#481Een Chinees juwelenkistje met messingen beslag en een plaquette van jade in het deksel.
#394Drie borden van Straatsburgs aardewerk.
#355Een 18 karaats wit gouden ring bezet met diamanten met een gezamenlijk gewicht van ± 3,05 ct. GH/VS-VS.
Une bague en or blanc 18 ct sertie de diamants ayant un poids total de± 3,05 ct. GH/VS-VS.No longer availableDim. 16,25 gEstimate: € 2200 / 2400 -
#498Twee gebeeldhouwde en gepolychromeerde houten maskers. Bali.
Deux masques en bois sculpté polychrome. Bali.No longer availableDim. h: 24 & 26 cmEstimate: € 40 / 60 -
Une bague en or blanc et jaune sertie de diamants ayant un poids total de ± 0,51 ct.No longer availableDim. 6,60 gEstimate: € 800 / 900 -
#258“Pierrot met poedel”. Een bronzen beeld naar een werk van Barye.
#730Een oeil de boeuf wandklok met sleutel en slinger.
#714A. Pertini“Boulevard in de regen”. Olieverf op paneel. Gesigneerd.
”Boulevard dans la pluie”. Huile sur panneau. Signé.No longer availableDim. 50 x 60 cmEstimate: € 80 / 120 -
#327Een Afrikaans houten handvat, fijn geciseleerd. Kuba (DRC).
Une poignée en bois africaine, finement ciselée. Kuba, RDC.No longer availableDim. L. 25 cmEstimate: € 60 / 80 -
#434Drie verschillende siercoupes/hoornvazen van Brussels porselein met vergulde motieven en meerkleurige bloemendecors. XIXe eeuw.
Trois coupes/cornets en porcelaine de Bruxelles avec motifs dorés et décor floraux polychromes. XIXième siècle.No longer availableDim. h: 16 - 18 cmEstimate: € 50 / 70 -
#77Een meerkleurige langhalsvaas van glaspasta.
Un vase à long col en pâte de verre polychrome.No longer availableDim. H.59 cmEstimate: € 80 / 100 -
#492“Compositie”. Olieverf op gemaroefleerd doek. Draagt een handtekening: Benner.
”Composition”. Huile sur toile marouflée. Porte une signature: Benner.No longer availableDim. 49 x 58 cmEstimate: € 500 / 600