#448Een lot van zeven stuks gesculpteerd Afrikaans ivoor. Eerste helft XXe eeuw.
Un lot de sept objets en ivoire africaine sculptée. première partie XXième siècle.No longer availableDim. h: 7 - 20 cmEstimate: € 50 / 60 -
#515Een diep bord van Chinees porselein met personages in het decor en met vergulde rand. Onderaan gemerkt. XIXe eeuw.
Une grande assiette creuse en porcelaine de Chine avec des personnages dans le décor et rebord doré. Marque sous la base. XIXième siècle.No longer availableDim. Ø: 23 cmEstimate: € 40 / 60 -
#396Twee gesculpteerde stoelen en een armstoel in Louis-Philippestijl.
#429Chinese tekening.
Dessin chinois.No longer availableDim. 45 x 35 cmEstimate: € 20 / 30 -
Une cruche en bois sculpté en forme de deux têtes de buffles. Travail africain.No longer availableDim. h: 51 cmEstimate: € 100 / 120 -
#63Een perpetuümklokje van messing onder en glazen stolp.
#189Fréderic Mommen“Riviertje”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
”Petite rivière”. Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 55 x 74 cmEstimate: € 80 / 100 -
#187“Madonna met kind”. Een beeld van gebeeldhouwd hout. Handen manco. Tijdperk barok.
#151“Heilige Johannes”. Gebeeldhouwd hout. Linkerarm afgebroken en rechterhand manco.
“Saint-Jean”. Sculpture en bois. Bras gauche manque ainsi que la main droite.No longer availableDim. h: 68 cmEstimate: € 180 / 240 -
#416Twee piëdestals en een vierkant bankje met rieten zit.
#797Een handgeknoopt Oosters karpetje van wol en katoen.
#670Een hoge ladenkast van gefineerd hout in empirestijl met zes laden, geflankeerd door twee zuiltjes. Begin XIXde eeuw.
Une armoire à tiroirs haute en bois de placage style Empire à six tiroirs flanqués de deux colonnes. Début XIXième siècle.No longer availableDim. h: 155 cmEstimate: € 200 / 240