Jordaens N.V.

Jordaens N.V. Veilinghuis

Art, Antiques and Wine Auctions

  • News
  • Calendar
  • Live auction
  • Auctions
    • 27 Januari Dag 1 #1-300
    • 28 Januari Dag 2 #301-600
    • Online Only Varia 26 januari 2026
    • Online Only Speelgoedveiling 9 Februari 2026
    • Live auctions
    • Search
  • Downloads
  • Lots Archive
  • Sale Conditions
  • Location
  • My Account & Bids
© 2026 Jordaens N.V.
‹ Back to auction list
“Mee-brug te Brugge”. Olieverf op board. Gesigneerd en op verso gedateerd 1973.
Charles Henri Verbrugghe
Period: 1877 - 1974

“Mee-brug te Brugge”. Olieverf op board. Gesigneerd en op verso gedateerd 1973.

“Mee-Brug à Bruges”. Huile sur carton. Signé et au verso daté 1973.
Dim. 40 x 50 cm
SKU: 2806160284.
Categories: Paneel, Schilderij.
Auction day: 28 June 2016 19:00
Catalogue #284
Estimate: € 300 / 450
Unavailable for purchase.
This lot was part of a previous auction, it is no longer available.
  • Related items
  • Auction details
  • Place a bid

Other lots by Verbrugghe

  • #259
    Charles Henri Verbrugghe
    Period: 1877 - 1974

    “Sloepen aan een meer” & “Dorpszicht”. Olieverf op paneel. Gesigneerd.

    “Chaloupes près d’un lac” et “Vue de village”. Huile sur panneau. Signé.
    No longer available
    Dim. 22 x 27 cm
    Estimate: € 120 / 200
  • #274
    Charles Henri Verbrugghe
    Period: 1877 - 1974

    “Dijver”. Olieverf op paneel. Gesigneerd en gedateerd 1941.

    “Dijver”. Huile sur panneau. Signé et daté 1941.
    No longer available
    Dim. 60 x 50 cm
    Estimate: € 300 / 400

Other lots in this auction

  • #274
    Charles Henri Verbrugghe
    Period: 1877 - 1974

    “Dijver”. Olieverf op paneel. Gesigneerd en gedateerd 1941.

    “Dijver”. Huile sur panneau. Signé et daté 1941.
    No longer available
    Dim. 60 x 50 cm
    Estimate: € 300 / 400
  • #274
    Charles Henri Verbrugghe
    Period: 1877 - 1974

    “Dijver”. Olieverf op paneel. Gesigneerd en gedateerd 1941.

    “Dijver”. Huile sur panneau. Signé et daté 1941.
    No longer available
    Dim. 60 x 50 cm
    Estimate: € 300 / 400
  • #274
    Charles Henri Verbrugghe
    Period: 1877 - 1974

    “Dijver”. Olieverf op paneel. Gesigneerd en gedateerd 1941.

    “Dijver”. Huile sur panneau. Signé et daté 1941.
    No longer available
    Dim. 60 x 50 cm
    Estimate: € 300 / 400
  • #274
    Charles Henri Verbrugghe
    Period: 1877 - 1974

    “Dijver”. Olieverf op paneel. Gesigneerd en gedateerd 1941.

    “Dijver”. Huile sur panneau. Signé et daté 1941.
    No longer available
    Dim. 60 x 50 cm
    Estimate: € 300 / 400
  • #274
    Charles Henri Verbrugghe
    Period: 1877 - 1974

    “Dijver”. Olieverf op paneel. Gesigneerd en gedateerd 1941.

    “Dijver”. Huile sur panneau. Signé et daté 1941.
    No longer available
    Dim. 60 x 50 cm
    Estimate: € 300 / 400
  • #274
    Charles Henri Verbrugghe
    Period: 1877 - 1974

    “Dijver”. Olieverf op paneel. Gesigneerd en gedateerd 1941.

    “Dijver”. Huile sur panneau. Signé et daté 1941.
    No longer available
    Dim. 60 x 50 cm
    Estimate: € 300 / 400
  • #274
    Charles Henri Verbrugghe
    Period: 1877 - 1974

    “Dijver”. Olieverf op paneel. Gesigneerd en gedateerd 1941.

    “Dijver”. Huile sur panneau. Signé et daté 1941.
    No longer available
    Dim. 60 x 50 cm
    Estimate: € 300 / 400
  • #274
    Charles Henri Verbrugghe
    Period: 1877 - 1974

    “Dijver”. Olieverf op paneel. Gesigneerd en gedateerd 1941.

    “Dijver”. Huile sur panneau. Signé et daté 1941.
    No longer available
    Dim. 60 x 50 cm
    Estimate: € 300 / 400
  • #274
    Charles Henri Verbrugghe
    Period: 1877 - 1974

    “Dijver”. Olieverf op paneel. Gesigneerd en gedateerd 1941.

    “Dijver”. Huile sur panneau. Signé et daté 1941.
    No longer available
    Dim. 60 x 50 cm
    Estimate: € 300 / 400
  • #274
    Charles Henri Verbrugghe
    Period: 1877 - 1974

    “Dijver”. Olieverf op paneel. Gesigneerd en gedateerd 1941.

    “Dijver”. Huile sur panneau. Signé et daté 1941.
    No longer available
    Dim. 60 x 50 cm
    Estimate: € 300 / 400
  • #274
    Charles Henri Verbrugghe
    Period: 1877 - 1974

    “Dijver”. Olieverf op paneel. Gesigneerd en gedateerd 1941.

    “Dijver”. Huile sur panneau. Signé et daté 1941.
    No longer available
    Dim. 60 x 50 cm
    Estimate: € 300 / 400
  • #274
    Charles Henri Verbrugghe
    Period: 1877 - 1974

    “Dijver”. Olieverf op paneel. Gesigneerd en gedateerd 1941.

    “Dijver”. Huile sur panneau. Signé et daté 1941.
    No longer available
    Dim. 60 x 50 cm
    Estimate: € 300 / 400
View all auction items ›

Veiling van 28 & 29 Juni

Deze veiling is volledig.

28 June 2016 19:00
29 June 2016 19:00

View auction ›

Place an online bid

Auction day: 28 June 2016 19:00

Dit lot maakt deel uit van een afgelopen veiling, er kunnen geen biedingen meer opgenomen worden.

This website uses cookies to improve your experience. Accept Read More