”Ouvrier”. Fusain. Porte une signature: Pierre Paulus et daté 1936.No longer availableDim. 24 x 18 cmEstimate: € 40 / 60 -
#261Groot houten vrouwelijk voorouderbeeld. Chokwe (Nigeria).
#44“De ziende blinde”. Aquarel. Gemonogrammeerd.
”L’aveugle voyant”. Une aquarelle, monogrammée.No longer availableDim. 33 x 25 cmEstimate: € 65 / 75 -
#834Een Afrikaans wandpaneeltje met houtsnijwerk.
#101Een paar houten beelden. Yoruba (Nigeria).
#635Een vergulde luchter met kristallen pendeloques.
#817twee kandelaars en een jongen en een meisje met bloemenmand van messing.
#104F. De Block“Stroom in het bos.” Olieverf op doek. Gesigneerd.
”Courant dans le bois”. Huile sur toile. Signée .No longer availableDim. 46 x 58 cmEstimate: € 50 / 80 -
#406Bijzetmeubeltje van kersenhout in Louis-Philippe stijl.
#888Chinese pijp van metaal met inscripties.
#819Alfred Ost“Dorpelingen.” Een set van zes pentekeningen in één kader. Gesigneerd en gedateerd 20 11 XVIII.
”Villageois”. Un ensemble de six dessins, pointe sèche dans un cadre. Signé et daté 20 11 XVIII.No longer availableDim. 50 x 40 cmEstimate: € 120 / 200