Jordaens N.V.

Jordaens N.V. Veilinghuis

Art, Antiques and Wine Auctions

  • News
  • Calendar
  • Live auction
  • Auctions
    • 27 Januari Dag 1 #1-300
    • 28 Januari Dag 2 #301-600
    • Online Only Varia 26 januari 2026
    • Online Only Speelgoedveiling 9 Februari 2026
    • Live auctions
    • Search
  • Downloads
  • Lots Archive
  • Sale Conditions
  • Location
  • My Account & Bids
© 2026 Jordaens N.V.
‹ Back to auction list
“Meisje met speelgoed”. Olieverf op paneel. Gesigneerd.
Karel Van den Heuvel
Period: 1913 - 1991

“Meisje met speelgoed”. Olieverf op paneel. Gesigneerd.

“Fille aux jouets”. Huile sur panneau. Signé.
Dim. 46 x 37 cm
SKU: 2806160464.
Categories: Paneel, Schilderij.
Auction day: 29 June 2016 19:00
Catalogue #464
Estimate: € 100 / 150
Unavailable for purchase.
This lot was part of a previous auction, it is no longer available.
  • Related items
  • Auction details
  • Place a bid

Other lots by Van den Heuvel

  • #469
    Karel Van den Heuvel
    Period: 1913 - 1991

    “Schilder in het atelier”. Olieverf op paneel. Gesigneerd.

    “Peintre dans son atelier”. Huile sur panneau. Signé.
    No longer available
    Dim. 21,5 x 32 cm
    Estimate: € 100 / 150
  • #462
    Karel Van den Heuvel
    Period: 1913 - 1991

    “De oogst”. Olieverf op paneel. Gesigneerd.

    “La Moisson”. Huile sur panneau. Signé.
    No longer available
    Dim. 46 x 36 cm
    Estimate: € 100 / 150

Other lots in this auction

  • #462
    Karel Van den Heuvel
    Period: 1913 - 1991

    “De oogst”. Olieverf op paneel. Gesigneerd.

    “La Moisson”. Huile sur panneau. Signé.
    No longer available
    Dim. 46 x 36 cm
    Estimate: € 100 / 150
  • #462
    Karel Van den Heuvel
    Period: 1913 - 1991

    “De oogst”. Olieverf op paneel. Gesigneerd.

    “La Moisson”. Huile sur panneau. Signé.
    No longer available
    Dim. 46 x 36 cm
    Estimate: € 100 / 150
  • #462
    Karel Van den Heuvel
    Period: 1913 - 1991

    “De oogst”. Olieverf op paneel. Gesigneerd.

    “La Moisson”. Huile sur panneau. Signé.
    No longer available
    Dim. 46 x 36 cm
    Estimate: € 100 / 150
  • #462
    Karel Van den Heuvel
    Period: 1913 - 1991

    “De oogst”. Olieverf op paneel. Gesigneerd.

    “La Moisson”. Huile sur panneau. Signé.
    No longer available
    Dim. 46 x 36 cm
    Estimate: € 100 / 150
  • #462
    Karel Van den Heuvel
    Period: 1913 - 1991

    “De oogst”. Olieverf op paneel. Gesigneerd.

    “La Moisson”. Huile sur panneau. Signé.
    No longer available
    Dim. 46 x 36 cm
    Estimate: € 100 / 150
  • #462
    Karel Van den Heuvel
    Period: 1913 - 1991

    “De oogst”. Olieverf op paneel. Gesigneerd.

    “La Moisson”. Huile sur panneau. Signé.
    No longer available
    Dim. 46 x 36 cm
    Estimate: € 100 / 150
  • #462
    Karel Van den Heuvel
    Period: 1913 - 1991

    “De oogst”. Olieverf op paneel. Gesigneerd.

    “La Moisson”. Huile sur panneau. Signé.
    No longer available
    Dim. 46 x 36 cm
    Estimate: € 100 / 150
  • #462
    Karel Van den Heuvel
    Period: 1913 - 1991

    “De oogst”. Olieverf op paneel. Gesigneerd.

    “La Moisson”. Huile sur panneau. Signé.
    No longer available
    Dim. 46 x 36 cm
    Estimate: € 100 / 150
  • #462
    Karel Van den Heuvel
    Period: 1913 - 1991

    “De oogst”. Olieverf op paneel. Gesigneerd.

    “La Moisson”. Huile sur panneau. Signé.
    No longer available
    Dim. 46 x 36 cm
    Estimate: € 100 / 150
  • #462
    Karel Van den Heuvel
    Period: 1913 - 1991

    “De oogst”. Olieverf op paneel. Gesigneerd.

    “La Moisson”. Huile sur panneau. Signé.
    No longer available
    Dim. 46 x 36 cm
    Estimate: € 100 / 150
  • #462
    Karel Van den Heuvel
    Period: 1913 - 1991

    “De oogst”. Olieverf op paneel. Gesigneerd.

    “La Moisson”. Huile sur panneau. Signé.
    No longer available
    Dim. 46 x 36 cm
    Estimate: € 100 / 150
  • #462
    Karel Van den Heuvel
    Period: 1913 - 1991

    “De oogst”. Olieverf op paneel. Gesigneerd.

    “La Moisson”. Huile sur panneau. Signé.
    No longer available
    Dim. 46 x 36 cm
    Estimate: € 100 / 150
View all auction items ›

Veiling van 28 & 29 Juni

Deze veiling is volledig.

28 June 2016 19:00
29 June 2016 19:00

View auction ›

Place an online bid

Auction day: 29 June 2016 19:00

Dit lot maakt deel uit van een afgelopen veiling, er kunnen geen biedingen meer opgenomen worden.

This website uses cookies to improve your experience. Accept Read More