Other lots in this auction
-
#515
Thaïse basreliëf met dansende godin Varaha en andere.
Bas-relief thaïlandais avec la déesse dansante Varaha et d'autres.No longer availableDim. 58 x 46 cmEstimate: € 150 / 200 -
#218Viertasca
Giuseppe Armani. “Arend met gespreide vleugels”. Groot beeld van veelkleurig biscuit. Gemerkt Edizione Limitata 114/1000. Met label en op houten voetstuk.
Giuseppe Armani. "Aigle aux ailes déployées". Grande statue en biscuit multicolore. Marqué Edizione Limitata 114/1000. Avec étiquette et sur socle en bois.No longer availableDim. H. 52 cmEstimate: € 300 / 400 -
#132Romain MalflietPeriod: 1910 - 2006
“Vaas met dahlia’s op een stoel”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
"Vase aux dahlias sur une chaise". Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 77 x 60 cmEstimate: € 200 / 300 -
#109Salvador Dali
“Inferno canto 15”. Gekleurde houtsnede. Gesigneerd binnen en buiten de plaat, genummerd VIII/VIII en met droogstempel van de uitgever.
"Inferno chant 15". Gravure sur bois en couleur. Signée à l'intérieur et à l'extérieur de la planche, numéroté VIII/VIII et du cachet d'embossage de l'éditeur.No longer availableDim. 30 x 20 cmEstimate: € 250 / 350 -
#620
Een melkglazen vaas met zwart swirldecor.
Un vase en verre de lait à décor de tourbillons noirs.No longer availableDim. H. 33 cmEstimate: € 50 / 60 -
#106
Een eikenhouten gatelegtafel. Engeland XIXde eeuw. Open gemeten.
Une table gateleg en chêne. Angleterre XIXème siècle. Mesurée ouvert.No longer availableDim. 69 x 139 x 112 cmEstimate: € 150 / 200 -
#630
Een grijs getinte glazen vaas van bewogen vorm.
Un vase en verre teinté gris à la forme mouvante.No longer availableDim. H. 27 cmEstimate: € 50 / 60 -
#682
Een handgeknoopt wollen Kazaktapijtje.
Carpette Kazak en laine, nouée à la main.No longer availableDim. 147 x 84 cmEstimate: € 40 / 50 -
#234Théo Idserda
“Vissersboten”. Aquarel op papier. Gesigneerd.
"Bateaux de pêche". Aquarelle sur papier. Signée.No longer availableDim. 66 x 89 cmEstimate: € 80 / 120 -
#422
Japanse houtdruk met waterpartij.
Gravure sur bois japonaise avec pièce d'eau.No longer availableDim. 35 x 24 cmEstimate: € 100 / 150 -
#278
Twee bajonetten laat XIXde eeuw.
Deux baïonnettes fin XIXème siècle.No longer availableDim. l: 65 cmEstimate: € 80 / 120 -
#330
Een 18 K wit en geelgouden ring bezet met briljanten met een gezamenlijk gewicht van +- 0,10 ct.
Une bague en or blanc et jaune 18 kt sertie de brillants d'un poids combiné de +- 0,10 ct.No longer availableDim. 1,90 gEstimate: € 380 / 450