Other lots in this auction
-
#643Langwerpig doosje van been ingelegd met gouden initialen. Duitsland, eerste helft XIXde eeuw.
Boîte allongée en os incrustée d’initiales en or. Allemagne, première moitié du XIXe siècle.No longer availableEstimate: € 160 / 180 -
#191Bovenstuk van een Dogon staf van ijzer en brons, gemonteerd op een verweerd houten beeld van een ouder met kind.
Partie supérieure d’un bâton Dogon en fer et bronze, montée sur une statue en bois rongé par le temps d’un parent avec son enfant.No longer availableDim. H. 126 cmEstimate: € 200 / 260 -
#115Een 18 karaats wit gouden ketting met hanger in de vorm van een kruis bezet met diamanten met een gezamenlijk gewicht van ± 0,36 ct.
Une chaîne en or blanc 18 ct et pendentif en forme de croix serti de diamants ayant un poids total de ± 0,36 ct.No longer availableDim. 2,92 gEstimate: € 500 / 600 -
#316Een eikenhouten commode met garderobe en nachtkastje.
Une commode en chêne, une garde-robe et une table de nuit.No longer availableDim. 195 x 140 en 80 x 125 cmEstimate: € 100 / 120 -
#95Een 18 karaats roze gouden ketting met hanger van wit en roze goud bezet met diamanten met een gezamenlijk gewicht van ± 0,20 ct.
Une chaîne en or rose 18 ct et pendentif en or blanc et rose serti de diamants ayant un poids total de ± 0,20 ct.No longer availableDim. 3,70 gEstimate: € 600 / 700 -
#327Een Afrikaans houten handvat, fijn geciseleerd. Kuba (DRC).
Une poignée en bois africaine, finement ciselée. Kuba, RDC.No longer availableDim. L. 25 cmEstimate: € 60 / 80 -
#482“Personages op straat”. Potlood op papier. Draagt monogram.
”Personnages dans la rue”. Crayon sur papier. Porte un monogramme.No longer availableDim. 23 x 17 cmEstimate: € 30 / 50 -
#858“Everhot”. Een Engels koffie-en theestel van aardewerk met metalen omhulsel. Vierdelig.
”Everhot”. Un service à café et thé en faïence et revêtement partiel en métal. En quatre pièces.No longer availableEstimate: € 60 / 80 -
#764Marc ChagallPeriod: 1887 - 1985“Benjamin”. Ontwerp voor een glasraam. Een lithografie. Gesigneerd en genummerd 425/500 buiten de plaat. Met certificaat op de verso.
”Benjamin”. Projet pour vitrail. Une lithographie. Signée et datée 425/500 hors planche.No longer availableDim. 70 x 52,5 cmEstimate: € 180 / 240 -
#471Drie stuks gekleurd kristal/glas. Twee vazen en een coupe.
Trois pièces en verre et cristal de couleur, dont deux vases et une coupe.No longer availableEstimate: € 30 / 40 -
#571“Man op paard”. Een beeld van monochroom wit porselein in de stijl van het blanc de Chine.
Une statue en Blanc-de-Chine d’un homme sur un cheval.No longer availableDim. h: 28 cmEstimate: € 140 / 160 -
#244“Pratende mannen”. Olieverf op paneel. Toegeschreven aan Abraham Teniers (1629 - 1670).
”Hommes qui discutent”. Huile sur panneau. Attribué à Abraham Teniers (1629 - 1670).No longer availableDim. 14 x 11,5 cmEstimate: € 1500 / 2000

