Other lots in this auction
-
#390Een 18 karaats roze gouden ring bezet met een centrale diamant van 1,30 ct. en 10 kleine diamantjes.
Une bague en or rose 18 ct sertie d’un diamant central de 1,30 ct et dix petits diamants.No longer availableDim. 14,48 gEstimate: € 2300 / 2500 -
#85Een 18 karaats geel gouden ketting met hanger bezet briljanten met een gezamenlijk gewicht van ± 0,36 ct. en een topaas van ± 4.30 ct.
Une chaîne en or jaune 18 ct avec pendentif serti de brillants ayant un poids total de ± 0,36 ct et d’une topaze de ± 4,30 ct.No longer availableDim. 5,62 gEstimate: € 800 / 900 -
#641Een ceremoniële houten staf, versierd met gesculpteerde hoofden. Afrikaans werk.
Un bâton de cérémonie en bois, décoration de têtes sculptées.No longer availableDim. h: 99 cmEstimate: € 100 / 120 -
#732”Portret van een vrouw”. Olieverf op board.
”Portrait d’une femme”. Huile sur carton.No longer availableDim. 34,5 x 32 cmEstimate: € 120 / 140 -
#627Een paar grote balustervazen van Chinees porselein met een meerkleurig decor van de Keizerlijke hofhouding in cartouches in een celadonkleurige achtergrond van bloemen, fruit en vogels. De hals en de schouder versierd met fabeldieren in hoogreliëf. Met bijpassende houten sokkels.
Une paire de vases balustre en porcelaine de Chine à décor polychrome de la Cour Impériale en cartouches sur fond de couleur céladon de fleurs, fruits et oiseaux. Le col et l’épaule au décor d’animaux fantastiques en relief. Avec socles en bois assortis.No longer availableDim. h: 112 cmEstimate: € 1000 / 1500 -
#805Een luchter met zeven lichtpunten van begin XXste eeuw. Zilverkleurige patina.
Un lustre à sept points lumineux, début XXème siècle. +- 1900). Patine argentée.No longer availableDim. h: 80 cmEstimate: € 100 / 110 -
#401Een paar Afrikaanse boekensteunen van ebbenhout en ivoor. We voegen er een kleine ivoren buste aan toe. Art deco-inspiratie, eerste helft XXste eeuw.
Une paire de serre-livres en ébène et ivoire. Nous ajoutons un petit buste en ivoire.No longer availableDim. h: 17 & 7 cmEstimate: € 40 / 45 -
#253“Prudentia” & “Justitia”. Twee oude tapisserieën. De begeleidende tekst gerestaureerd.
”Prudentia” & “ Justitia”. Deux anciennes tapisseries. Le texte accompagnant à été restauré.No longer availableDim. 42 x 50 cmEstimate: € 180 / 240 -
#424GloriaEen polychroom en verguld handgeschilderd mokkaservies met Napoleon decor. Gemerkt.
Un service à moka, peint à la main, décor Napoléon.No longer availableEstimate: € 30 / 40 -
#131Een bronzen beeld van een Benin prins. Ashante (Ghana).
Une statue en bronze d’un prince de Bénin. Asante, Ghana.No longer availableDim. H. 25 cmEstimate: € 300 / 400 -
#159Frans RoofthooftPeriod: 1888-1957“Heidelandschap”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
”Paysage de bruyères”. Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 85 x 85 cmEstimate: € 120 / 200 -
#459Een gedeelte glasservies van geslepen kleurloos kristal, bestaande uit 7 likeurglaasjes, 10 aperitiefglaasjes, 4 wijnglazen en 8 waterglazen. Val St. Lambert.
Une partie d’un service de verres en cristal comprenant 7 verres à liqueur, 10 verres à apéritif, 4 verres à vin et 8 verres à eau. Val St Lambert.No longer availableEstimate: € 40 / 60

