Similar lots by type
-
#40
Een 18 karaats geel gouden broche met bijpassende oorbellen bezet met parels.
Broche en or jaune 18 ct et une paire de boucles d’oreilles assortie serties de perles.Dim. 6,26 gEstimate: € 130/200 -
#603
Een kind met een karper van meerkleurig Chinees porselein.
Enfant tenant un carpe en porcelaine de Chine polychrome.Dim. h: 26 cmEstimate: € 100/120 -
#731
Een paar theebussen van Chinees porselein, versierd met een blauw en wit decor.
Paire de boîtes à thé en porcelaine de Chine à décor bleu et blanc.Dim. h: 31 cmEstimate: € 180/220 -
#333
Een fishtank van blauw en wit Chinees porselein met een vissendecor.
Aquarium ou jardinière en porcelaine de Chine bleue et blanche à décor de poissons.Dim. ø: 35 cmEstimate: € 40/60 -
#651
Een vaas van Chinees porselein met een blauw en wit landschapsdecor.
Vase en porcelaine de Chine à décor bleu et blanc d’un paysage.Dim. h: 34 cmEstimate: € 60/80 -
#161Volkstedt - Rudolstadt
“De visite” & “Hofmakerij”. Twee beeldjes van meerkleurig porselein. Onderaan gemerkt
“La visite” et “La séduction”. Deux statuettes en porcelaine polychrome. Marque sous les bases.Estimate: € 60/80 -
#78
Twee grote en twee kleine beeldjes van een dame en een heer. De kleinste onderaan gemerkt en met kleine beschadiging.
Deux grands et deux petites statuettes d’une dame et d’un homme. Les plus petites avec marque et petit dégât.Dim. h: 26 & 14 cmEstimate: € 100/120 -
#601
Een grote schotel van Imariporselein. Achteraan gemerkt. XIXe eeuw.
Grand plat en porcelaine polychrome d’Imari. Marque au verso. Début du XIXe siècle.Dim. Ø: 46 cmEstimate: € 250/350 -
#147Sitzendorf
Twee beeldjes van een jongen en een meisje met bloemen van polychroom porselein Beiden onderaan gemerkt. Gaaf.
Deux statuettes d’un garçon et d’une fille aux fleurs en porcelaine polychrome. Marquées sous les bases.Estimate: € 60/80 -
#443
Een Chinees personage van meerkleurig porselein.
Personnage chinois en porcelaine polychrome.Dim. H 30 cmEstimate: € 100/150 -
#338
Een tête-à-tête van kobaltblauw en verguld porselein in de geest van Sèvres.
Tête-à^tête en porcelaine bleue cobalt dans le goût de Sèvres.Estimate: € 280/320 -
#377
Een paar flesjes van meerkleurig en verguld porselein, versierd met vogeltjes. Naar het Sèvresporselein. Kleine schilfer aan één van de voetjes.
Paire de flacons en porcelaine polychrome et doré, décorés d’oiseaux. D’après les exemples de Sèvres. Petit éclat à l’un des pieds.Dim. h: 16 cmEstimate: € 150/180 -
#638
Een dekseldoos van meerkleurig Chinees porselein, versierd met een decor van bloemen en kostbaarheden. Onderaan gemerkt met stempel. Randschade.
Boîte couverte en porcelaine de Chine polychrome décorée de fleurs et des antiquités. Cachet sous la base. Usures au bord.Dim. Ø: 27 cmEstimate: € 160/180 -
#437
Een Chinese dekselvaas van blauw en wit porselein met een floraal decor. Onderaan gemerkt. Kleine schilfers aan het deksel. XIXe eeuw.
Vase couvert en porcelaine de Chine bleue et blanche à décor floral. Marque sous la base. Petist éclat au couvercle. XIXe siècle.Dim. h: 44 cmEstimate: € 150/200 -
#613
Een groep van meerkleurig Chinees porselein met een voorstelling van twee HoHo-broers.
Groupe en porcelaine de Chine polychrome représentant les frères Ho-Ho.Dim. h: 26 cmEstimate: € 100/120 -
#373
Twee dekselvaasjes van Imariporselein op een houten sokkeltje. Schade aan één van de deksels en enkele restauraties.
Deux vases couverts en porcelaine d’Imari sur socles en bois. Dégât à l’un des couvercles et quelques restaurations.Dim. h: 33 cmEstimate: € 100/140 -
#687
Een bolle vaas van Chinees porselein met een decor van twaalf eksters op bloeiende takken. Onderaan gemerkt.
Vase sphérique en porcelaine de Chine au décor de douze pies sur des branches fleuries. Marque sous la base.Dim. h: 29 cmEstimate: € 40/60 -
#759Limoges
Een uitgebreid eetservies van meerkleurig porselein met een gestileerd bloemendecor. Onderaan gemerkt.
Grand service à dîner en porcelaine polychrome décoré de fleurs stylisées. Marque au verso.Estimate: € 100/150 -
#496
Een paar indrukwekkende balustervazen van Chinees porselein, versierd met een wit en groen landschapsdecor.
Paire de vases balustres imposants en porcelaine de Chine, décorés d’un paysage en blanc et vert gris.Dim. h: 100 cmEstimate: € 500/800 -
#707
Een theepot van Chinees porselein, versierd met een decor van Geisha’s en Chinese tekens achteraan.
Théière en porcelaine de Chine décorée de geisha et de calligraphie chinoise.Dim. h: 12 cmEstimate: € 65/75 -
#688
Drie Chinese wijzen van meerkleurig porselein in een een glazen presenteervitrine.
Trois sages chinois en porcelaine polychrome dans une vitrine de présentation. Travail chinois.Estimate: € 90/120 -
#486
Een paar Chinese tuinstoelen van Celadonporselein.
Paire de tabourets de jardin chinois en porcelaine de couleur céladon.Dim. h: 47 cmEstimate: € 360/400 -
#713
Een zalfpot van Chinees porselein met een meerkleurig decor van dames in een interieur.
Pot à onguent en porcelaine de Chine à décor polychrome de femmes dans un intérieur.Dim. Ø: 18 cmEstimate: € 220/240 -
#691
Een tuinstoel van blauw en wit Chinees porselein met landschapsdecors en op een houten sokkel.
Tabouret de jardin en porcelaine bleue et blanche au décor de paysages et sur socle en bois. Travail chinois.Dim. h: 39 cmEstimate: € 60/80
Other lots in this auction
-
#220
Een 18 karaats wit gouden ring bezet met briljanten met een gezamenlijk gewicht van ± 0,50 ct. en een centrale smaragd van ± 3,50 ct.
Bague en or blanc 18 ct sertie de brillants ayant un poids total de ± 0,50 ct et d’une émeraude centrale de ± 3,50 ct.Dim. 5,39 gEstimate: € 2200/2400 -
#414R. Monroy
Een lijst met drie kleine hoevezichtjes op paneel. Gesigneerd.
Cadre contenant trois vues de fermes sur panneau. Signés.Dim. Tot. 20 x 58,5 cmEstimate: € 60/80 -
#4
Een bolle hanglantaarn van brons en glas.
Lanterne sphérique en bronze et verre.Dim. Ø 51 cmEstimate: € 460/500 -
#621
Een theepot van Satsuma-aardewerk met diverse personages in het decor en tuit en het handvat in de vorm van een draak. Onderaan gemerkt.
Théière en faïence de Satsuma décoré de plusieurs personnages dans un paysage. Le bec et l’anse en forme de dragons. Marque sous la base.Dim. h: 29 cmEstimate: € 80/120 -
#116
Een handgeknoopte Oosterse wollen loper.
Couloir d’Orient en laine. Noué main.Dim. 362 x 102 cmEstimate: € 50/100 -
#503
Een kokervaas van Chinees porselein met een blauw en wit landschapsdecor.
Vase cylindrique en porcelaine de Chine au décor bleu et blanc d’un paysage.Dim. h: 69 cmEstimate: € 50 -
#272Louis Van de LeurPeriod: 1910 - 1988
“Stilleven met veldbloemen en koperwerk”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
“Nature morte aux fleurs des champs et cuivres”. Huile sur toile. Signée.Dim. 90 x 130 cmEstimate: € 40/60 -
#396
Een bestek van verzilverd metaal in Lodewijk XV-stijl.
Couvert en métal argenté de style Louis XV.Estimate: € 120/160 -
#159
Een paar bronzen luchters met dertien lichtpunten en kristallen pendeloques
Paire de lustres en bronze et cristal à treize lumières.Dim. h: 105 cmEstimate: € 500/600 -
#293
Marcel Brion, “Les Grandes Etapes de l’Humanité”. Ed. Edito-Service, Genève. 20 vol. En enkele andere boeken.
Marcel Brion, “Les Grandes Etapes de l’Humanité”. Ed. Edito-Service, Genève. 20 vol. Et quelques livres dépareillés.Estimate: € 120/200 -
#289
Een schemerlamp van gebeeldhouwd albast. Ook de kap is van albast, in de vorm van een diabolo met een centrale bloemenfries. Mallorca, jaren dertig.
Lampadaire en albâtre sculpté. L’abat-jour également en albâtre en forme de diabolo à la frise de fleurs centrale. Majorque, années 30.Dim. H. 53 cmEstimate: € 40/60 -
#412
Een eikenhouten nachtkastje met een gesculpteerd paneeldeur met bloemenmotief in de hoeken.
Table de chevet en chêne à une porte sculptée d’un motif floral sur le coins.Dim. H 56 cmEstimate: € 30/40