Other lots in this auction
-
#112Schitter“Bloemenmand” Olieverf op doek. Gesigneerd.
”Pannier à fleurs”. Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 39 x 50 cmEstimate: € 40 / 50 -
#459Een gedeelte glasservies van geslepen kleurloos kristal, bestaande uit 7 likeurglaasjes, 10 aperitiefglaasjes, 4 wijnglazen en 8 waterglazen. Val St. Lambert.
Une partie d’un service de verres en cristal comprenant 7 verres à liqueur, 10 verres à apéritif, 4 verres à vin et 8 verres à eau. Val St Lambert.No longer availableEstimate: € 40 / 60 -
#888Chinese pijp van metaal met inscripties.
Une pipe chinoise en métal avec inscriptions.No longer availableDim. h: 28 cmEstimate: € 25 / 35 -
#218“Christophe Plantin - Imprimeur Anversois”. Max Rooses. Ed. Van Dieren. Antwerpen, 1883. In met goud afgewerkte lederen band.
”Christophe Plantin - Imprimeur Anversois”. Max Rooses. Ed. Van Dieren. Anvers, 1883. Reliure en cuir doré.No longer availableEstimate: € 300 / 400 -
#836Een handgeknoopt Perzisch wollen karpet.
Un tapis persan en laine noué main.No longer availableDim. 190 x 130 cmEstimate: € 40 / 60 -
#627Een paar grote balustervazen van Chinees porselein met een meerkleurig decor van de Keizerlijke hofhouding in cartouches in een celadonkleurige achtergrond van bloemen, fruit en vogels. De hals en de schouder versierd met fabeldieren in hoogreliëf. Met bijpassende houten sokkels.
Une paire de vases balustre en porcelaine de Chine à décor polychrome de la Cour Impériale en cartouches sur fond de couleur céladon de fleurs, fruits et oiseaux. Le col et l’épaule au décor d’animaux fantastiques en relief. Avec socles en bois assortis.No longer availableDim. h: 112 cmEstimate: € 1000 / 1500 -
#52Fouville“Parijs”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
”Paris”. Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 30 x 40 cmEstimate: € 65 / 75 -
#48Een bord van blauw en wit aardewerk met een bloemendecor en een gele rand. XIXe eeuw.
Une assiette en faïence bleue et blanche, décor de fleurs et aile jaune. XIXème siècle.No longer availableDim. Ø: 34,5 cmEstimate: € 20 / 25 -
#629Victor Marais-MiltonPeriod: 1872 - 1948“Lezende kardinaal”. Olieverf op doek. Gesigneerd rechts onderaan.
”Cardinal, lecture”. Huile sur toile. Signature en bas à droite.No longer availableDim. 46 x 38Estimate: € 1000 / 1300 -
#884Sebregts“Dames op straat”. Een ets. Gesigneerd buiten de plaat. 3e staat.
”Dames en rue”. Une eau-forte. Signée hors planche. 3e état.No longer availableDim. 24 x 19,5 cmEstimate: € 30 / 40 -
#652Een paar witgepatineerde gietijzeren tuinvazen.
Un paire de vases d'extérieur en fonte à patine blanche.No longer availableDim. h: 65 Ø 50 cmEstimate: € 200 / 240 -
#74Albert De Deken“Straatzicht te Schilde.” Aquarel op papier. Gesigneerd. Gedateerd 1970.
”Scène de rue, Schilde”. Aquarelle sur papier. Signé.No longer availableDim. 72 x 94 cmEstimate: € 80 / 100

