Jordaens N.V.

Jordaens N.V. Veilinghuis

Art, Antiques and Wine Auctions

  • News
  • Calendar
  • Live auction
  • Auctions
    • 27 Januari Dag 1 #1-300
    • 28 Januari Dag 2 #301-600
    • Online Only Varia 26 januari 2026
    • Online Only Speelgoedveiling 9 Februari 2026
    • Live auctions
    • Search
  • Downloads
  • Lots Archive
  • Sale Conditions
  • Location
  • My Account & Bids
© 2026 Jordaens N.V.
‹ Back to auction list
“Meisje op stoel”. Een beeld van bruingepatineerd brons naar een werk van A. Moreau.

“Meisje op stoel”. Een beeld van bruingepatineerd brons naar een werk van A. Moreau.

“Fille sur une chaise”. Sculpture en bronze à patine brune d’après l’oeuvre d’Auguste Moreau.
Dim. h: 24 cm
SKU: 1312160933.
Categories: Beeld, Brons.
Auction day: 15 December 2016 19:00
Catalogue #933
Estimate: € 80 / 10à
Unavailable for purchase.
This lot was part of a previous auction, it is no longer available.
  • Related items
  • Auction details
  • Place a bid

Similar lots by type

  • #578
    Royal Boch

    “Big Cat”. Een beeld van geglazuurd aardewerk naar ontwerp van Patrick Villas. Gemerkt en genummerd 101/300 onderaan. In originele doos.

    “Big Cat”. Sculpture en faïence d’après Patrick Villas. Marque et numéro 101/300 sous la base. Dans la boîte d’origine.
    No longer available
    Dim. h: 39 cm
    Estimate: € 120 / 140
  • #657

    Een heiligenbeeld van gepolychromeerd hout. Slijtage. Omstreeks 1800.

    Sculpture en bois polychrome représentant un saint. Vers 1800. Usures.
    No longer available
    Dim. h: 77 cm
    Estimate: € 200 / 300
  • #941

    “Jachthond”. Een beeld van bruingepatineerd brons op een marmeren sokkel. Naar een werk van P.J. Mene.

    “Chien de chasse”. Sculpture en bronze à patine brune sur socle en marbre. D’après l’oeuvre de P.J. Mène.
    No longer available
    Dim. l: 30 cm
    Estimate: € 60 / 100
  • #395

    “Hengst”. Een beeld van bruingepatineerd brons op marmeren sokkel.

    “Etalon”. Sculpture en bronze à patine brune sur socle en marbre.
    No longer available
    Dim. h: 60 cm
    Estimate: € 420 / 480
  • #781

    Een putto van bruingepatineerd plaaster. Kleine letsel. Vroeg XXe eeuw.

    Putto en plâtre à patine brune. Petits usures. Début du XXe siècle.
    No longer available
    Dim. h: 68 cm
    Estimate: € 60 / 100
  • #573

    “Reizende dame”. Een beeld van bruingepatineerd brons in art decostijl.

    “Dame en voyage”. Sculpture en bronze à patine brune de style art déco.
    No longer available
    Dim. h: 30 cm
    Estimate: € 80 / 100
  • #1090

    Een gietijzeren tuinbeeld in de vorm van een haan.

    “Coq”. Sculpture de jardin en fonte.
    No longer available
    Estimate: € 60 / 100
  • #801

    Een serie van drie verschillende eenden van zwartgepatineerd brons.

    Suite de trois canards différents en bronze à patine noire.
    No longer available
    Dim. h: 49 - 53 cm
    Estimate: € 60 / 100
  • #427

    Een staande Boeddha van gepolychromeerd hout.

    Bouddha debout en bois polychrome.
    No longer available
    Dim. h: 113 cm
    Estimate: € 100 / 180
  • #957

    “Harlekijnen met een fruitschaal”. Een groep van donker- en goudgepatineerd brons op een groen marmeren sokkel.

    “Arlequins à la coupe de fruits”. Groupe en bronze à patine foncé et doré sur socle en marbre vert.
    No longer available
    Dim. h: 18 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #621

    Een paar boekensteunen van gesculpteerd albast in de vorm van een kaketoe.

    Paire de serre-livres en albâtre sculpté en forme de cacatoès.
    No longer available
    Dim. h: 22 cm
    Estimate: € 60 / 80
  • #981
    August Nobels
    Period: 1884 - 1938

    Een heiligenbeeld van gepatineerd gips. Achteraan gesigneerd. Als geschenk gegeven in 1924 door de familie van de kunstenaar.

    Saint en plâtre patiné. Signature au verso. Donné en cadeau par la famille de l’artiste en 1924.
    No longer available
    Dim. h: 70 cm
    Estimate: € 60 / 90
  • #623

    Een leeuw van gebeeldhouwd marmer met glazen oogjes.

    Lion en marbre sculpté aux yeux en verre.
    No longer available
    Dim. h: 21 cm
    Estimate: € 120 / 200
  • #217

    “Een kinderbuste in oud-Romeinse stijl van wit marmer en verguld brons.

    Buste d’enfant de style romain en marbre blanc et bronze doré.
    No longer available
    Dim. h: 21 cm
    Estimate: € 80 / 100
  • #658

    Een buste van donkergepatineerd gips. Gesigneerd “C. Meunier”.

    Buste en plâtre à patine foncée. Signé C. Meunier.
    No longer available
    Dim. h: 56 cm
    Estimate: € 120 / 200
  • #1133

    Een paar girandoles van brons met zes lichtpunten en met kristallen pendeloques.

    Paire de girandoles en bronze à six lumières et aux pendeloques en cristal.
    No longer available
    Dim. h: 60 cm
    Estimate: € 200 / 240
  • #947

    “Jongen met pijp”. Een beeld van donkergepatineerd brons op marmeren sokkel naar een werk van A. Moreau.

    “Garçon à la pipe”. Sculpture en bronze à patine foncée sur socle en marbre. D’après l’oeuvre d’Auguste Moreau.
    No longer available
    Dim. h: 34 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #931

    “Zittende vrouw”. Een beeld van bruingepatineerd brons op marmeren sokkel. Naar een werk van A. Moreau.

    “Femme assise”. Sculpture en bronze à patine brune sur socle en marbre. D’après l’oeuvre d’Auguste Moreau.
    No longer available
    Dim. h: 20 cm
    Estimate: € 60 / 100
  • #588
    Nelson

    Een art nouveau damesbuste van donkergepatineerd brons. Achteraan gesigneerd.

    Buste de dame art nouveau en bronze à patine foncée. Signature au verso.
    No longer available
    Dim. h: 29 cm
    Estimate: € 200 / 300
  • #927

    “Jongen met duiven”. Een beeld van bruingepatineerd brons op een marmeren sokkel naar een werk van A. Moreau.

    “Garçon aux pigeons”. Sculpture en bronze à patine brune sur socle en marbre. D’après l’oeuvre d’Auguste Moreau.
    No longer available
    Dim. h: 33 cm
    Estimate: € 180 / 240
  • #591

    Een beeld van een bisschop van gesculpteerd eikenhout. Omstreeks 1800.

    Sculpture représentant un évêque en chêne sculpté. Vers 1800.
    No longer available
    Dim. h: 50 cm
    Estimate: € 200 / 300
  • #965

    “Putti met ram”. Een groep van bruingepatineerd terracotta.

    “Putti au bélier”. Groupe en terre cuite brune.
    No longer available
    Dim. h: 33 cm
    Estimate: € 60 / 80
  • #227

    “Zittend meisje”. Een beeld van monochroom wit biscuit. Frans werk.

    Petite fille assise. Statuette en biscuit monochrome blanche. Travail français.
    No longer available
    Estimate: € 120 / 150
  • #593
    Dominique Van den Bossche
    Period: 1854 - 1906

    Een jongedamesbuste van bruingepatineerd terracotta. Gesigneerd. Restauratie aan de basis.

    Buste de jeune femme en terre cuite à patine brune. Signé. Restauration à la base.
    No longer available
    Dim. h: 48 cm
    Estimate: € 100 / 150

Other lots in this auction

  • #647

    Een tweedeursvitrine van gefineerd hout in Louis-Philippestijl. XIXde eeuw.

    Vitrine à deux portes en bois de placage de style Louis-Philippe. XIXe siècle.
    No longer available
    Estimate: € 100 / 120
  • #1045
    Stein

    Vier bierpullen van steengoed met tinnen deksel. Versierd met wapenschilden en geometrische figuren. Eén gemerkt SKW Trostberg en twee Goebel.

    Chope(s) à bière allemande.
    No longer available
    Dim. H. 15,5 cm
    Estimate: € 30 / 50
  • #458
    Giorgio Armani

    Tien dezelfde fotoalbums.

    Dix albums à photographie identiques.
    No longer available
    Estimate: € 30 / 50
  • #1084

    Een eikenhouten rolwagentje met getorste pootjes en een afneembaar dienblad

    Table de service en chêne aux pieds torsadés et à table amovible.
    No longer available
    Dim. 70 x 70 x 46 cm
    Estimate: € 30 / 50
  • #663
    Suzanne Thienpont
    Period: 1905 - 2003

    “Convergentie”. Gemengde techniek op schildersboard. Gesigneerd en op de verso gedateerd 1961.

    “Convergence”. Technique mixte sur carton. Signé et daté au verso 1961.
    No longer available
    Dim. 44 x 33 cm
    Estimate: € 150 / 200
  • #926

    Een sobere eikenhouten tweedeursgarderobe met drie laden onderaan. XIXe eeuw.

    Garde-robe rustique à deux portes en chêne à trois tiroirs en ceinture. XIXe siècle.
    No longer available
    Dim. b: 185 cm
    Estimate: € 180 / 240
  • #609
    Eric Kengen
    Period: °1952

    “Compositie met mannelijk naakt”. Gemengde techniek op papier. Gesigneerd. Galerie du Prévôt, Paris.

    “Composition au nu masculin”. Technique mixte sur papier. Signée. Provenance Galerie du Prévôt, Paris
    No longer available
    Dim. 113 x 113 cm
    Estimate: € 800 / 1000
  • #715

    Een traditionele halssnoer met bijpassende oorbellen van de Indiaanse vrouwen van Otavalo.

    Collier traditionnel et boucles d’oreilles assorti des femmes indiennes d’Otavalo.
    No longer available
    Estimate: € 60 / 100
  • #634
    Franc Ertinger

    “Moninchoven & Crabbels.” Een paar etsen.

    “Moninchoven & Crabbels”. Paire d’eaux fortes.
    No longer available
    Estimate: € 40 / 50
  • #1132
    SBS Solingen

    Een verguld bestek in koffer. Compleet voor twaalf personen.

    Coffre à couverts dorés. Complet pour douze personnes.
    No longer available
    Estimate: € 180 / 240
  • #1053

    Een lot van vijf metalen klokjes, getooid met de Dom van Keulen.

    Lot de cinq pendules en métal surmontées de la Cathédrale de Cologne.
    No longer available
    Estimate: € 40 / 60
  • #380
    Festina

    Een roestvrijstalen herenhorloge. Waterbestendig.

    Montre homme en acier inoxydable. Eau résistante.
    No longer available
    Estimate: € 80 / 120
View all auction items ›

Antiekveiling van 13, 14 & 15 december

De veiling is volledig - 1145 loten online.

13 December 2016 19:00
14 December 2016 19:00
15 December 2016 19:00

View auction ›

Place an online bid

Auction day: 15 December 2016 19:00

Dit lot maakt deel uit van een afgelopen veiling, er kunnen geen biedingen meer opgenomen worden.

This website uses cookies to improve your experience. Accept Read More