Jordaens N.V.

Jordaens N.V. Veilinghuis

Art, Antiques and Wine Auctions

  • News
  • Calendar
  • Live auction
  • Auctions
    • 27 Januari Dag 1 #1-300
    • 28 Januari Dag 2 #301-600
    • Online Only Varia 26 januari 2026
    • Online Only Speelgoedveiling 9 Februari 2026
    • Live auctions
    • Search
  • Downloads
  • Lots Archive
  • Sale Conditions
  • Location
  • My Account & Bids
© 2026 Jordaens N.V.
‹ Back to auction list
Massief zilveren strooibus op voetstuk met op de buik gedreven scènes met putti en een vaas. Lodewijk XVI-stijl. Onduidelijke keuren.

Massief zilveren strooibus op voetstuk met op de buik gedreven scènes met putti en een vaas. Lodewijk XVI-stijl. Onduidelijke keuren.

Boîte en argent massif sur piédouche avec scènes de putti et vases à panse. Style Louis XVI. Marques peu claires.
Dim. 186,85 g h: 16,5 cm
SKU: 2809210078.
Auction day: 28 September 2021 19:00
Catalogue #78
Estimate: € 80 / 100
Unavailable for purchase.
This lot was part of a previous auction, it is no longer available.
  • Related items
  • Auction details
  • Place a bid

Other lots in this auction

  • #445

    Een paar kleine handgeknoopte Pakistaanse wollen karpetjes.

    Une paire de petits tapis pakistanais en laine noués à la main.
    No longer available
    Dim. 154 x 83 cm
    Estimate: € 30 / 50
  • #363

    Een schaal van meerkleurig glaspasta.

    Un bol de pâte de verre multicolore.
    No longer available
    Dim. 50 x 30 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #45

    Een 18 K wit en geelgouden ring bezet met kleine diamantjes en een centrale saffier van 0,30 ct. en saffierbaguetten met een gezamenljk gewicht van +- 0,30 ct.

    Une bague en or blanc et jaune 18 kt sertie de petits diamants et d'un saphir central de 0,30 ct et de baguettes de saphir d'un poids combiné de +- 0,30 ct.
    No longer available
    Dim. 2,41 g
    Estimate: € 350 / 400
  • #576

    Een vierkante metalen salontafel met glazen blad.

    Une table basse carrée en métal avec plateau en verre.
    No longer available
    Dim. 36,5 X 81,5 X 82 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #3

    Een gietijzeren spaarpot in de vorm van een kacheltje van Fobrux. Les Fonderies Bruxelloises waren actief tot in 1970.

    Une tirelire en fonte en forme de poêle de Fobrux.
    No longer available
    Dim. h: 15 cm
    Estimate: € 30 / 50
  • #602

    Een uitgebreid koffie- en theeservies met dessertbordjes. Compleet voor twaalf personen met enkele reservestukken. Brussel, XIXe eeuw.

    Un service à café et thé complet avec assiettes à dessert. Complet pour douze personnes avec quelques pièces de rechange. Bruxelles, XIXe siècle.
    No longer available
    Estimate: € 130 / 140
  • #297

    Een verzilverd metalen wijnkoeler voor twee flessen.

    Un refroidisseur à vin en métal argenté pour deux bouteilles.
    No longer available
    Dim. h: 19 cm
    Estimate: € 140 / 160
  • #175
    Donatella Pellini

    Een lange halssnoer met zoetwaterparels en halfedelstenen.

    Un collier long avec perles d'eau douce et pierres semi-précieuses.
    No longer available
    Dim. l: 135 cm
    Estimate: € 100 / 150
  • #134

    “Terrasscène”. Olieverf op paneel. XIXe eeuw.

    Scène de terrasse. Huile sur panneau. XIXème siècle.
    No longer available
    Dim. 23 x 29 cm
    Estimate: € 120 / 200
  • #262
    Edmond De Meulenaere
    Period: 1884 - 1963

    “Vissersboten”. Olieverf op doek. Gesigneerd. Lichte verfschade.

    Bateaux de pêche. Huile sur toile. Signé. Légers dégâts de peinture.
    No longer available
    Dim. 40 x 50 cm
    Estimate: € 100 / 150
  • #584

    Een spiegellijst met een foto van Marilyn Monroe.

    Un cadre de miroir avec une photo de Marilyn Monroe.
    No longer available
    Dim. 89 x 72 cm
    Estimate: € 80 / 100
  • #678

    Een wit porseleinen apothekersvijzel met stamper met houten handvat.

    Un mortier et un pilon en porcelaine d'apothicaire blanche avec manche en bois.
    No longer available
    Dim. Ø: 23 cm
    Estimate: € 40 / 60
View all auction items ›

Veiling van 28 & 29 September 2021

Tentoonstelling op Vrijdag 24 & Zaterdag 25 september van 10.00 tot 17.00.   Veiling volledig - 700 loten.

28 September 2021 19:00
29 September 2021 19:00

View auction ›

Place an online bid

Auction day: 28 September 2021 19:00

Dit lot maakt deel uit van een afgelopen veiling, er kunnen geen biedingen meer opgenomen worden.

This website uses cookies to improve your experience. Accept Read More