#289Leonard
"Intérieur". Peinture à l'huile sur panneau. Signé. Vernis endommagé dans le coin inférieur gauche.No longer availableDim. 40 x 30 cmEstimate: € 100 / 150 -
#257
Een lot van drie stenen kruiken. Waarvan 1 gedateerd 1856.
#80
Een 18 K witgouden ring bezet met diamanten baguettes en briljanten met een gezamenlijk gewicht van +- 0,53 ct.
Une bague en or blanc 18 kt sertie de diamants baguettes et brillants d'un poids combiné de +- 0,53 ct.No longer availableDim. 3,69 gEstimate: € 900 / 1000 -
#17
Een messingen klokje met perpetuümmechanisme onder stolp.
Une horloge en laiton à mécanisme perpétuel sous une cloche de verre.No longer availableDim. h: 29 cmEstimate: € 40 / 60 -
#671
#127
Twee oude sabels.
#139H. Syhtam
#5Goebel
#373
#216
Een wandconsole met drie laden met messingen trekkers.
#546Hüni & Hübert, Zürich
Een notenhouten buffetpiano met messingen handgrepen aan de zijkanten.
#642Daeninck
"Vue du Graslei à Gand". Une lithographie. Signée et numérotée 32/150 à l'extérieur de la planche.No longer availableDim. 43 x 60 cmEstimate: € 40 / 50