#138Royal Dux“Romeinse strijdwagen.” Beeld van polychroom porselein. Gemerkt met de roze driehoek en genummerd.
”Chariot de combat romain”. Une statue en porcelaine polychrome. Marquée d’un triangle rose et numérotée.No longer availableDim. 34 x 43 cmEstimate: € 120 / 200 -
#251Groot houten fetisjbeeld. Afrikaans werk. Chokwe (?), DRC.
Une grande statue fétiche en bois. Travail africain. Chokwe (?), RDC.No longer availableDim. H. 101 cmEstimate: € 100 / 160 -
#310“Toi et Moi”. Een 18 karaats wit gouden ring bezet met diamantjes met een gezamenlijk gewicht van ± 0,12 ct. en smaragd met een gezamenlijk gewicht van ± 0,30 ct.
”Toi et Moi”. Une bague en or blanc 18 ct sertie de diamants ayant un poids total de ± 0,12 ct et d’une émeraude ayant un poids total de ± 0,30 ct.No longer availableDim. 3,75 gEstimate: € 350 / 450 -
#361Een polychroom houten helmmasker getooid met een vogel (H. 23 cm), één niet gekleurd helmmasker (H. 17 cm) en twee houten hoofdjes (12 & 10 cm). Afrikaans werk.
Un masque-casque en bois polychrome, décoration d’oiseau (H 23 cm), un masque-casque naturel (H17 cm), et deux têtes en bois (12 & 10 cm). Travail africain.No longer availableEstimate: € 40 / 50 -
#899Een lot postzegels, sigarenbandjes en prentjes van Jacques.
#661Een gebeeldhouwd houten beeld van een biddende man. Laos.
#516Een handgeknoopt Perzisch wollen karpet.
#254Erwin KettemannPeriod: München 1897 - 1971“Zicht op een meer”. Olieverf op schildersboard. Gesigneerd ‘E. Kettemann, München’.
#497Negen boeken over, door of geïllustreerd door Felix Timmermans.
Neuf livres portants sur Felix Timmermans;No longer availableEstimate: € 45 / 60 -
#881Vijf stuks rood gekleurd kristal/glas. Drie vaasjes en een schaaltje.
Cinq pièces en cristal et verre rouge. Trois vases et un petit plat.No longer availableEstimate: € 30 / 40