Other lots in this auction
-
#179Alphonse De Walsche
“Zomers plattelandszicht met vee bij een stroompje met huizen en molens in de achtergrond”. Olieverf op paneel. Gesigneerd en gedateerd 1897.
“Paysage estival avec bétail dans un pré, un ruisseau, des maisons et des moulins à l’arrière plan”. Huile sur panneau. Signé et daté 1897.No longer availableDim. 35 x 50 cmEstimate: € 300/400 -
#449
"Koopman op ezel". Aquarel op papier. Gesigneerd Gustave Lorain (?). XIXe eeuw.
“Marchand sur son âne”. Aquarelle sur papier. Signée Gustave Lorain (?).No longer availableDim. 25 x 22 cm -
#451
Vier glazen met geslepen voorstelling van Eisenhower, Roosevelt, Churchill & Montgomery.
Quatre verres à décor taillé représentant Eisenhower, Roosevelt, Churchill et Montgomery.No longer availableEstimate: € 32/38 -
#160
Een 18 karaats geel gouden armband.
Bracelet en or jaune 18 K.No longer availableDim. 99,31 gEstimate: € 3000/3200 -
#682
Een balkvormig tuinornament van deels gepolijst graniet.
Ornement de jardin rectangulaire, partiellement en granit poli.No longer availableDim. 50 x 25 cmEstimate: € 40/60 -
#458
Een bronzen groepje van een jongen met een speelgoedauto. Gemonogrammeerd.
Petit groupe en bronze représentant un garçon et son auto de jouet. Monogrammé.No longer availableDim. H. 13 cmEstimate: € 50/80 -
#29
Een spiegeltje in goudgepatineerde houten lijst.
Petit miroir dans un cadre doré.No longer availableDim. 40 x 34 cmEstimate: € 40/60 -
#188
Houten beeld van een monnik. Goede polychromie. Schade door oude houtworm (een arm ontbreekt). Waarschijnlijk Duitsland, XVIIIde eeuw.
Sculpture en bois représentant un moine. Belle polychromie. Dégâts par ancien vers de bois (un bras manque). Probablement Allemagne, XVIIIe siècle.No longer availableDim. H. 45 cmEstimate: € 250/350 -
#455
Glazen designvaas genre Murano met oranje tint.
Vase design en verre dans le genre de Murano de couleur orange.No longer availableDim. H. 25 cmEstimate: € 40/50 -
#61
“Appelverkoopster”. Een porseleinen beeldje. Gemerkt in blauw onder glazuur: Volkstedt - Ruldolstadt.
“Vendeuse de pommes”. Statuette en porcelaine. Marque en bleu sous couverte: Volkstedt-Rudolstadt.No longer availableDim. h: 14,5 cmEstimate: € 60/80 -
#94
“Lachend koppel”. Een olieverfschilderij op een oude reclameplaat. Gesigneerd “Ed. Bourgeois 1885”.
“Couple riant”. Huile sur un panneau publicitaire ancien. Signé “Ed. bourgeois 1885”.No longer availableDim. 35 x 26 cmEstimate: € 100/140 -
#444
“Compositie in gemengde techniek”. Draagt een monogram A.H.
“Composition en technique mixte”. Porte un monogramme A.H.No longer availableDim. 42 x 32 cmEstimate: € 100/150