Un secrétaire haut en bois de placage acajou à deux portes panneau sous la tablette abattante et un tiroir. tablette en marbre gris. Période Empire.No longer availableDim. 149 x 103 x 53 cmEstimate: € 100 / 120 -
#254K.M. Claessens“Waterlandschap”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
”Paysage fluvial”. Huile sur toile. Signée.No longer availableEstimate: € 100 / 120 -
#401Royal BochEen zittende beer van monochroom wit aardewerk naar ontwerp van Rik Delrue. Gemerkt.
Un ours assis en faïence blanche monochrome d’après une oeuvre par Rik Delrue.No longer availableDim. h: 29 cmEstimate: € 30 / 35 -
#747Een golftas met elf golfclubs. Diverse merken.
#424Een luchter naar art nouveau voorbeeld.
Un lustre d’après l’Art Nouveau.No longer availableEstimate: € 60 / 100 -
#415Een 18 karaats geel gouden hanger bezet met een half edelsteen.
Pendentif en or jaune 18 ct serti d’une pierre semi-précieuse.No longer availableDim. 4,50 gEstimate: € 80 / 120 -
#507Een paar voorstellingen van Boeddha van deels verguld brons.
Une paire de représentations de Bouddha, partiellement en bronze doré.No longer availableDim. h: 18,5 cmEstimate: € 100 / 120 -
#185Een paar 18 karaats wit gouden oorbellen bezet met diamanten met een gezamenlijk gewicht ± 0,86 ct.
Paire de boucles d’oreilles en or blanc 18 ct serties de diamants ayant un poids total de ± 0,86 ct.No longer availableDim. 2,80 gEstimate: € 400 / 500 -
#142Gaston NoelandersPeriod: Elsene 1910 - 1987“Jachtstilleven met eenden en fazant”. Olieverf op doek. Gesigneerd. Met boek.
”Nature morte, scène de chasse, canards et faisans”. Huile sur toile. Avec livre.No longer availableDim. 70 x 80 cmEstimate: € 80 / 120 -
#249“Stilleven met fruit, kruik en lamp”. Olieverf op doek.
”Nature morte, fruits, lampe et cruche”. Huile sur toile.No longer availableDim. 66 x 53 cmEstimate: € 80 / 120 -
#420Een 18 karaats geel gouden schakelarmband.
#88Een paar kandelaars van grijsgepatineerd hout.
Une paire de candélabres en bois patiné gris.No longer availableDim. h: 65 cmEstimate: € 80 / 120