstimate: € 80 / 100 -
#622Vincent SheppardEen reeks van vier rieten armstoelen uit de ‘Lloyd Loom collection’.
Suite de quatre chaises en osier de la série “Lloyd Loom collection”.No longer availableEstimate: € 80 / 120 -
#405Een lot geslepen kleurloos kristal, bestaande uit twee schaaltjes met respectievelijk drie glaasjes en vier kleine kommetjes. Gemerkt van Val St. Lambert. We voegen er een peper- en een zoutstrooier aan toe.
Un lot d’objets en cristal incolore comprenant deux coupelles , trois petits verres et quatre petits bols. Marque Val St. Lambert. Nous ajoutons un saupoudroir pour sel et poivre.No longer availableEstimate: € 40 / 50 -
#393H. BecquetEen aardewerken pendule, bovenaan getooid met twee windhonden en met een blauw op wit decor van een molen in een landschap. Achteraan gemerkt.
Une pendule en faïence, le dessus décoré de deux lévriers, et décor bleu sur fond blanc d’un moulin dans un paysage.No longer availableDim. h: 32 cmEstimate: € 60 / 100 -
#530Swarovski“De Koedoe”. Een kristallen object uit de reeks “Inspiratie Afrika” naar ontwerp van Michael Stamey. Jaarlijks item 1994. In originele verpakking en met display.
“Le kudu”. Objets en cristal de la série “Inspiration Afrique”. d’après un modèle de Michael Stamey. Edition annuelle 1994. Dans la boîte d’origine et avec display.No longer availableDim. h: 10 cmEstimate: € 80 / 120 -
#451Een Afrikaans voorouderbeeld van gesculpteerd tropisch hout.
Statuette d’ancêtre africain en bois exotique sculpté.No longer availableDim. h: 63 cmEstimate: € 50 / 70

