Jordaens N.V.

Jordaens N.V. Veilinghuis

Art, Antiques and Wine Auctions

  • News
  • Calendar
  • Live auction
  • Auctions
    • 27 Januari Dag 1 #1-300
    • 28 Januari Dag 2 #301-600
    • Online Only Varia 26 januari 2026
    • Online Only Speelgoedveiling 9 Februari 2026
    • Live auctions
    • Search
  • Downloads
  • Lots Archive
  • Sale Conditions
  • Location
  • My Account & Bids
© 2026 Jordaens N.V.
‹ Back to auction list
“Meisje met vogeltje”. Een terrcotta buste op zwart marmeren sokkel.
“Meisje met vogeltje”. Een terrcotta buste op zwart marmeren sokkel.
“Meisje met vogeltje”. Een terrcotta buste op zwart marmeren sokkel.
Johannes Domisse
Period: 1878 - 1955

“Meisje met vogeltje”. Een terracotta buste op zwart marmeren sokkel.

“Fille et oiseau”. Buste en terre cuite sur socle en marbre noir.
Dim. h: 42 cm
SKU: 2508200288.
Category: Beeld.
Auction day: 25 August 2020 19:00
Catalogue #288
Estimate: € 200 / 300
Unavailable for purchase.
This lot was part of a previous auction, it is no longer available.
  • Related items
  • Auction details
  • Place a bid

Similar lots by type

  • #518

    Een vergulde messingen Boeddha, versierd met kraaltjes.

    Bouddha en laiton doré décoré de petites perles.
    No longer available
    Dim. h: 23 cm
    Estimate: € 200 / 240
  • #651
    Joris Buseyne

    “Fantasiewezen”. Een beeld van gepatineerd keramiek. Onderaan gesigneerd en gedateerd ‘96.

    ”Être fantastique”. Une statue en céramique. Marque sous la base et datée ‘96.
    No longer available
    Dim. h: 45 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #601

    “Koppel”. Een gietijzeren tuinbeeld.

    ‘Couple”. Sculpture de jardin en fonte.
    No longer available
    Dim. h: 130 cm
    Estimate: € 260 / 300
  • #591

    Een paar kindjes van zandsteen.

    Une paire d’enfants en pierre de sable.
    No longer available
    Dim. 42 x 40 x 65 cm
    Estimate: € 460 / 480
  • #543

    Een fijn gesculpteerd turkoois siervaasje met deksel, versierd met een bloemenstruik met vogels in hoogreliëf. Chinees werk. Beschadigingen. Op sokkel.

    Vase couvert décoratif en turquoise sculpté en forme d’arbuste fleurie aux oiseaux sur socle en bois. Travail chinois. Dégâts.
    No longer available
    Dim. h: 23 cm (z.s.)
    Estimate: € 180 / 240
  • #362

    Een reeks van zes aardewerken “Falasha”-figuren. Het grootste beeld gerestaureerd.

    Suite de six figures “Falasha” en faïence. La plus grande restaurée.
    No longer available
    Dim. h: 17 & 31 cm
    Estimate: € 60 / 80
  • #213
    Del Lungo

    “De gladiator”. Een albasten beeld op losse sokkel. Achteraan gesigneerd. Beschadigingen.

    “Le Gladiateur”. Sculpture en albâtre à socle amovible. Signée au verso. Dégâts.
    No longer available
    Dim. h: 45 cm
    Estimate: € 200 / 260
  • #583

    “Meisje met vlinder”. Een klein gietijzeren tuinbeeld.

    “Fille au papillon”. Sculpture de jardin en fonte.
    No longer available
    Dim. h:50 cm
    Estimate: € 100 / 120
  • #611

    Een paar tuinbeelden van wit composiet in de vorm van engelen.

    Une paire de statues de jardin en composite blanc sous forme d’anges.
    No longer available
    Dim. h: 90 cm
    Estimate: € 1300 / 1500
  • #561

    Een gietijzeren tuinbeeld in de vorm van een valk op een valkeniershandschoen.

    Sculpture de jardin en fonte représentant un faucon sur un gant de fauconnier.
    No longer available
    Dim. h: 55 cm
    Estimate: € 200 / 220
  • #198
    Mathurin Moreau
    Period: 1822 - 1912

    Een bronzen damesbuste. Gesigneerd. Met rood marmeren sokkel.

    Buste de femme en bronze. Signé. Sur socle en marbre rouge.
    No longer available
    Dim. h: 37 cm
    Estimate: € 300 / 400
  • #681

    Een Garuda van gebeeldhouwd hardhout. Zuid-Oost Azië.

    Un Garuda en bois dur sculpté. Asie Sud-Est.
    No longer available
    Dim. h: 40 cm
    Estimate: € 80 / 100
  • #538

    Een siervaasje en een wijze van gesculpteerd jade. Op houten sokkel.

    Vase décoratif et statuette d’un sage en jade sculpté. Sur socle en bois.
    No longer available
    Dim. h: 19 & 23 (m.s.)
    Estimate: € 300 / 350
  • #171

    Een paar boekensteunen met bronzen olifanten.

    Paire de serre-livres en forme d’éléphants en bronze.
    No longer available
    Dim. h: 27 cm
    Estimate: € 460 / 500
  • #607

    Twee tuinbeelden, in de vorm van een rat met glas en een konijn met pijp.

    Deux statues de jardin, l’une en forme d’un rat tenant un verre, l’autre d’un lapin tenant une pipe.
    No longer available
    Dim. h: 45 & 44 cm
    Estimate: € 300 / 320
  • #734

    “Vrouwelijk naakt”. Een plaasteren studie.

    Nu féminin. Une étude en plâtre.
    No longer available
    Dim. h: 108 cm
    Estimate: € 50 / 80
  • #744

    Vijf gesculpteerde eendjes van verschillende soorten mineralen. Chinees werk.

    Cinq petits canards en différentes sortes de minéraux. Travail chinois.
    No longer available
    Dim. l: 8 cm
    Estimate: € 40 / 50
  • #238

    “Moeder en kind”. Een houten beeld.

    ”Mère et enfant”. Une statue en bois.
    No longer available
    Dim. h: 63 cm
    Estimate: € 60 / 80
  • #623

    “Leunende vrouw”. Een beeld van wit composiet.

    “Femme s’appuyant”. Sculpture en composite blanc.
    No longer available
    Dim. h: 32 x 46 cm
    Estimate: € 200 / 240
  • #277

    Een naakte danseres van brons op een marmeren sokkel.

    Danseuse nue en bronze sur socle en marbre.
    No longer available
    Dim. h: 34 cm
    Estimate: € 200 / 220
  • #668

    Een vrouwen- en een mannenbuste van gebeeldhouwd Afrikaans hout.

    Un buste féminin et masculin en bois dur sculpté africain.
    No longer available
    Dim. h: 26 & 31 cm
    Estimate: € 100 / 120
  • #682

    Een balkvormig tuinornament van deels gepolijst graniet.

    Ornement de jardin rectangulaire, partiellement en granit poli.
    No longer available
    Dim. 50 x 25 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #630

    Een klapsecretaire in Hollandse stijl met drie laden onder het blad, versierd met bloemenmarqueterie.

    Secrétaire à abattant de style hollandais ouvrant à trois tiroirs en dessous de la tablette et décoré aux fleurs marquetées.
    No longer available
    Dim. 100 x 113 x 52 cm
    Estimate: € 200 / 280
  • #588

    Een wit marmeren tuinvaas op grijs marmeren voet.

    Vasque en marbre blanc sur base en marbre gris.
    No longer available
    Dim. h: 35 Ø 40 cm
    Estimate: € 200 / 240

Other lots in this auction

  • #399

    Een balustervormige siervaas van meerkleurig plaaster, versierd met saterkoppen en guirlandes. Begin XXe eeuw.

    Un vase balustre en plâtre polychrome avec satires et guirlandes. Début XXième siècle.
    No longer available
    Dim. h: 50 cm
    Estimate: € 50 / 70
  • #396

    Een lot van zes mahoniehouten stoelen in twee modellen (Eén rug beschadigd). We voegen er een bijzetstoeltje met dezelfde bekleding aan toe.

    Lot de six chaises en acajou (deux modèles, un dossier abîmé). Nous ajoutons une chaise volante recouverte de la même façon.
    No longer available
    Estimate: € 50 / 100
  • #553

    Een paar bolle gemberpotten van Chinees porselein met een blauw op wit decor van personages in een tuin.

    Paire de pots à gingembre sphériques en porcelaine de Chine à décor bleu et blanc de personnages dans un jardin.
    No longer available
    Dim. h: 29 cm
    Estimate: € 180 / 200
  • #384
    Val Saint-Lambert

    Een lot geslepen kleurloos kristal, bestaande uit twee schaaltjes met respectievelijk vier glaasjes en vier kleine kommetjes. Gemerkt. We voegen er een peper- en een zoutstrooier aan toe.

    Un lot d’objets en cristal incolore comprenant deux coupelles , quatre petits verres et quatre petits bols. Marque. Nous ajoutons un saupoudroir pour sel et poivre.
    No longer available
    Dim. h: 4-15 cm
    Estimate: € 40 / 50
  • #204

    “Pastoraal landschap met personage en koeien”. Olieverf op doek. XIXe eeuw.

    ”Paysage pastorale, personnages et vaches”. Huile sur toile. XIXème siècle.
    No longer available
    Dim. 19 x 28 cm
    Estimate: € 500 / 600
  • #575

    Een tweeledige buffetkast in Mechelse renaissancestijl met een paneeldeur en een lade onderaan en een gevitreerde deur in het opzet.

    Buffet à deux corps de style Renaissance malinoise ouvrant à une porte pleine et un tiroir en dessous et à une porte vitrée en dessus.
    No longer available
    Dim. 225 x 90 x 47 cm
    Estimate: € 80 / 100
  • #371

    Een paar bronzen kandelaars in barokke stijl. XIXe eeuw

    Paire de candélabres en bronze de style baroque.
    No longer available
    Dim. h: 30 cm
    Estimate: € 100 / 120
  • #541

    Een paar dekselvazen van Chinees porselein, versierd met een blauw op wit decor van pioenen en vogels en het deksel getooid me een fo-hond.

    Paire de vases couverts en porcelaine de Chine décorés de pivoines et d’oiseaux de paradis en bleu et blanc. Fretels en forme de chiens de Pho.
    No longer available
    Dim. h: 50 cm
    Estimate: € 280 / 340
  • #465

    Glazen designvaas genre Murano met watergroene tint.

    Vase design en verre dans le genre de Murano de couleur vert eau.
    No longer available
    Dim. H. 30 cm
    Estimate: € 120 / 200
  • #493

    Een vaas van meerkleurig Italiaans glaspasta.

    Vase en pâte de verre polychrome. Travail italien.
    No longer available
    Dim. h: 34 cm
    Estimate: € 65 / 85
  • #291

    Twee vintage kristallen inktpotten op een eikenhouten blad. Kleine schilfers.

    Deux encriers en cristal sur tablette en chêne. Petits éclats.
    No longer available
    Dim. h: 14 cm
    Estimate: € 40 / 50
  • #620

    Een Engelse linen-press met onderaan twee laden.

    Meuble anglais dite linen-press. Le bas ouvrant à deux tiroirs.
    No longer available
    Dim. 215 x 120 x 55 cm cm
    Estimate: € 200 / 300
View all auction items ›

Veiling van 25 & 26 Augustus 2020

De veiling is volledig - 800 loten. Downloads verkrijgbaar op de downloads pagina. Tentoonstelling van zaterdag 22 tot zondag 23 augustus van 11.00 tot 18.00

25 August 2020 19:00
26 August 2020 19:00

View auction ›

Place an online bid

Auction day: 25 August 2020 19:00

Dit lot maakt deel uit van een afgelopen veiling, er kunnen geen biedingen meer opgenomen worden.

This website uses cookies to improve your experience. Accept Read More