Similar lots by type
-
#392
“Praetorium de Berchem” & “Castellum de Loenhout”. Een paar oude gravures. XIXe eeuw.
“Praetorium de Berchem” et “Castellum de Loenhout”. Paire d’anciennes gravures. XIXe siècle.No longer availableDim. 10,5 x 21,5 cmEstimate: € 20/30 -
#682Frans MasereelPeriod: 1889 - 1972
“Ere aan Verhaeren”. Een houtsnede. Gesigneerd buiten de plaat en gedateerd 1955 in de plaat.
“Hommage à Verhaeren”. Une gravure sur bois. Signé hors cadre, daté 1955.No longer availableDim. 45 x 32 cmEstimate: € 80/100 -
#419
Zes grafische werken met betrekking tot Antwerpen, waarbij een gravure met de rede van Antwerpen, twee litho’s met de Gildenhuizen en het Stadhuis en drie Engelse prenten met twee maal de Eiermarkt en een keer de Kathedraal.
Six oeuvres graphiques en relation avec la ville d’Anvers. Une gravure représentant la rade, deux lithographies des maisons de Gildes et l’Hôtel de Ville, et trois estampes anglaises de la Cathédrale .No longer availableEstimate: € 30/60 -
#414Ferdinand De BraeckeleerPeriod: 1792 - 1883
“Schilder in een herberg”. Een ets. Gesigneerd en gedateerd 1826 binnen de plaat.
“Peintre dans une auberge”. Gravure. Signé et daté 1826 dans la planche.No longer availableDim. 18 x 20 cmEstimate: € 25/40 -
#679
Een lot van drie etsen, een litho en een inkttekening.
Un lot comprenant trois gravures, une lithographie et un dessin à l’encre.No longer availableEstimate: € 30/60 -
#379
“Antwerpen”. Een reproductie van een XVIIe eeuwse gravure.
“Anvers”. Reproduction d’une gravure du XVIIe siècle.No longer availableDim. 49 x 126 cmEstimate: € 40/50 -
#719Albert Saverys
“Winterlandschap aan de Leie”. Kleurenlitho door Hebbelinck. Genummerd 326/350 buiten de plaat.
“La Lys en hiver”. Litho en couleurs par Hebbelinck. Numérotée 326/350 hors planche.No longer availableDim. 47 x 62 cmEstimate: € 120/200 -
#29
“The Lightning Express trains” & “A Midnight race on the Mississippi”. Twee litho’s door Currier & Ives.
“The Lightning Express trains” et “A Midnight race on the Mississippi”. Deux lithographies par Currier & Ives.No longer availableDim. 27 x 44 cmEstimate: € 80/120 -
#14
Een lot grafiek, bestaande uit een kleurenets van Hebbelinck, een ets van Wauters en van Albert de Vree.
Un lot de trois gravures par Hebbelinck, Wauters et Albert de Vree.No longer availableEstimate: € 30/50 -
#369
Een lot oude gravures, bestaande uit twee ingekleurde zichten op Antwerpen, een zicht op de Abdij van Malmedy.
Lot de gravures anciennes comprenant deux vues colorées d’Anvers et un vue de l’abbaye de Malmédy.No longer availableEstimate: € 50/60 -
#534Tino Lintelo
“Compositie”. Een lithografie. Gesigneerd, genummerd 615/1000 en gedateerd ‘91.
“Composition”. Lithographie. Signée et numérotée 615/1000. Datée ‘91.No longer availableDim. 35,5 x 50,5 cmEstimate: € 50/80 -
#439
“Hartendame”. Een ingekleurde ets. Gesigneerd, gedateerd 1997 en genummerd 30/30 buiten de plaat.
“Dame de coeurs”. Eau forte en couleurs. Signée, datée 1997 et numérotée 30/30 hors planche.No longer availableDim. 8,5 x 5,5 cmEstimate: € 25/40 -
#399
Drie oude prenten: - “Castle Howard, Ireland”- “Antwerp from the tête de Flandre”- “ Blaise castle, Gloucestershire”.
Trois estampes anciennes:- “Castle Howard, Ireland”- “Antwerp from the tête de Flandre”- “Blaise castle, Gloucestershire”.No longer availableDim. 9 x 12 cmEstimate: € 30/50 -
#267Julien CélosPeriod: 1884-1953
“Zicht op Brugge”. Een kleurenets. Gesigneerd en genummerd 005/350 buiten de plaat.
“Vue de Bruges”. Eau forte en couleurs. Signée et numérotée 005/350 hors planche.No longer availableDim. 43,5 x 53,5 cmEstimate: € 40/60 -
#394Baron
“Atlantahotel te Parijs”. Een kleurenets. Gesigneerd buiten de plaat.
“Hôtel Atlanta à Paris”. Eau forte en couleurs. Signée hors planche.No longer availableDim. 16 x 21 cmEstimate: € 20/30 -
#872Johann Nepomuk Gibele
“Vue perspective de la Place Royale” & “Vue du Théâtre Royal.” Twee gravures naar ontwerpen van Jansens en Madou. Omstreeks 1830.
Deux gravures d’après des oeuvres de Jansens et Madou, 1830.-” Vue perspective de la Place Royale”-” Vue du théâtre Royal”No longer availableDim. 52 x 75 & 60 x 80 cmEstimate: € 40/50 -
#594Felix De BoeckPeriod: 1898 - 1995
“Moederschap”. Een lithografie. Gesigneerd en genummerd 104/200 buiten de plaat.
“Maternité”. Lithographie. Signée et numérotée 104:200 hors planche.No longer availableDim. 50 x 39 cmEstimate: € 260/300 -
#972
“Two for the blues” & “Saxofoonspelers”. Twee lithografieën, resp. van J. Jooris en P. Turkry. De tweede genummerd 257/330 en gedateerd 1978.
“Two for the blues” & “Saxophonistes”. Deux lithos, resp. par J. Jooris et P. Turkry. La deuxième numérotée 257/330 et datée 1978.No longer availableEstimate: € 50/80 -
#22
Een lot van vijf oude grafische werken met betrekking tot Antwerpen, waarbij de beurs, de rede, het Hanzehuis, de Carolus Borromeuskerk en de vismarkt.
Un lot de cinq gravures en relation avec la ville d’ Anvers - La Bourse, la Rade, la Maison Hanséatique, l’église Carolus Borromeus et le marché aux Poissons.No longer availableEstimate: € 25/50 -
#592
“De sigarenrooksters.” Een triptiek van plexiglas van drie Cubaanse dames.
“Les fumeuses de cigares”. Triptyque en plexiglas représentant trois Cubaines.No longer availableDim. 80 x 120 cmEstimate: € 300/340 -
#879Johannes KipPeriod: 1653 - 1722
“Rendcomb, the Seat of Sir John Guise Baronet” & “Fairford, the Seat of Samuel Barker Esq.”. Twee XVIIIe eeuwse gravures.
“Rendcomb, the Seat of Sir John Guise Baronet” & “Fairford, the Seat of Samuel Barker Esq.”. Deux gravures du XVIIIième.No longer availableDim. 35 x 43 cmEstimate: € 80/120 -
#529Pol MaraPeriod: 1920 - 1998
“Vrouwenfiguur”. Zeefdruk, artiestenproef. Gesigneerd binnen de plaat.
“Figure de femme”. Sérigraphie signée dans la planche. Epreuve d’artiste.No longer availableDim. 72 x 49 cmEstimate: € 80/100 -
#359Albert GeudensPeriod: 1869 - 1949
“Naaister in een interieur”. Een kleurenets. Gesigneerd en genummerd 231/300 buiten de plaat.
“La couturière dans un intérieur”. Eau-forte en couleurs. Signée et numérotée 231/300 hors planche.No longer availableDim. 38,5 x 49 cmEstimate: € 30/40 -
#874
Een lot van vijf ingekleurde XIXe eeuwse gravures met zichten op Parijs, waarvan vier van Guiget en één van Demartrais.
Un lot de cinq gravures coloré du XIXième, vues sur Paris dont quatre de Guiget et une de Demartrais.No longer availableDim. 30 x 43 cmEstimate: € 50/80
Other lots in this auction
-
#1060
Een glasservies van kleurloos geslepen kristal. We voegen er nog zeven glazen met groene voet en zes kleurloze champagnefluiten aan toe.
Service de verres en cristal taillé incolore. Nous ajoutons sept verres aux pieds verts et six flûtes à champagne incolores.No longer availableEstimate: € 80/120 -
#870
Een houten baluster met vlam. XIXe eeuw.
Balustre terminant en flamme en bois sculpté et partiellement doré. XIXe siècle.No longer availableDim. h: 62 cmEstimate: € 100/120 -
#640
Een zilveren halssnoer bezet met koraal en een paar oorbellen en halssnoer van verzilverd metaal.
Un collier en argent et corail, une paire de boucles d’oreilles et un collier en métal argenté.No longer availableDim. 70,11 gEstimate: € 60/100 -
#766
Een grenenhouten koffer met textiel uit Guatemala, Peru, Mali (Senufo) met poncho’s, kleden, sjaals enz.
Coffre en sapin contenant des textiles de Guatemala, Perou, Mali (Senufo) dont poncho, vêtements, châles etc.No longer availableEstimate: € 30/50 -
#658
Een knielende Guanyin van monochroom wit porselein naar het blanc de Chine.
Une statuette en porcelaine monochrome blanche représentant Guanyin agenouillée. D’après les blancs de Chine.No longer availableDim. h: 12 cmEstimate: € 65/75 -
#551
Een langhalsvaas van Chinees porselein met een blauw en wit decor van draken en guirlandes. Merk “Da Ming Xuande Nian Zhi” in twee concentrische cirkels in blauw onder glazuur onder de basis.
Vase à long col en porcelaine de Chine à décor bleu et blanc de dragons et de guirlandes de fleurs. Marque “Da Ming Xuande Nian Zhi” dans deux cercles concentriques en bleu sous couverte.No longer availableEstimate: € 800/1000 -
#162R. De Badrihaye
“Zicht op Brugge”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
“Vue de ville à Bruges”. Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 82 x 103 cmEstimate: € 150/200 -
#219Albert Jacob Emanuel HalberstadtPeriod: 1857 - 1886
“Oude man met baard”. Olieverf op doek. Gesigneerd en gedateerd ‘85. Antwerpse school, leerling van Karel Verlat.
“Vieillard barbu”. Huile sur toile. Signée et datée ‘85. Ecole anversoise, élève de Charles Verlat.No longer availableDim. 50 x 40 cmEstimate: € 250/350 -
#241Delvaux
Een donkerblauwe lederen handtas.
Un sac à main en cuir bleu foncé.No longer availableEstimate: € 150/250 -
#195
Een 18 karaats wit gouden ring bezet met diamanten met een gezamenlijk gewicht van ± 0,65 ct. en een citrine van ± 8,45 ct.
Bague en or blanc 18 ct sertie de diamants ayant un poids total de ± 0,65 ct et d’une citrine de ± 8,45 ct.No longer availableDim. 6,92 gEstimate: € 1800/1900 -
#395
Een groot lot fantasiejuwelen waaronder halssnoeren, armbanden en ringen.
Grand lot de bijoux de fantaisie dont colliers, bracelets et bagues.No longer availableEstimate: € 100/150 -
#64
Een hinde van donkergepatineerd koper op marmeren sokkel. Tijdperk art deco.
Une biche en cuivre à patine foncée sur socle en marbre. Epoque art déco.No longer availableDim. h: 19 cmEstimate: € 40/60