#427
#455
Een kom van blauw en wit Delfts aardewerk. Onderaan gemerkt.
#676Baharlou
#166
Een hardhouten commode met vijf laden en een marmeren blad, versierd met ingelegde motieven van parelmoer en details van ivoor en ebbenhout.
#329Eduard Lauwers
#120
Une bague en or blanc 18 ct sertie de brillants ayant un poids total de ± 0,62 ct et une tourmaline centrale de ± 3,85 ct.No longer availableDim. 4,48 gEstimate: € 1500/1700 -
#161Elysée - concept, Paris
Een humidor met hygrometer.
#517
Un vase cylindrique en porcelaine de Chine, décor polychrome de sages et d’enfants. Période Hongxian.No longer availableDim. h: 28 cmEstimate: € 60/80 -
#292Salvador Dali
“Menorah”. Bronzen plaquette. Met handtekening.
#630
Een vaas van rode glaspasta, stijl Murano.
#516
#12
“De geseling van Christus”. Een antieke ingekaderde gravure. En een andere.
”La Flagellation du Christ”. Une gravure antique encadrée.No longer availableDim. 41 x 30 cmEstimate: € 50/80