Similar lots by type
-
#552Romain SteppePeriod: 1859 - 1927
“Zeezicht met oceaanstomer in de verte”. Olieverf op paneel. Gesigneerd en op de verso gedateerd 1903.
"Vue mer avec paquebot au loin". Peinture à l'huile sur panneau. Signé et daté 1903 au verso.No longer availableDim. 10 x 16 cmEstimate: € 120/200 -
#134
Een ingelijste XIXe eeuwse supraporta met een voorstelling van engeltjes in grisaille. Olieverf op doek.
Une supraporta encadrée du XIXe siècle représentant des anges en grisaille. Huile sur toile.No longer availableDim. 69 x 103 cmEstimate: € 200/240 -
#629Felix Timmermans
“Zicht op Lier”. Aquarel en houtskool op papier. Gemonogrammeerd. Bijgevoegd een houtsnede met zicht op het begijnhof te Lier. Gemonogrammeerd in de plaat.
"Vue de Lierre". Aquarelle et fusain sur papier. Monogrammé. On joint une gravure sur bois avec vue sur le béguinage de Lierre. Monogrammée dans la planche.No longer availableDim. 22 x 13 cm & 15 x 15 cmEstimate: € 60/100 -
#159Napoléon François GhesquierePeriod: 1812 - 1862
“De schilder in zijn atelier”. Olieverf op mahoniehouten paneel. Gesigneerd en gedateerd 1852 (?).
Le peintre dans son atelier. Huile sur panneau d'acajou. Signée et datée 1852 (?).No longer availableDim. 38 x 30 cmEstimate: € 500/800 -
#132
“Stilleven”. Olieverf op doek. Onleesbaar gesigneerd.
"Nature morte". Huile sur toile. Signée illisible.No longer availableDim. 60 x 80 cmEstimate: € 300/400 -
#479Patricia Galloway
“Gravitational waves”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
"Ondes gravitationnelles". Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 80 x 80 cmEstimate: € 60/80 -
#514Robert Boudry
“Stilleven met bloemen, fruit en groenten”. Olieverf op doek. Toegeschreven aan, maar niet gesigneerd.
"Nature morte aux fleurs, fruits et légumes". Huile sur toile. Attribuée à, mais non signée.No longer availableDim. 60 x 74 cmEstimate: € 90/120 -
#612Romain MalflietPeriod: 1910 - 2006
“Bloemenvaas”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
"Vase à fleurs". Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 55 x 45 cmEstimate: € 120/200 -
#314
“Kalkoenen op het binnenplein”. Olieverf op paneel. Gesigneerd.
"Les dindes dans la cour". Peinture à l'huile sur panneau. Signé.No longer availableDim. 18,5 x 13 cmEstimate: € 35/45 -
#512Frans SimonsPeriod: 1856 - 1945
“Havenzicht” & “Marine”. Olieverf op doek. Beide gesigneerd.
"Vue de port" & "Marine". Huile sur toile. Tous deux signées.No longer availableDim. 30 x 40 cmEstimate: € 400/500 -
#319Felix EyskensPeriod: 1882 - 1986
“Begijnhof Mechelen”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
“Béguinage de Malines”. Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 25 cm x 18 cmEstimate: € 100/120 -
#599Idsidore VerheydenPeriod: 1846 - 1905
“Koeien bij de rivier”. Olieverf op paneel. Gesigneerd.
« Vaches au bord de la rivière ». Peinture à l'huile sur panneau. Signé.No longer availableDim. 30 x 37 cmEstimate: € 250/350 -
#192
“Dorpszicht met rode maan”. Olieverf op paneel. Gesigneerd en gedateerd 1970.
"Vue du village avec la lune rouge". Peinture à l'huile sur panneau. Signé et daté 1970.No longer availableDim. 79 x 84 cmEstimate: € 100/120 -
#522Romain SteppePeriod: 1859 - 1927
“Winters havenzicht bij nacht”. Olieverf op paneel. Gesigneerd.
"Vue du port d'hiver la nuit". Peinture à l'huile sur panneau. Signé.No longer availableDim. 16 x 24 cmEstimate: € 200/260 -
#224Freddy BaetenPeriod: 1931 - 2008
“Pijproker”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
"Fumeur de pipe". Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 36 x 30 cmEstimate: € 80/120 -
#569Robert BoudryPeriod: 1878 - 1961
“Stilleven met schenkkan, kom en appel”. Olieverf op paneel. Gesigneerd.
"Nature morte au pichet, au bol et à la pomme". Peinture à l'huile sur panneau. Signé.No longer availableDim. 43 x 50 cmEstimate: € 90/120 -
#194
“Leielandschap”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
"Paysage du Pays de la Lys". Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 81 x 90 cmEstimate: € 100/120 -
#519
“Bloemenstilleven”. Olieverf op doek. In de stijl van de XVIe eeuw.
"Nature morte florale". Huile sur toile. Dans le goût du XVIe siècle.No longer availableDim. 48 x 39 cmEstimate: € 100/150 -
#562Romain Steppe
“Vissers aan de Scheldeoever”. Olieverf op paneel. Gesigneerd.
"Pêcheurs au bord de l'Escaut". Peinture à l'huile sur panneau. Signé.No longer availableDim. 16 x 24 cmEstimate: € 300/400 -
#639
“Schip aan de kade”. Olieverf op doek.
"Navire à quai". Huile sur toile.No longer availableDim. 50 x 70 cmEstimate: € 60/80 -
#164
“Stilleven met fruit”. Olieverf op paneel. Zonder signatuur. Vroeg XIXe eeuw.
"Nature morte aux fruits". Peinture à l'huile sur panneau. Sans signature. Début du 19ème siècle.No longer availableDim. 22 x 28 cmEstimate: € 200/240 -
#469Maurits Van Saene
“Rotsformatie”. Olieverf op board. Gesigneerd.
"Formation rocheuse". Huile sur carton. Signé.No longer availableDim. 25 x 30Estimate: € 400/600 -
#169
“Boer bij de schuur”. Olieverf op paneel. Zonder signatuur.
"Fermier à la grange". Peinture à l'huile sur panneau. Sans signature.No longer availableDim. 37 x 50 cmEstimate: € 120/200 -
#564Jan De Winne
“Stilleven met appels en peren”. Olieverf op doek. Gesigneerd en gedateerd 1970.
"Nature morte aux pommes et aux poires". Huile sur toile. Signée et datée 1970.No longer availableDim. 50 x 40 cmEstimate: € 60/100
Other lots in this auction
-
#63
Houten heiligenbeeld. Circa 18e eeuw. Arm manco.
Statue sainte en bois. Vers 18e siècle. Bras manque.No longer availableDim. h: 28 cmEstimate: € 200/240 -
#36
Een rond notenhouten bijzettafeltje met gefineerd blad onder glas.
Une table d'appoint ronde en noyer avec une tablette en placage sous verre.No longer availableDim. h: 52 cm Ø: 55 cmEstimate: € 35/45 -
#150
Een 18 K witgouden ring bezet met een centrale groene diamant van +- 0,17 ct. en twee diamanten in markies geslepen met een gezamenlijk gewicht van +- 0,36 ct. en vier smaragden in markies geslepen van +- 0,40 ct. Met ALGT certificaat.
Une bague en or blanc 18 kt sertie d'un diamant vert central de +- 0,17 ct et de deux diamants taille marquis d'un poids combiné de +- 0,36 ct et de quatre émeraudes taille marquis de +- 0,40 ct Avec certificat ALGT.No longer availableDim. 3,66 gEstimate: € 1500/1600 -
#365Lourdes
Drie verschillende vergulde paternosters opgebouwd met kristallen van Swarovski. In originele doosjes.
Trois chapelets plaqués or différents construits avec des cristaux Swarovski. Dans les boîtes d'origine.No longer availableEstimate: € 60/100 -
#245
Een porseleinen jardinière met decor van vogels in bloeiende planten. Chinees werk, eind XXe eeuw. Met bronzen montuur en oren.
Une jardinière en porcelaine à décor d'oiseaux dans des plantes fleuries. Travail chinois, fin du 20ème siècle. Avec monture et oreilles en bronze.No longer availableDim. Ø: 28 cm h: 31 cmEstimate: € 250/350 -
#137
Een beeld van een oude man uit de collectie van het Volk van Laaf. Efteling Holland. Genummerd en met stempel.
Une statue d'un vieil homme de la collection du peuple de Laaf. Efteling Hollande. Numérotée et marquée.No longer availableDim. 27 x 35 cmEstimate: € 150/200 -
#306
Een XVIIIe eeuwse gietijzeren kolenbak. Met schep.
Un charbonnier en fonte du XVIIIe siècle. Avec pelle.No longer availableDim. H:25cmEstimate: € 35/50 -
#260
Een 18 K wit-en geelgouden ring bezet met briljanten met een gezamenlijk gewicht van +- 0,54 ct.
Une bague en or blanc et jaune 18 kt sertie de diamants d'un poids combiné de +- 0,54 ct.No longer availableDim. 4,82 gEstimate: € 400/500 -
#126
Een eikenhouten wandbureau, versierd met Lodewijk XV-motieven. Drie laden in de gordel met bronzen trekkers en het blad met parketwerk.
Bureau mural en chêne, décoré de motifs Louis XV. Trois tiroirs en ceinture avec tirettes en bronze et le dessus en parquet.No longer availableDim. 160 x 60 cmEstimate: € 100/150 -
#433
Een balustervaas van Chinees porselein met een famille jaune decor met personages in uitsparingen. Onderaan gemerkt “Qianlong Nian Zhi”. Met houten sokkeltje.
Vase balustre en porcelaine de Chine à décor famille jaune de personnages découpés. Marqué en bas "Qianlong Nian Zhi". Avec socle en bois.No longer availableDim. H. 35,5 cmEstimate: € 100/120 -
#327
Een paar antieke messingen kanderlaars met gedreven decors.
Paire de bougeoirs anciens en laiton à décors en relief.No longer availableDim. h: 46 cmEstimate: € 100/150 -
#496
Een eikenhouten eendeurskast met een lade in de gordel. XIXe eeuw.
Une armoire à une porte en chêne avec un tiroir en ceinture. XIXème siècle.No longer availableDim. 117 x 62 x 84 cmEstimate: € 50/100