Similar lots by type
-
#228
“Adellijke dame”. Een bronzen beeld op arduinen sokkel. Zonder signatuur.
“Femme noble”. Sculpture en bronze sur socle en pierre de taille. Sans signature.No longer availableDim. h: 62 cmEstimate: € 200/260 -
#577
Een zittende Boeddha van verguld brons.
Bouddha assis en bronze doré.No longer availableDim. h: 24 cmEstimate: € 200/240 -
#168
“Ondeugend meisje op stoel”. Beeld van donker gepatineerd brons. Postume geut naar een werk van Juan Clara.
“Petite fille sur une chaise”. Sculpture en bronze foncé. Fonte posthume d’après Juan Clara.No longer availableDim. h: 45 cmEstimate: € 80/100 -
#517
“Oude Chinese wijze met jongen”. Een gebeeldhouwd ijzerhouten beeld.
“Vieux sage chinois et un garçon”. Sculpture en bois dur.No longer availableDim. h: 52 cmEstimate: € 30/40 -
#773Jozef KetsPeriod: 1932 - 2010
Een gesculpteerde Christus van olijfhout. Gesigneerd en gedateerd 1970.
Christ en bois d’olivier sculpté. Signé et daté 1970.No longer availableDim. 90 x 70 cmEstimate: € 40/60 -
#621
“Lopende panter”. Een bronzen beeld met donker patina. Op arduinen sokkel.
“Panthère marchant”. Sculpture en bronze à patine foncée. Sur socle en pierre de taille.No longer availableDim. l: 42 cmEstimate: € 180/240 -
#197
“Trojka”. Een bronzen groep met donker patina naar een werk van Vasily Grachev.
“Troïka”. Groupe en bronze à patine foncée d’après Vasily Grachev.No longer availableDim. l: 42 cmEstimate: € 550/600 -
#297Capodimonte
“Koppel”. Een beeld van polychroom biscuit naar ontwerp van Vittorio Sabadin.
“Couple”. Statuette en biscuit polychrome d’après un projet de Vittorio Sabadin.No longer availableDim. h: 26 cmEstimate: € 80/100 -
#278Louise / Francoise Damen
Een terracotta herenbuste op natuurstenen sokkel. Niet gesigneerd.
Buste d’homme en terre cuite sur socle en pierre naturelle. Sans signature.No longer availableDim. h: 54 cmEstimate: € 80/120 -
#587
“Man met papegaaien, een uil, een aapje en een slang”. Een Weens groepje van gepolychromeerd brons.
“Homme aux perroquets, hibou, singe et serpent”. Groupe viennois en bronze polychrome.No longer availableDim. h: 17 cmEstimate: € 450/550 -
#201
“Moeder en kind”. Een beeld van bruin gepatineerd maillechort. Frankrijk, omstreeks 1900.
“Mère et enfant”. Sculpture en maillechort à patine brune. France, vers 1900.No longer availableDim. h: 72 cmEstimate: € 280/350 -
#237
“De geboorte van Helena”. Een bronzen groep op zwart marmeren sokkel. Recente geut naar een werk van Bruno Zach.
“La naissance d’Hélène”. Groupe en bronze sur socle en marbre noir. Fonte récente d’après Bruno Zach.No longer availableDim. h: 22 cmEstimate: € 150/200 -
#151
“Liggende dame”. Een bronzen beeld in de geest van de art deco naar een werk van Leonard. Op marmeren sokkel.
“Femme couchée”. Sculpture en bronze lde style art déco d’après un oeuvre de Leonard. Sur socle en marbre.No longer availableDim. l: 37 cmEstimate: € 180/220 -
#211Auguste Moreau
“Enfant mandoline”. Een bronzen beeld op marmeren sokkel. Postume geut.
Enfant à la mandoline”. Statue en bronze sur socle en marbre. Fonte posthume.No longer availableDim. h: 60 cmEstimate: € 300/350 -
#588
“Venus Victrix” (Pauline Bonaparte). Een bronzen groep naar het werk van Antonio Canova. Op zwart marmeren sokkel.
“Vénus Victrix” (Pauline Bonaparte). Groupe en bronze d’après Antonio Canova. Sur socle en marbre noir.No longer availableDim. l: 52 cmEstimate: € 250/350 -
#603
Een verguld bronzen Tibetaans Boeddhabeeld.
Bouddha tibétain en bronze doré.No longer availableDim. h: 57 cmEstimate: € 1200/1500 -
#141
“Vrouw met mand”. Een kunststoffen beeld naar een werk van Miro. Genummerd: 100/2500 en gedateerd 1993.
“Femme au panier”. Sculpture en composite d’après Miro. Numérotée 100/2500 et datée 1993.No longer availableDim. h: 35 cmEstimate: € 200/300 -
#803
“Kantklosster”. Een gesculpteerd beeldje met benen gezicht.
“La dentellière”. Statuette en bois sculpté à visage en os.No longer availableEstimate: € 50/80 -
#272
“Acrobate”. Een bronzen beeldje op zwart marmeren sokkel.
“Acrobate”. Statuette en bronze sur socle en marbre noir.No longer availableDim. h: 21 cmEstimate: € 60/80 -
#591
“Moeder en kind”. Een gestileerd bronzen beeld.
“Mère et enfant”. Sculpture stylisé en bronze.No longer availableDim. h: 52 cmEstimate: € 300/350 -
#318Francoise Damen
Een groen gepatineerde herenbuste van terracotta op arduinen sokkel. Gesigneerd.
Buste d’homme en terre cuite à patine verte. Sur socle en pierre de taille. Signé.No longer availableDim. h: 51 cmEstimate: € 100/120 -
#207
“Dansend koppel”. Een donkergepatineerde bronzen groep op arduinen voetstuk. Postume geut naar een werk van Didier Debut.
“Couple dansant”. Groupe en bronze à patine foncée sur base en pierre de taille. Fonte posthume d’après Didier Debut. Avec cachet.No longer availableDim. h: 47 cmEstimate: € 200/300 -
#301
“De kantklosster”. Een gesculpteerd beeldje met benen gezicht.
“La dentellière”. Sculpture en bois à visage en os.No longer availableDim. h: 15 cmEstimate: € 50/80 -
#617
‘Danseres”. Een bronzen beeld op zwart marmeren sokkel. Postume geut naar een werk van Demeter Chiparus.
“Danseuse”. Sculpture en bronze sur socle en marbre noir. Fonte posthume d’après Demeter Chiparus.No longer availableDim. h: 45 cmEstimate: € 180/240
Other lots in this auction
-
#796
Een Maria-Theresialuchter met twaalf lichtpunten, versierd met kristallen pendeloques.
Lustre Marie-Thérèse à douze lumières, décoré de pendeloques en cristal.No longer availableDim. h: 55 cmEstimate: € 200/300 -
#167
“Beren”. Een bronzen groep in de geest van P.J. Mène.
“Ours”. Groupe en bronze d’après P.J. Mène.No longer availableDim. h: 46 cmEstimate: € 200/240 -
#549
Een Belgische helm model 1914.
Casque belge modèle 1914.No longer availableEstimate: € 60/100 -
#562
Een bolhoed van de Belgische infanterie. Model 17 november 1881.
Chapeau melon de l’infanterie belge. Modèle 17 novembre 1881.No longer availableEstimate: € 80/100 -
#232Felix Eyskens
“Bospad.” Olieverf op doek. Gesigneerd.
“Sentier dans le bois”. Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 78 x 58 cmEstimate: € 80/120 -
#529
Een butlerspiegel in goudgepatineerd houten lijst.
Miroir de domestique au cadre en bois doré.No longer availableDim. Ø: 65 cmEstimate: € 100/140 -
#204Nico VrielinkPeriod: °1958
“Indonesische vrouw”. Gemengde techniek op papier. Gesigneerd.
“Femme indonésienne”. Technique mixte sur papier. Signé.No longer availableDim. 76 x 48 cmEstimate: € 750/900 -
#81
Een oud kortzwaard met koperen handvat.
Sabre court ancien à la manche en cuivre.No longer availableDim. l: 63 cmEstimate: € 120/150 -
#738
Een lot oude kogel- en granaathulzen, alsook een knijpkat.
Lot d’obus et de douilles, ainsi qu’une torche.No longer availableEstimate: € 25/35 -
#741
Een lot van tien antieke riemen met koperen gespen van het Belgisch leger. Grotendeels XIXe eeuw.
Lot de dix ceintures anciennes aux boucles en cuivre de l’armée belge. La majorité XIXe siècle.No longer availableEstimate: € 80/120 -
#539
Een vilten kepie van een onderofficier van de Belgische burgerwacht, model 1899.
Képi en feutre d’un sous-officier civil belge, modèle 1899.No longer availableEstimate: € 60/100 -
#369
Serie van 7 roompotjes met deksels van polychroom porselein versierd met een Minervahoofd in een medaillon en met fabeldieren. Engels, einde XIXde eeuw, gemerkt onderaan.
Série de 7 crémiers couverts en porcelaine polychrome décorés d’une tête de Minerve dans un médaillon et aux animaux fabuleux. Angleterre, fin XIXe siècle, marque sous la base.No longer availableEstimate: € 50/60