#128Louis Vuitton
Een lederen handtas, model Ellipse met monogramdecor. Datacode M10070.
#401
Een lot gesculpteerd Afrikaans ivoor, bestaande uit een vogel, een geknielde vrouw, een jager en twee brievenopeners. We voegen er twee benen servetringen aan toe (één beschadigd).
Un lot d'ivoire africain sculpté, composé d'un oiseau, d'une femme agenouillée, d'un chasseur et de deux coupe-papiers. On ajoute deux ronds de serviette en os (dont un abîmé).No longer availableDim. h: 9 - 20 cmEstimate: € 50 / 80 -
#100
Een 18 K geelgouden platte schakelketting.
#538
#610
Twee gebeeldhouwde Chinese piëdestals met marmeren blad. Afwijkende modellen.
#301Goebel, Germany
“Zingend meisje met vogeltje”. Een meerkleurig porseleinen beeldje. Onderaan gemerkt, genummerd 585/2000 en gedateerd 1975.
Fille qui chante avec oiseau. Figurine en porcelaine multicolore. Marquée en bas, numérotée 585/2000 et datée 1975.No longer availableDim. h: 21 cmEstimate: € 45 / 60 -
#154
#270
Een briljant van 0,56 ct. G VS2 in gesloten rapport en met certificaat.
#67
Een vierdelig serveerbestekje met zilveren handvatten. Sauslepeltje beschadigd.
#349
Een presenteertafeltje met afneembaar dienblad.
#616
Vier Afrikaanse speren van smeedijzer en hout.
#648
Een lot van zes antieke mondgeblazen glazen bollen voor vissersnetten.
Un lot de six boules antiques en verre soufflé bouche pour filets de pêche.No longer availableEstimate: € 60 / 100