Other lots by Goebel
-
#490GoebelDrie figuurtjes van van meerkleurig porselein naar ontwerp van M. I. Hummel. Onderaan gemerkt.
Trois figurines en porcelaine polychrome par M.I. Hummel. Marque sous la base.No longer availableEstimate: € 60 / 100 -
GoebelEen paar balustervaasjes van meerkleurig cloisonné op geel koper met een decor van bloemen en vogels.
No longer availableDim. h: 26 cm
Similar lots by type
-
#455Een paar hoornvazen van Brussels porselein onder stolpen. De voetstukken versierd met inlegwerk, maar licht beschadigd.
Paire de cornets en porcelaine de Bruxelles sous globes en verre. Les socles décorées d’incrustations, mais aux légers dégâts.No longer availableEstimate: € 60 / 100 -
#415Een glasservies van geslepen kristal, bestaande uit veertien wijnglazen, tien champagnecoupes, zeven aperitiefglazen, twee borrelglaasjes, twee waterglazen en een kaasstolp.
Service à verres en cristal taillé comprenant quatorze verres à vin, dix coupes à champagne, sept verre à apéritif, deux goûtes, deux verres à eau et une cloche à fromage.No longer availableEstimate: € 60 / 120 -
#812Een schildersezel. We voegen er een veldezel aan toe.
Chevalet ancien. On y joint un petit chevalet de pleine air.No longer availableEstimate: € 120 / 180 -
#598“Kubistisch personage”. Lichtblauw geschilderd hout. Draagt een monogram.
“Personnage cubiste”. Sculpture en bois peint bleu clair. Porte un monogramme.No longer availableDim. H 54,5 cmEstimate: € 250 / 350 -
#405Een servies van monochroom wit en verguld porselein voor twaalf personen. Eén kopje gerestaureerd.
Service en porcelaine monochrome blanche pour douze personnes. Une tasse restaurée.No longer availableEstimate: € 60 / 100 -
#225ChinaEen nagelbeschermer gemonteerd als broche van zilver bezet met email. 19de eeuws.
Protège-ongle monté en argent et orné d’émail. Travail chinois, XIXe siècle.No longer availableDim. 12,20 gEstimate: € 100 / 150 -
#426HamadanPerzisch karpet van wol. Handgeknoopt.
Carpette persane en laine. Nouée main.No longer availableDim. 185 x 115 cmEstimate: € 80 / 120 -
#806Luchter van polychroom hout.
Lustre en bois polychrome.No longer availableEstimate: € 50 / 80 -
#136HerizWollen tapijt. Handgeknoopt.
Tapis d’Orient en laine. Noué main.No longer availableDim. 347 x 250 cmEstimate: € 200 / 240 -
#736ShirazEen Perzisch tapijt van wol. Handgeknoopt.
Tapis persan en laine. Noué main.No longer availableDim. 230 x 155 cmEstimate: € 80 / 120 -
#629Een Chinees schip van gesculpteerd jade in de vorm van een draak op een sokkel van gesculpteerd hardhout.
Bateau chinois en jade sculpté en forme de dragon sur socle en bois dur sculpté.No longer availableDim. l: 52 cmEstimate: € 100 / 160 -
#380Een halssnoer van bloedkoraal.
Collier en corail rouge.No longer availableEstimate: € 50 / 80 -
#325Een zilveren halsketting bezet met ruwe bloedkoraal.
Chaîne en argent sertie de corail rouge naturel.No longer availableEstimate: € 150 / 200 -
#370MexicoEen halssnoer met bijpassende armband in de vorm van een hand van 925 ‰ zilver.
Collier et bracelet assorti en forme d’une main. Argent 925‰.No longer availableDim. 175,95 gEstimate: € 150 / 250 -
#16Een gegraveerde zilveren lepel met keuren van de maker. Moskou 1841. Andrei A. Kovalsky.
Cuillère en argent gravé aux poinçons d’orfèvre Andrei A. Kovalsky et Moscou 1841.No longer availableDim. 44 gEstimate: € 50 / 100 -
#310Peru IlariaEen slavenarmband met bijpassende ring van 925 ‰ zilver met bladvormige versiering, in originele doos.
Bracelet d’esclave et bague assortie en argent 925‰ décorés de feuilles. Dans la boîte d’origine.No longer availableDim. 66,86 gEstimate: € 100 / 150 -
#285Peru IlariaEen drie rijen parelhalssnoer van 925 ‰ zilver in originele doos.
Collier à trois rangées de perles en argent 925‰. Dans la boîte d’origine.No longer availableDim. 120,90 gEstimate: € 150 / 250 -
#335EcuadorTwee verschillende kleuren hangers van geslepen spondylus schelpen met zilveren afwerking.
Deux pendentifs différents en coquille spondylus aux détails en argent.No longer availableEstimate: € 100 / 150 -
#603Een paar porseleinen luchters en een applique.
Paire de lustres en porcelaine et une applique.No longer availableEstimate: € 60 / 100 -
#430Lot van zestien biscuit beeldjes.
Lot de seize statuettes en biscuit.No longer availableEstimate: € 30 / 35 -
#96Een gefineerd tafeltje met rand in accolade.
Table en bois de placage. Bord en accolade.No longer availableEstimate: € 60 / 120 -
#821Bureautafel met drie laden in de gordel en kalfslederen bekleding op het blad. Engelse stijl.
Table de bureau à trois tiroirs en ceinture. Tablette recouverte de vachette. Style anglais.No longer availableDim. 125 x 68 cmEstimate: € 120 / 200 -
#813Een houten tekentafel met verstelbaar krukje.
Table à dessiner en bois et tabouret.No longer availableEstimate: € 100 / 120 -
#37510 handen van verschillende halfedelstenen.
Dix mains en pierres dures différentes.No longer availableEstimate: € 100 / 150
Other lots in this auction
-
#687Een paar wandvaasjes van Chinees porselein met een meerkleurig decor van vogels en bloemen.
Paire de vases muraux en porcelaine de Chine à décor polychrome d’oiseaux et de fleurs.No longer availableDim. h: 24 cmEstimate: € 170 / 190 -
#771“Mephisto”. Buste van terracotta. Niet gesigneerd, toe te schrijven aan Dominique Van den Bossche (1854-1906).
“Méphisto”. Buste en terre cuite. Sans signature, attribué à Dominique Va, den Bossche (1854-1906).No longer availableDim. h: 44 cmEstimate: € 240 / 300 -
#223“De geseling van Jezus”. Een groep van gepolychromeerd eikenhout. Manco’s. Omstreeks 1600.
“La Flagellation”. Groupe en chêne sculpté et polychrome. Travail flamand, vers 1600. Quelques petits manquants.No longer availableDim. h: 44 cmEstimate: € 2600 / 2800 -
#528Acht diverse hoofdjes van terracotta en kalksteen (enige kleine letsels). Zuid-Amerika.
Huit petites têtes diverses en terre cuite et calcaire (quelques petits dégâts). Amérique du Sud.No longer availableDim. H. ± 10 cmEstimate: € 60 / 100 -
#574Jiri AnderléPeriod: °1936“Brieflesenden Mädchen”. Aquatint. Gesigneerd buiten de plaat.
“Brieflesenden Mädchen”. Aquatinte. Signée hors planche.No longer availableDim. 59 x 49 cmEstimate: € 60 / 80 -
#503Messingen beeldje van de godin Sadaswati gezeten op een zwaan. Bengaals werk.
Statuette en laiton représentant la déesse Sadaswati assise sur un cygne. Travail bengali.No longer availableDim. H. 17 cmEstimate: € 40 / 60 -
#582“Indisch koppel”. Paar gouaches op doek. Modern werk.
“Couple indien”. Paire de gouaches sur tissu. Travail moderne.No longer availableEstimate: € 100 / 120 -
#615Een mahoniehouten commode met drie grote en twee kleine laden.
Commode en acajou ouvrant à trois grands et deux petits tiroirs.No longer availableEstimate: € 100 / 120 -
#29Stefaan TesselyPeriod: °1933“Madonna”. Olieverf op paneel. Gesigneerd.
“Sainte Vierge”. Huile sur panneau. Signé.No longer availableDim. 25 x 16 cmEstimate: € 80 / 120 -
#463Een Boeddha en een wijze van gesculpteerd jade.
Bouddha et un sage en jade sculpté.No longer availableDim. h: 19 & 18 cmEstimate: € 120 / 200 -
#815Een mahoniehouten bijzettafeltje met twee klapbladen en twee laden. XIXe eeuw.
Table d’appoint en acajou à deux abattants et deux tiroirs. XIXe siècle.No longer availableEstimate: € 80 / 120 -
#800Een paar fauteuils van gebeitst eikenhout met stoffen bekleding in Lodewijk XVI-stijl.
Paire de fauteuils en chêne patiné recouvert de tissu. Style Louis XVI.No longer availableEstimate: € 60 / 100

