Similar lots by type
-
#514
Een grote speculaasplank met voorstelling van een dame ten voeten uit.
Une grande planche à spéculaas représentant une femme jusqu'au bout.No longer availableDim. 95 x 30 cmEstimate: € 80 / 100 -
#337Boch
Driedelig kaststel van veelkleurig aardewerk. Onderaan gemerkt.
Une garniture de cheminée en trois pièces en faïence. Marque sous la base.No longer availableEstimate: € 40 / 50 -
#291
“Retour du travail”. Een groep van geglazuurd plaaster met klokje.
”Retour du travail”. Un groupe en plâtre à glaçure et petite pendule.No longer availableDim. h: 65 cmEstimate: € 25 / 35 -
#317
Zes borden en een schotel van aardewerk met vergulde en meerkleurige decors op zwarte fond. Grieks werk.
Six assiettes et un plat en faïence, décor doré et polychrome sur fond noir.No longer availableDim. Ø: 24 & 30 cmEstimate: € 20 / 30 -
#861
Een olifant van crackleware. Enkele kleine schilfers aan de pootjes en één aan een oor.
Un éléphant en crackleware. Quelques petits éclats aux pieds et un dégât a une oreille.No longer availableDim. h: 32 cmEstimate: € 50 / 60 -
#388Dubois
Een vaas van steengoed versierd met een voorstelling van Reinaart de Vos.
Un vase en faïence, décoration d’une représentation du renard Reinhart.No longer availableEstimate: € 30 / 50 -
#858
Een zittende leeuw van terracotta met groen glazuur.
Un lion assis en terre cuite à glaçure verte.No longer availableDim. h: 36,5 cmEstimate: € 150 / 200 -
#28
Een kom van oranje aardewerk. Tijdperk Art Deco. Onderaan gemerkt en genummerd. Luxemburg.
Un bol en faïence orange. Période Art Déco. Marque sous la base et numéroté Luxembourg.No longer availableDim. 8,5 cm Ø 16 cmEstimate: € 40 / 60 -
#83
Aardewerken pot met jachtscène uit de oudheid.
Un pot en faïence, scène de chasse de l’Antiquité.No longer availableDim. h: 33 cmEstimate: € 30 / 50 -
#857
“Jonge man bij een bassin”. Een groep van terracotta met donker patina.
”Jeune homme et bassin”. Un groupe en terre cuite à patine foncée.No longer availableDim. h: 47 cmEstimate: € 60 / 80 -
#491
Een merkwaardige kruik van meerkleurig geglazuurd aardewerk.
Une carafe extraordinaire en faïence à glaçure polychrome.No longer availableDim. h: 46 cmEstimate: € 40 / 50 -
#513
Twee verschillende Boeddhahoofden van geglazuurd aardewerk.
Deux têtes de Bouddha différentes en faïence à glaçure.No longer availableDim. h: 24 & 34 cmEstimate: € 40 / 60 -
#107
Een XVIIIde eeuwse kruik van steengoed met blauw geglazuurd decor en tinnen klep.
Une carafe du XVIIIème siècle en faïence, décor à glaçure bleue et couvercle en étain.No longer availableDim. h: 26 cmEstimate: € 60 / 100 -
#515
Een kruik van Vlaams aardewerk met vier handvaten en vruchtenmotief.
Une carafe en faïence flamande à quatre manches et motif de fruits.No longer availableDim. h: 50 cmEstimate: € 60 / 80 -
#538
Een ei van Satsuma-aardewerk met een meerkleurig decor van bloemen en muziek spelende personages.
Un oeuf en faïence Satsuma, décor polychrome de fleurs et musiciens.No longer availableDim. h: 37 cmEstimate: € 25 / 35 -
#307
Aardewerken koffiestel van Valauris bestaande uit 3 kopjes met schotels, een melkkannetje, suikerpot en koffiekan.
Un service à café en faïence de Valauris, comprenant 3 tasses et souscoupes, un pot à lait, un sucrier et une cafetière.No longer availableEstimate: € 40 / 60 -
#752Dries Van den BroeckPeriod: 1923 - 1995
“Haan”. Een kunstwerk, opgebouwd uit veertig tegels.
”Coq”. Une oeuvre d’art, assemblé à partir de 40 carreaux.No longer availableDim. 60 x 50 cmEstimate: € 60 / 80 -
#411
Een vaas van steengoed met versiering van abstracte vogels. Gemonogrammeerd N.S.G.B.
Un vase en grès, décoration d’oiseaux abstraits. Signature N.S.G.B.No longer availableDim. h: 13 cmEstimate: € 36 / 40 -
#401
Een opengewerkte piëdestal van meerkleurig geglazuurd aardewerk met barokke motieven.
Un piédestal ajouré en faïence à glaçure et motifs baroque.No longer availableDim. h: 36 cmEstimate: € 40 / 60 -
#351Royal Boch
Twee schalen op voet van wit aardewerk. Gemerkt.
Deux coupes sur pied en faïence blanche. Marques.No longer availableDim. Ø: 30 cmEstimate: € 40 / 60 -
#417
Een sierbord van meerkleurig Gouds aardewerk. Onderaan gemerkt.
Une assiette en faïence de Gouda. Marque sous la base.No longer availableDim. Ø: 27 cmEstimate: € 20 / 25 -
#363
Een art deco schemerlampje van zamak en gegivreerd glas met voorstelling van een voetballer.
Une petite lampe Art Déco en régule et coupe en verre satinée, représentation d’un joueur de football.No longer availableDim. h: 33 cmEstimate: € 40 / 60 -
#801
Een merkwaardig aardewerken vaasje in de vorm van een gestileerde zee-egel. Gemerkt: “Des pots”.
Un petit vase extraordinaire en faïence sous forme d’oursin stylé. Marque: “Des pots”.No longer availableDim. h: 16 cmEstimate: € 40 / 50 -
#667
Twee jardinières van meerkleurig, niet-geglazuurd aardewerk.
Deux jardinières en faïence, pas de glaçure.No longer availableDim. Ø: 33 cmEstimate: € 120 / 200
Other lots in this auction
-
#745
Een vintage houten zit/ligbank op metalen poten en met simililederen kussen.
Une chaise longue-banc vintage sur pieds en métal et coussin en faux cuir.No longer availableDim. 41 x 196 x 66 cmEstimate: € 60 / 100 -
#409
Twee voorstellingen van de Madonna met Kind. Olieverf op paneel. Zonder signaturen. XIXe eeuw.
Deux représentation de la Vierge à l’Enfant. Huile sur carton. Sans signatures.No longer availableDim. 25 x 19 & 27 x 16 cmEstimate: € 120 / 200 -
#823
Een bootvormige schaal van Imariporselein.
Un plat en forme de bateau en porcelaine Imari.No longer availableDim. l: 28 cmEstimate: € 40 / 50 -
#230
Een 18 karaats wit gouden armband bezet diamanten met een gezamenlijk gewicht van ± 0,70 ct. en pink toermalijn van 6,25 ct.
Un bracelet en or blanc 18 ct sertie de diamants ayant un poids total de ± 0,70 ct et une tourmaline rose de 6,25 ct.No longer availableDim. 8,48 gEstimate: € 1400 / 1500 -
#685
Een 18 karaats tweekleurige gouden schakelarmband.
Un bracelet à maillons en or de deux couleurs 18 ct.No longer availableDim. 16,80 gEstimate: € 400 / 500 -
#736
Een eikenhouten commode met drie grote en twee kleine laden. XIXe eeuw.
Une commode en chêne à trois grands et deux petits tiroirs. XIXème siècle.No longer availableDim. 100 x 96 x 52 cmEstimate: € 200 / 300 -
#244Adolphe PootPeriod: 1924 - 2006
“Rivierlandschap”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
”Paysage fluvial”. Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 80 x 100 cmEstimate: € 100 / 150 -
#742
Een antiek Kelimtapijt. Recent gerestaureerd in Perzië.
Un tapis Kilim ancien. Restauration perse récente.No longer availableEstimate: € 200 / 240 -
#145
Een 18 karaats roze gouden armband bezet diamanten met een gezamenlijk gewicht van ± 1 ct.
Un bracelet en or rose 18 ct serti de diamants ayant un poids total de ± 1 ct.No longer availableDim. 7,03 gEstimate: € 1200 / 1400 -
#267
Een gepolychromeerd houten schommelvarken.
Un cochon à bascule en bois polychrome.No longer availableDim. 65 x 60 cmEstimate: € 60 / 100 -
#628
Houten hoogreliëf. “Personages uit Jakarta”.
Un haut-relief en bois: “Personnages”. Jakarta.No longer availableDim. h: 141 cmEstimate: € 50 / 80 -
#726
Een handgeknoopt Perzisch wollen tapijt met certificaat.
Un tapis de Perse en laine noué main. Avec certificat.No longer availableDim. 257 x 147 cmEstimate: € 100 / 150