#338
Een stenen paraplukoker met vier houten wandelstokken.
#73
Een art deco Afrikaans hardhouten kastje met twee laden en bergvakken onder een deksel. Met ingelegde naam “Pauline”. Belgisch Congo, jaren ‘30.
Une armoire art déco en bois dur africain avec deux tiroirs et des compartiments de rangement sous un couvercle. Avec le nom incrusté "Pauline". Congo belge, années 1930.No longer availableDim. 62 x 62 x 42 cmEstimate: € 70 / 100 -
#409Jon Baken
#605
#576
Een klasseermeubeltje met roldeurtje.
#304
Deux paires d'aquarelles militaires sur papier dont deux signées.No longer availableDim. 30x23cm31x20cmEstimate: € 100 / 150 -
#410
Een Afrikaans houten voorouderbeeld. Fang, Gabon.
#95
Une croix flamande en or jaune 18 kt sertie de diamants taille ancienne d'un poids total de +- 0,60 ct.No longer availableDim. 5,84 gEstimate: € 250 / 350 -
#283
Een paar aardewerken lampenvoeten met getorste ribben.
#692
Een luchter met kristallen pendeloques en vier lichtpunten.
Een verlengbare mahoniehouten D-endtafel op twee poten.
Table D-end extensible en acajou sur deux pieds.No longer availableDim. 258x215x76cm (max)Estimate: € 70 / 100