Other lots in this auction
-
#792“Preussische Kavalerie” en “Chasseurs de la Garde Impériale”. Een paar handgekleurde prenten.
”Cavalerie de Prusse” et “Chausseurs de la Garde Impériale”. Une paire d’estampes, mise en couleurs fait main.No longer availableDim. 42 x 34 cmEstimate: € 40 / 60 -
#70Een paar 18 karaats wit gouden oorbellen bezet met diamanten met een gezamenlijk gewicht van ± 0,18 ct.
Une paire de boucles d’oreilles en or blanc 18 ct sertie de diamants ayant un poids total de ± 0,18 ct.No longer availableDim. 2,77 gEstimate: € 260 / 300 -
#112Schitter“Bloemenmand” Olieverf op doek. Gesigneerd.
”Pannier à fleurs”. Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 39 x 50 cmEstimate: € 40 / 50 -
#362Henri Joseph Pauwels“Winters dropszicht.” Olieverf op doek. Gesigneerd.
”Vue sur village hivernal”. Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 59 x 78 cmEstimate: € 50 / 80 -
#159Frans RoofthooftPeriod: 1888-1957“Heidelandschap”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
”Paysage de bruyères”. Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 85 x 85 cmEstimate: € 120 / 200 -
#30Een paar 18 karaats geel gouden hemdenknoopjes bezet met diamant oude slijp met een gezamenlijk gewicht van ± 0,10 ct. parelmoer en email.
Une paire de boutons à chemise en or jaune 18 ct sertis de diamants ancienne taille ayant un poids total de ± 0,10 ct, nacre et émail.No longer availableDim. 3,30 gEstimate: € 300 / 400 -
#41Twee bronzen vlechtspelden, de éne versierd met een ruiter, de andere met gestileerde kameleons. Dogon (Mali).
Deux pinces à tresse en bronze, une avec une décoration d’un cavalier, l’autre avec une décoration de caméléons stylisés. Dogon (Mali).No longer availableDim. L. 21 cmEstimate: € 40 / 60 -
#712Kees Van den Bree“Lentelandschap”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
”Paysage printanier”. Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 50 x 60 cmEstimate: € 80 / 120 -
#705Vijf siervaasjes van terracotta. Filipijns werk.
Cinq petits vases en terre-cuite. Travail philippin.No longer availableDim. h: 15 & 20 cmEstimate: € 60 / 80 -
#583“Oude wijzen met kinderen”. Een beeld van gesculpteerd Chinees mahoniehout.
”Vieux sage et enfants”. Une statue en acajou sculpté chinois.No longer availableDim. h: 53 cmEstimate: € 40 / 50 -
#152Jos TilleuxPeriod: 1896 - 1978“Kerk te Wemmel”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
”Eglise à Wemmel”. Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 100 x 90 cmEstimate: € 120 / 200 -
#268Een antieke paraplu met gedreven zilveren handvat.
Un parapluie antique avec un manche en argent repoussé.No longer availableDim. 88 cmEstimate: € 100 / 150

