Similar lots by type
-
#633
Een paar balustervazen van Chinees porselein, versierd met Chinese tekens en een meerkleurig decor van een geisha en haar dienaars met kostbaarheden.
Paire de vases balustres en porcelaine de Chine à décor de caractères chinois et au décor polychrome d’une geisha et ses servants.No longer availableDim. H. 58,5 cmEstimate: € 100/150 -
#418
Een paar dekselvazen van meerkleurig Chinees porselein, versierd met een decor van hanen in een landschap. Haarscheur in één van de twee.
Paire de vases couverts en porcelaine de Chine polychrome. Décor de coqs dans un paysage. Un cheveux à l’un des deux.No longer availableDim. h: 27 cmEstimate: € 120/160 -
#703
Een art deco vaas van meerkleurig aardewerk en een porseleinen schaal van Maxim’s in doosje.
Vase art déco en faïence polychrome, ainsi qu’un plat rectangulaire marqué Maxim’s, avec sa boîte.No longer availableEstimate: € 60/100 -
#761
Een lot van drie XIXe eeuwse Imariborden, een Chinees bord van rond 1900 en een bord van Delfts aardewerk omstreeks 1800.
Tris assiettes à décor Imari, une assiette à décor de longues élises dans le style de Canton et une petite assiette en faïence de Delft bleue et blanche. XVIIIe et XIXe siècles.No longer availableEstimate: € 100/150 -
#787
Een koffieservies voor tien personen van monochroom wit porselein in Lodewijk XV-stijl met een gedrukt bloemendecor en vergulde details versierd.
Service à café pour dix personnes en porcelaine monochrome blanche de style Louis XV. Décor de fleurs imprimé aux détails dorés.No longer availableEstimate: € 25/50 -
#813
Een grote vaas van Chinees porselein met een Cantondecor op kobaltblauwe fond. Restauratie aan de rand.
Grand vase en porcelaine de Chine à décor de Canton sur fond bleu cobalt. Restauration au bord.No longer availableDim. h: 123 cmEstimate: € 800/900 -
#438
Vier kleine bordjes van meerkleurig Chinees porselein. XIXde eeuw. Onderaan gemerkt.
Quatre petites assiettes en porcelaine de Chine. Différents décors. XIXe siècle. Marques sous les bases.No longer availableEstimate: € 30/50 -
#473
Een bord van meerkleurig Chinees porselein met een handgeschilderd decor van bloemenranken. XIXe eeuw.
Assiette en porcelaine de Chine polychrome à décor de branches fleuries peint à la main. XIXe siècle.No longer availableEstimate: € 30/40 -
#715
Een paar gemberpotten van Chinees porselein met een blauw en wit decor van symbolen van het lange leven.
Paire de pots à gingembre en porcelaine de Chine à décor bleu et blanc de symboles de la longévité.No longer availableDim. h: 22 cmEstimate: € 90/110 -
#713
“een paar kleine Cantonvaasjes van meerkleurig porselein met zilveren monturen. XIXe eeuw.
Paire de petits vases en porcelaine polychrome de Canton. Montures en argent. XIXe siècle.No longer availableDim. h: 19 cmEstimate: € 40/60 -
#579
Een Chinese cachepot in de geest van het famille-verteporselein met een decor van feniksen.
Cache-pot en porcelaine de Chine à décor famille verte aux phénix.No longer availableDim. h: 20 cmEstimate: € 180/200 -
#675
Een Chinese kom van blauw en wit porselein, versierd met een decor van zotjes.
Bol en porcelaine de Chine bleue et blanche décorée de personnages.No longer availableDim. Ø: 44 cmEstimate: € 300/320 -
#561
Een kommetje van meerkleurig Chinees porselein met een decor van goudvissen.
Petit bol en porcelaine de Chine à décor de poissons rouges dans des cartouches sur fond jaune.No longer availableDim. Ø: 12 cmEstimate: € 35/50 -
#497
Een lot van vijf verschillende borden van Imariporselein.
Lot de cinq assiettes en porcelaine d’Imari. XIXe siècle.No longer availableEstimate: € 50/60 -
#287Limoges
Een vierkant flesje van porselein met een handgeschilderd decor van een vrouw met een waaier.
Flacon en porcelaine à décor d’une femme à l’éventail peint à la main.No longer availableDim. h: 16 cmEstimate: € 55/65 -
#601
“Een zittende Kuan Yin van monochroom wit porselein naar het blanc-de-Chine.
Guanyin assise en porcelaine monochrome blanche dite blanc de Chine.No longer availableDim. h: 22 cmEstimate: € 260/280 -
#487
Een dekseldoos van meerkleurig en verguld porselein met een handgeschilderd bloemendecor. Onderaan gemerkt.
Boîte couverte en porcelaine polychrome et dorée à décor de fleurs peint à la main. Marque sous la base.No longer availableDim. Ø: 16 cmEstimate: € 20/25 -
#447
“Edelman”. Een beeldje van monochroom wit biscuit in de stijl van Sèvres. Onderaan gemerkt.
“Homme de qualité”. Statuette en biscuit monochrome blanche dans le style de Sèvres. Marque sous la base.No longer availableDim. h: 27 cmEstimate: € 20/30 -
#695
Een paar Chinese dekselvazen van blauw en wit porselein, versierd met zotjes in het decor.
Paire de potiches en porcelaine de Chine bleue et blanche décorées de personnages.No longer availableDim. h: 45 cmEstimate: € 160/180 -
#594
Een Chinese vaas van blauw en wit porselein met een decor van draken.
Vase en porcelaine de Chine bleue et blanche au décor de dragons.No longer availableDim. h: 38 cmEstimate: € 150/180 -
#655
Een grote Chinese schotel van monochroom wit porselein met een accoladevormige rand.
Grand plat en porcelaine de Chine monochrome blanche. Bord chantourné.No longer availableDim. Ø: 98 cmEstimate: € 420/460 -
#428
Een engeltje met een schaapje van meerkleurig Weens porselein.
Angelot et agneau en porcelaine polychrome de Vienne.No longer availableDim. h: 18 cmEstimate: € 60/100 -
#629
Een buikvaas van Chinees porselein, versierd met een reliëfdecor van een grote pioenroos. Naar het claire-de-luneporselein.
Vase pansu en porcelaine de Chine décoré de pivoines en relief. D’après la porcelaine dite clair de lune.No longer availableDim. h: 51 cmEstimate: € 160/180 -
#783
Een gedeeltelijk porseleinen servies met gedrukt bloemendecor bestaande uit een koffiepot, een suikerpot, een melkkannetje, zes kopjes en zeven borden.
Partie de service en porcelaine à décor de fleurs imprimé comprenant une cafetière, un sucrier, un pot à lait, six tasses et sept assiettes.No longer availableEstimate: € 40/60
Other lots in this auction
-
#673
Twee kruiken van Gouda plateel. Jaren vijftig.
Deux cruches en faïence de Gouda. Années 50.No longer availableEstimate: € 40/50 -
#636
Een tweedelige vitrinekast van gebeeldhouwd eikenhout met onderaan twee gemoulureerde paneeldeuren en een uitschuifbaar werkblad.
Vitrine à deux corps en chêne sculpté, le bas à deux portes pleines et à tablette glissante.No longer availableDim. 206 x 110 x 51 cmEstimate: € 120/200 -
#586
Een bed van goudgepatineerd notenhout in barokke stijl. hoofd- en voeteinden versierd met vlechtwerk. Laat XIXde eeuw.
Lit en noyer doré de style baroque. Bouts cannés. Fin du XIXe siècle.No longer availableDim. h: 119 cmEstimate: € 80/100 -
#3
“Les emblèmes et les drapeaux de la France. Le coq Gaulois”. Arthur Maury. Boulevard Montmartre, Paris.
“Les emblèmes et les drapeaux de la France. Le coq Gaulois”. Arthur Maury. Boulevard Montmartre, Paris.No longer availableEstimate: € 25/35 -
#400Festina Chrono Bike Alarm
Een stalen herenpolshorloge.
Montre à bracelet homme en acier.No longer availableEstimate: € 100/150 -
#398
Een eikelvormige kruik gemaakt van een bewerkte kalebas met zilveren montuur en versierd met Arabische ruiters in een fries.
Gourde en forme de gland à monture en argent et décorée d’une frise aux cavaliers arabes.No longer availableDim. brutto 304 gEstimate: € 80/120 -
#602Mario Cortiello
“Stadszicht”. Olieverf op paneel. Gesigneerd en gedateerd 1952.
“Vue de ville”. Huile sur panneau. Signé et daté 1952.No longer availableDim. 20 x 20 cmEstimate: € 80/120 -
#176
Een eikenhouten tweedeursbuffet. XIXe eeuw.
Buffet à deux portes en chêne. XIXe siècle.No longer availableEstimate: € 120/180 -
#517
Een lot oud speelgoed, bestaande uit knuffeldieren, poppen, poppenstoeltjes, twee miniatuur theeserviesjes van porselein, een kinder filterset van Melitta, en een miniatuur naaimachine.
Lot de jouets anciens dont ours, poupées, chaises de poupées, deux services à thé miniature, une garniture Melitta miniature et une machine à coudre miniature.No longer availableEstimate: € 80/120 -
#69
Een handgeknoopt Perzisch wollen tapijt. We voegen er een gelijkaardig lopertje aan toe.
Tapis persan en laine. Noué main. Nous ajoutons un petit couloir semblable.No longer availableDim. 176 x 124 cmEstimate: € 30/50 -
#417
Een lot speelgoed.
Lot de jouets anciens.No longer availableEstimate: € 60/100 -
#177
Art deco koffie-en theeservies met plateau. Verzilverd metaal, gemerkt onderaan Roelant.
Service à café et à thé art déco avec plateau. Métal argenté. Marque “Roelant” sous la base.No longer availableEstimate: € 60/100