Jordaens N.V.

Jordaens N.V. Veilinghuis

Art, Antiques and Wine Auctions

  • News
  • Calendar
  • Live auction
  • Auctions
    • 27 Januari Dag 1 #1-300
    • 28 Januari Dag 2 #301-600
    • Online Only Varia 26 januari 2026
    • Online Only Speelgoedveiling 9 Februari 2026
    • Live auctions
    • Search
  • Downloads
  • Lots Archive
  • Sale Conditions
  • Location
  • My Account & Bids
© 2026 Jordaens N.V.
‹ Back to auction list
Massief zilveren strooibus op voetstuk met op de buik gedreven scènes met putti en een vaas. Lodewijk XVI-stijl. Onduidelijke keuren.

Massief zilveren strooibus op voetstuk met op de buik gedreven scènes met putti en een vaas. Lodewijk XVI-stijl. Onduidelijke keuren.

Boîte en argent massif sur piédouche avec scènes de putti et vases à panse. Style Louis XVI. Marques peu claires.
Dim. 186,85 g h: 16,5 cm
SKU: 2809210078.
Auction day: 28 September 2021 19:00
Catalogue #78
Estimate: € 80 / 100
Unavailable for purchase.
This lot was part of a previous auction, it is no longer available.
  • Related items
  • Auction details
  • Place a bid

Other lots in this auction

  • #356
    Kartell

    Een kunststof krukje, model ‘Prince Aha’ naar ontwerp van Philippe Starck. Gemerkt.

    Un tabouret en plastique, modèle 'Prince Aha' dessiné par Philippe Starck. Marqué.
    No longer available
    Dim. h: 43 cm
    Estimate: € 50 / 80
  • #277

    Een kortzwaard met vol messingen gevest.

    Une épée courte avec poignée en laiton massif.
    No longer available
    Dim. l: 63,5 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #199
    Napoléon François Ghesquiere
    Period: 1812 - 1862

    “De schilder in zijn atelier”. Olieverf op mahoniehouten paneel. Gesigneerd en gedateerd 1852 (?).

    Le peintre dans son atelier. Huile sur panneau d'acajou. Signée et datée 1852 (?).
    No longer available
    Dim. 38 x 30 cm
    Estimate: € 800 / 1000
  • #553
    Monique Muylaert

    Een modern kunstwerk van geglazuurd aardewerk in plexiglazen kastje. Gesigneerd.

    Une pièce moderne en faïence émaillée dans une boîte en plexiglas. Signée.
    No longer available
    Dim. 20 x 20 cm
    Estimate: € 80 / 100
  • #149
    Paul Van de Venne

    “Schepen op ruwe zee”. Olieverf op doek. Gesigneerd. Herdoekt.

    Navires dans la mer agitée. Huile sur toile. Signée. Retoilée.
    No longer available
    Dim. 21,5 x 37 cm
    Estimate: € 200 / 300
  • #663

    Een obeliskvormig sierstuk van kleurloos glas.

    Un objet décoratif de verre incolore en forme d'obélisque.
    No longer available
    Dim. h: 55 cm
    Estimate: € 60 / 80
  • #399

    Een kandelaar van meerkleurig Muranoglas op gesatineerde voet.

    Un bougeoir en verre de Murano multicolore sur un socle satiné.
    No longer available
    Dim. h: 41,5 cm
    Estimate: € 50 / 60
  • #66

    Een omvormbare hoge kinderstoel en een kleine wheelback poppenstoel.

    Une chaise haute convertible et une petite chaise de poupée de style wheelback.
    No longer available
    Dim. h: 100 & 60 cm
    Estimate: € 80 / 100
  • #280

    Een lot 18 K geelgoud waaronder twee ringen waarvan telkens één pareltje ontbreekt, een kruisje, een camee en eenketting zonder slot.

    Un lot d'or jaune 18 kt comprenant deux bagues dont chacune manque une perle, une croix, un camée et un collier sans fermoir.
    No longer available
    Dim. 12,56 g
    Estimate: € 300 / 400
  • #593

    Een oude hoedendoos.

    Une vieille boîte à chapeaux.
    No longer available
    Dim. 20 x 36 x 40 cm
    Estimate: € 30 / 50
  • #557

    Een porseleinen kaststelletje met een bloemendecor.

    Une garniture de cheminée en porcelaine à décor floral.
    No longer available
    Dim. h: 18,5 & 27 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #416

    Een antiek kastje met kamerpot. Tijdperk Napoleon III.

    Un meuble ancien avec pot de chambre. Epoque Napoléon III.
    No longer available
    Estimate: € 40 / 50
View all auction items ›

Veiling van 28 & 29 September 2021

Tentoonstelling op Vrijdag 24 & Zaterdag 25 september van 10.00 tot 17.00.   Veiling volledig - 700 loten.

28 September 2021 19:00
29 September 2021 19:00

View auction ›

Place an online bid

Auction day: 28 September 2021 19:00

Dit lot maakt deel uit van een afgelopen veiling, er kunnen geen biedingen meer opgenomen worden.

This website uses cookies to improve your experience. Accept Read More