Similar lots by type
-
#274“Cathédrale d’Anvers”. Inkt en aquarel op papier. Getekend Eug. Timmermans, Géomètre - argenteur. Institut Scheppers. Malines, 1909.
”Cathédrale d’Anvers”. Encre et aquarelle sur papier. Signé Eug. Timmermans, géomètre et argenteur. Institut Scheppers. Malines, 1909.No longer availableDim. 102 x 63 cmEstimate: € 200 / 240 -
#834J Severin“Netels”. Aquarel op papier. Gesigneerd.
”Orties”. Aquarelle sur papier. Signé.No longer availableDim. 40 x 27 cmEstimate: € 30 / 40 -
#34Karel-Jan Van den HeuvelPeriod: 1913 - 1991“Studie van een zittende man”. Pen op papier. Gesigneerd.
“Etude d’un homme assis”. Encre sur papier. Signé.No longer availableDim. 18,5 x 16,5 cmEstimate: € 40 / 50 -
#594“Vouloir qu’elle soit morte”. Gemengde techniek op papier. Gesigneerd en gedateerd 4/’80.
”Vouloir qu’elle soit morte”. Techniques mixtes sur papier. Signé et daté 4/’80.No longer availableDim. 56 x 44 cmEstimate: € 250 / 280 -
#59Nelly DegouyPeriod: 1910 - 1979“Danseres”. Pastel op papier. Gesigneerd.
”Danseuse”. Pastel sur papier. Signé.No longer availableDim. 27 x 18 cmEstimate: € 80 / 120 -
#809Twee architecturale werken, bestaande uit een potloodtekening van een kapiteel en een XVIIe eeuwse gravure. De eerste gesigneerd en gedateerd 1927.
Deux oeuvres architecturales, dont un dessin au crayon représentant un chapiteau et une gravure du XVIIème siècle. Le premier est signé et daté 1927.No longer availableDim. 47 x 32 34 x 19 cmEstimate: € 65 / 75 -
#32‘ La tristesse et la terreur’ . Een lithografie uit de XIXde eeuw.
”La tristesse et la terreur”. Une lithographie du XIXième siècle.No longer availableDim. 18 x 12,5 cmEstimate: € 25 / 35 -
#382Anna BochPeriod: 1848 - 1936“Landschap”. Aquarel op papier. Gesigneerd.
”Paysage”. Une aquarelle sur papier. Signé.No longer availableDim. 23 x 33 cmEstimate: € 60 / 100 -
#49Brigitte“Kinderen”. Gemengde techniek op papier. Gesigneerd.
"Enfants". Technique mixte sur papier. Signé.No longer availableDim. 39 x 29 cmEstimate: € 50 / 80 -
#339Dirk BaksteenPeriod: 1886 - 1971“Duinlandschap”. Gemengde techniek op papier. Gesigneerd.
”Paysage de dunes”. Techniques mixtes sur papier. Signé.No longer availableDim. 39 x 52 cmEstimate: € 60 / 100 -
#192Johann Joseph HartmannPeriod: 1753 - 1830“Zicht op het Sint-Pieterseiland in het meer van Bienne”. Gouache op papier. Met onderschrift ‘Peint par Hartmann à Bienne 1791.
”Vue sur l'île Saint-Pierre, lac de Bienne”. Gouache sur papier. Ecriture en dessous: ‘Peint par Hartmann à Bienne 1791’.No longer availableDim. 28 x 42 cmEstimate: € 750 / 850 -
#294Leopoldo Berthelemy Santa MariaPeriod: 1887 - 1970“Koeien bij een boerenkar”. Olieverf op board. Gesigneerd
”Vaches et char”. Huile sur carton. Signé.No longer availableDim. 33 x 41 cmEstimate: € 100 / 150 -
#759“Compositie”. Gemengde techniek op papier. Gesigneerd.
”Composition”. Techniques mixtes sur papier. Signée.No longer availableDim. 45 x 45 cm.Estimate: € 60 / 100 -
#352“Vrouwenportret”. Gemengde techniek op papier. Draagt handtekening ‘Anton Pieck’.
”Portrait de femme”. Techniques mixtes sur papier. Porte la signature ‘Anton Pieck’.No longer availableDim. 38 x 31 cmEstimate: € 60 / 80 -
#404Jozef MousPeriod: 1896-1968“Havenzicht” en “Arbeider”. Twee tekeningen op papier. Beide Gesigneerd.
”Vue portuaire” & “ Ouvrier”. Deux dessins sur papier. Signés.No longer availableDim. 23 x 33 & 13 x 17 cmEstimate: € 60 / 100 -
#724“Personages”. Pastel op papier. Gesigneerd.
”Personnages”. Pastel sur papier. Signé.No longer availableDim. 70 x 72 cmEstimate: € 40 / 50 -
#369Stephan GorusPeriod: 1913 - 2012“Rokende man” en “Vrouw met pop”. Twee gouaches op papier. Beide gesigneerd.
”Homme qui fume” & “ Femme et poupée”. Deux gouaches sur papier. Signés.No longer availableDim. 23 x 18 cmEstimate: € 100 / 140 -
#44“Hoeve te Duinbergen”. Aquarel op papier. Onleesbaar gesigneerd en gedateerd 1931.
”Ferme à Duinbergen”. Aquarelle sur papier. Illisiblement signée et datée 1931.No longer availableDim. 49 x 67 cmEstimate: € 40 / 60 -
#24Jan Muls (?)“Duinbergen aan zee”. Olieverf op papier. Gesigneerd en gedateerd 1946.
“Duinbergen sur Mer”. Huile sur papier. Signé et daté 1946.No longer availableDim. 20 x 29 cmEstimate: € 30 / 50 -
#4E. Cahn“Visser met meisje”. Een potloodtekening op papier. Gesigneerd en gedateerd 10-02-1905.
”Pêcheur et jeune fille”. Un dessin au crayon sur papier. Signé et daté 10-02-1905.No longer availableDim. 20 x 15 cmEstimate: € 40 / 50 -
#760“Compositie”. Gemengde techniek op papier. Gesigneerd.
”Composition”. Techniques mixtes sur papier. Signée.No longer availableDim. 45 x 45 cm.Estimate: € 60 / 100
Other lots in this auction
-
#166Een tweeledige buffetkast van gebeeldhouwd eikenhout in Mechelse renaissancestijl met bovenaan deurtjes met glas in lood.
Un buffet à deux corps en chêne sculpté, style renaissance malinois à deux portes vitraux au plomb dans la partie supérieure.No longer availableDim. h: 233 cmEstimate: € 50 / 80 -
#279Een albasten lamp met een jongetje dat met een kat speelt. Enkele reparaties aan de voet en haarlijnen in de kap.
Une lampe en albâtre d’un garçon jouant avec son chat. Quelques réparations au pied et cheveux dans la coupole.No longer availableDim. h: 70 cmEstimate: € 40 / 60 -
#628Houten hoogreliëf. “Personages uit Jakarta”.
Un haut-relief en bois: “Personnages”. Jakarta.No longer availableDim. h: 141 cmEstimate: € 50 / 80 -
#733Een Chinese vaas en gemberpot met een landschap en tekst als versiering.
Un vase chinois et un pot à gingembre, décoration de paysage et d’un texte.No longer availableDim. h: 43,5 cmEstimate: € 100 / 120 -
#690Een 18 karaats wit gouden ring bezet diamanten met een gezamenlijk gewicht van ± 0,60 ct. en een robijncabochon van ± 3 ct.
Une bague en or blanc 18 ct sertie de diamants ayant un poids total de ± 0No longer availableDim. 5,60 gEstimate: € 1300 / 1400 -
#736Een eikenhouten commode met drie grote en twee kleine laden. XIXe eeuw.
Une commode en chêne à trois grands et deux petits tiroirs. XIXème siècle.No longer availableDim. 100 x 96 x 52 cmEstimate: € 200 / 300 -
#640Een 18 karaats wit gouden ring bezet met diamanten met een gezamenlijk gewicht van ± 1,90 ct. K. VS - SI1.
Une bague en or blanc 18 ct sertie de diamants ayant un poids total de ± 1,90 ct. K. VS - SI1.No longer availableDim. 5,93 gEstimate: € 1600 / 1800 -
#46Een notenhouten bergère in Régencestijl.
Une bergère en noyer style Régence.No longer availableDim. h: 85 cmEstimate: € 100 / 120 -
#285Een paar 18 karaats wit gouden oorbellen bezet met briljanten met een gezamenlijk gewicht van ± 0,60 ct.
Une paire de boucles d’oreilles en or blanc sertie de brillants ayant un poids total de ± 0,60 ct.No longer availableDim. 3,33 gEstimate: € 400 / 500 -
#740Een 18 karaats wit gouden ring bezet met een centrale blauwe topaas van ± 1,34 ct.
Une bague en or blanc 18 ct sertie d’une topaze de ± 1,34 ct.No longer availableDim. 3,30 gEstimate: € 250 / 350 -
#76Een halfrond bijzetmeubeltje met drie tapse poten en twee schuifdeurtjes. Een deurtje beschadigd.
Petit meuble d’appoint en demi-lune sur trois pieds gaines et à deux petites portes glissantes.No longer availableDim. b: 67 cmEstimate: € 80 / 120 -
#291“Retour du travail”. Een groep van geglazuurd plaaster met klokje.
”Retour du travail”. Un groupe en plâtre à glaçure et petite pendule.No longer availableDim. h: 65 cmEstimate: € 25 / 35

